JTLS, JoiaTineretuluiLoganist&Sanderist - La Un Suc Cu Colegii De Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din cauza vremii nefavorabile eu zic pas pentru intalnirea de astazi.Astep zile mai frumoase.

    Comment


    • Stand eu asa si navigand pe forum, printre doua inghitituri de bere, mi-am amintit de topicul asta. Odata era foarte animat! Acuma, daca ieri ne-a obligat vremea sa amanam, joia viitoare trebuie sa jucam double or nothing. Corect?
      Noroc!

      Comment


      • Intalnirea de ieri s-a tinut la ...telefon ( am discutat cu Relu aspecte despre actiunea de maine si am mai pus la punct rezolvarea unei chestiuni importante )
        Da' prin telefon nu primii nici o bere
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Deci ne gasim joia viitoare la o bere? Sau mergem la un 3D la Braila?

          Comment


          • Sunt prima care da un raspund, insa unul nefavorabil. Saptamana aceasta voi fi la lucru pana la 21 si....
            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

            Comment


            • Mai vb Mircea. Nici macar luni nu e. Stai sa incepem saptamana si apoi mai vedem cum merg lucrurile.

              Comment


              • propunere - MTLS


                Eu totusi as propune un MTLS ...miercuri o intalnire in jurul orei 17.30(locatia o stabilim, poate la o terasa), avand in vedere ca subiecte de discutat ar fi destule. Zic miercuri tocmai pt ca stiu ca anumite persoane sunt f ocupate joi. Eu propun, eu dau cu capul , pardon, deshid lista:

                1. sand'dana
                2.
                3.
                4.
                5.
                6.
                .
                .
                .
                .
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • Eu totusi as propune un MTLS ...miercuri o intalnire in jurul orei 17.30(locatia o stabilim, poate la o terasa), avand in vedere ca subiecte de discutat ar fi destule. Zic miercuri tocmai pt ca stiu ca anumite persoane sunt f ocupate joi. Eu propun, eu dau cu capul , pardon, deshid lista:

                  1. sand'dana
                  2. gl_mmm
                  3.
                  4.
                  5.
                  6.
                  .
                  .
                  .
                  .

                  Comment


                  • Eu totusi as propune un MTLS ...miercuri o intalnire in jurul orei 17.30(locatia o stabilim, poate la o terasa), avand in vedere ca subiecte de discutat ar fi destule. Zic miercuri tocmai pt ca stiu ca anumite persoane sunt f ocupate joi. Eu propun, eu dau cu capul , pardon, deshid lista:

                    1. sand'dana
                    2. gl_mmm
                    3.
                    4.
                    5.

                    Eu anunt de pe acum ca nu pot veni. Sigur la ora aia inca o sa mai fiu pe drum sau in cel mai bun caz la depozit. Asa ca distractie placuta tuturor!

                    Comment


                    • Eu totusi as propune un MTLS ...miercuri o intalnire in jurul orei 17.30(locatia o stabilim, poate la o terasa), avand in vedere ca subiecte de discutat ar fi destule. Zic miercuri tocmai pt ca stiu ca anumite persoane sunt f ocupate joi. Eu propun, eu dau cu capul , pardon, deshid lista:

                      1. sand'dana
                      2. gl_mmm
                      3. DeWiL
                      4.
                      5.

                      Comment


                      • Mtls

                        ...miercuri - meeting in jurul orei 17.30 (locatia o stabilim, poate la o terasa), avand in vedere ca subiecte de discutat ar fi destule. Zic miercuri tocmai pt ca stiu ca anumite persoane sunt f. ocupate joi. Eu propun, eu dau cu capul , pardon, deshid lista:

                        1. sand'dana
                        2. gl_mmm
                        3. DeWiL
                        4. Ionut (87cio)
                        5.
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • Ramane la 17:30 la Tahiti?

                          Lista MTLS:
                          1. sand'dana
                          2. gl_mmm
                          3. DeWiL
                          4. Ionut (87cio)
                          5. ...

                          Comment


                          • Asa ramane cu mentiunea ca daca ploua sau e prea frig sa ne reorientam spre o zona mai calduta (Neacsu?)
                            Asteptam sa se mai lungeasca lista, daca nu scriptic, macar faptic
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Dupa o dupa amiaza agreabila cu discutii constructive, bere, pizza si multa, multa buna dispozitie, parca lumea nu mai e asa urata.
                              Mi-as dori ca M(J)TLS-ul de astazi sa redea startul intalnirilor din timpul saptamanii, intalniri mult apreciate in vremurile noastre bune. Hai noroc!

                              Comment


                              • Subscriu starii de zambet si de bine de la intalnirea de ieri.
                                Imi era dor de o astfel de adunare, sper sa existe continuitate.
                                Amintiti-va ce an plin a fost 2010 si haideti sa revenim la starea noastra normala de club activ si energic !
                                Si hai sa mai vedem si ce mai e prin tara asta, ce mai fac colegii nostri, nu va e dor de ei ?!

                                P.S. : ne-am inscris pe lista 4 dar am fost 6 cu Aida si George!
                                Last edited by sand'dana; 30 June 2011, 07:55.
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google