JTLS, JoiaTineretuluiLoganist&Sanderist - La Un Suc Cu Colegii De Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lista de intalnire a JTLS, la terasa Tahiti (sau alaturi), ora 17,30
    1. gl_mmm
    2. valeriuciprian
    3. aida
    4. marian_s
    5. Gabi'
    6. DeWiL (+sotia, daca nu ploua)
    7. posibil si ...sand'dana...eu pot sa fiu un pic mai mofturoasa si sa vin la 18?...
    PS: 7. si pt ca mi-am rezolvat problemele "in time" eu, sand'dana - alias "duracell acidulat" ma prezint conform cu ora aleasa de primul mofturos
    ( nu vreau sa ratez venirea colegului sanderist la JTLS )
    Last edited by valeriuciprian; 8 July 2010, 16:24. Reason: Automerged Doublepost
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • Originally posted by sand'dana View Post
      6. DeWiL (+sotia, daca nu ploua)
      Nu ploua
      sigpic

      Comment


      • Chiar daca nu ploua sotia nu stiu daca ne poate onora cu prezenta.Asta este meseria de contabil.

        Comment


        • Ma Relu...zi-i sa vina cu caietul de conta si o scoatem numa pe plus...
          Serios acum...asta e...daca nu poate nu poate
          sigpic

          Comment


          • Deschid lista pentru JTLS unde il asteptam cu nerabdare pe nea Iasca sa ne spuna cum e cu inundatiile si sa ne invete sa facem valuri.
            1.DeWiL
            2. ...

            Comment


            • Deschid lista pentru JTLS unde il asteptam cu nerabdare pe nea Iasca sa ne spuna cum e cu inundatiile si sa ne invete sa facem valuri.
              1.DeWiL
              2.valeriuciprian...io vreau sa aflu mai multe despre vartejuri

              Aceeasi locatie?Tahiti ora 17.30?...Joi?
              sigpic

              Comment


              • Daca voi putea, scapa mai repede de la munca voi incerca sa ajung si eu dar nu promit nimic

                Comment


                • Deschid lista pentru JTLS unde il asteptam cu nerabdare pe nea Iasca sa ne spuna cum e cu "lichidele".
                  Terasa Tahiti ora 17.30 ?

                  1.DeWiL...eu vreau sa stiu cum putem face valuri
                  2.valeriuciprian...io vreau sa stiu cum putem face vartejuri
                  3.gheorgngv
                  sigpic

                  Comment


                  • Lista pentru JTLS 15.07.2010 - Terasa Tahiti, ora 17.30 - unde il asteptam cu nerabdare pe nea Iashca sa ne spuna cum e cu "lichidele":

                    1. DeWiL...eu vreau sa stiu cum putem face valuri
                    2. valeriuciprian...io vreau sa stiu cum putem face vartejuri
                    3. gheorgngv
                    4. gl_mmm... io vin numai daca nu incepe vreun razboi in Peru!
                    5. ...

                    Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Relu...deci cablul pentru masa (sau tresa cum ii zic eu ) trebuie sa fie de 20-25 cm maxim...iar papucii trebuie sa intre pe niste prezoane/suruburi care merg desfacute cu chiea de 10...parca metric 6 sau 8 sunt...nu ma pricep la "metrici" ...
                    Grija mare la imbinarea surub-papuc. Chiar daca este o legatura de masa, aceasta trebuie sa fie tratata ca orice legatura electrica si trebuie sa fie cat mai ferma si corect realizata. Adica, daca surubul este metric 6, nu pui papuc fi 8 sau alte chestii! Surubul strange papucul prin intermediul unei saibe de acelasi diametru cu papucul - obligatoriu.
                    Cheie de 10 ... surub metric 6 ... papuc fi 6.
                    Cheie de 13 ... surub metric 8 ... papuc fi 8.
                    Relu, daca vii cu presa de sertizat, cablu, niste papuci, suruburi si pilute vom face lucrarea chiar la intalnire.
                    Last edited by gl_mmm; 14 July 2010, 07:14.

                    Comment


                    • Lista pentru JTLS, Terasa Tahiti ora 17.30
                      1. DeWiL...eu vreau sa stiu cum putem face valuri
                      2. valeriuciprian...io vreau sa stiu cum putem face vartejuri
                      3. gheorgngv
                      4. gl_mmm... io vin numai daca nu incepe vreun razboi in Peru!
                      5. sand'dana ... io's cuminte, nu fac valuri, nu vartejuri, io ... observator ..politic
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Lista pentru JTLS, Terasa Tahiti ora 17.30
                        1. DeWiL...eu vreau sa stiu cum putem face valuri
                        2. valeriuciprian...io vreau sa stiu cum putem face vartejuri
                        3. gheorgngv
                        4. gl_mmm... io vin numai daca nu incepe vreun razboi in Peru!
                        5. sand'dana ... io's cuminte, nu fac valuri, nu vartejuri, io ... observator ..politic
                        6. iashca- io nu vin, ca fac valuri si vartejuri pe dig la prut
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • Originally posted by iashca View Post
                          6. iashca- io nu vin, ca fac valuri si vartejuri pe dig la prut
                          Daca promiti ca duminica (la o pescuiala si o gratareala/ciorbareala) ne povestesti despre valuri si vartejuri esti iertat...chiar prin ce zona a prutului ai responsabilitatea?Poate cine stie...daca avem voi te vizitam

                          Lista pentru JTLS, Terasa Tahiti ora 17.30
                          1. DeWiL...eu vreau sa stiu cum putem face valuri
                          2. valeriuciprian...io vreau sa stiu cum putem face vartejuri
                          3. gheorgngv
                          4. gl_mmm... io vin numai daca nu incepe vreun razboi in Peru!
                          5. sand'dana ... io's cuminte, nu fac valuri, nu vartejuri, io ... observator ..politic
                          6. iashca- io nu vin, ca fac valuri si vartejuri pe dig la prut
                          sigpic

                          Comment


                          • A trecut si JTLS-ul asta. Frumos ca de obicei.
                            Maine, la Braila (la Carfour Varsatura), este o competitie de indemanare automobilistica. Daca intereseaza pe cineva ... eu as merge. aida la shopping, cu cardul meu evident, si eu la masini afara. Interesant!

                            Comment


                            • JTLS: venit si eu spre final ... baut 1 bere ... socializat cu colegii ... facut 1 fapta buna (dat 1 scaun la 1 fata de la masa de alaturi - ... as spune mai multe, dar ma tem) ...

                              Comment


                              • lasa laureatu' nu-i nevoie sa spui, "prietenii stiu de ce"
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google