Calendar LoganClub Galati 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu o mica intarziere...ati rulat fila 6 si ati dezvelit fila 7? KPV....
    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

    Comment


    • Cine are calender, sigur a dat pagina... Simona

      Comment


      • KPV-ul ne-a vizitat ultima data atunci cand si-a ridicat calendarul ...

        Comment


        • E bine si asa .Inseamna ca o sa-l mai vedem la anul.

          Comment


          • orcine poate aparea in calendar sau cei mai vechi

            si unde este intalnirea voastra in galati sa vin si eu pe acolo.
            Last edited by lulu cvc; 10 July 2011, 17:38. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • @lulu
              Aici vezi calendarul pe 2011.
              Probabil ca in calendarul / 2012 vor aparea loganurile forumistilor galateni care-si doresc intr-adevar sa construiasca si sa mentina acest club.
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Adica cei care nici macar nu ne onoreaza cu prezenta la intalniri. Eu unul o sa ma retrag incet ca sigur nu doresc mentinerea acestui club prezentandu-ma cu dacia mea sau fara la fiecare intalnire. Dar or sa apare si alte masini in afara de logan ca na...
                Si intalnirea noastra e in valea stadionului Dunarea (adica la fostul mhc). Te asteptam acolo daca vrei sa vii Lulu.
                Last edited by Bogdan 33; 11 July 2011, 22:14.

                Comment


                • Prioritate vor avea loganistii, apoi sanderistii, apoi daciotzii, apoi alte marci.

                  Comment


                  • o sa vin duminica la 11 sau aveti si seara ceva intalnire? in cursu saptamani.

                    Comment


                    • Da Mircea, dar am auzit ca Sanderistii vor sa se retraga din LCG si sa fie independenti, asa ca pot si ei avea propriul calendar din 4 masini in 12 luni.

                      Daciotii nu cred ca vor avea loc pe calendar, abia au loc la intalniri.

                      Originally posted by lulu cvc View Post
                      o sa vin duminica la 11 sau aveti si seara ceva intalnire? in cursu saptamani.
                      Ne vedem duminica la 11 ca seara nu avem nimic oficial. Vb ziua si poate ne vedem si seara.
                      Last edited by Bogdan 33; 11 July 2011, 22:20. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • unde este intelegere si nu cearta se face multe intro prietenie, ne vedem duminica.

                        Comment


                        • sper sa ne vedem duminica. oricum o sa ne cunoastem

                          Comment


                          • Bogdan 33, vad ca ai prins ideea. Si daca tot esti asa de interesat de subiect n-ai vrea sa te ocupi tu de materializarea calendarului LoganClub 2012? Adica sa vezi ce vrea clubul, sa faci cercetari, propuneri, sa vezi niste preturi, sa organizezi sedinta foto a.i. sa fie toata lumea multumita si toate alea ... Eu n-am reusit!

                            Si, te rog frumos, nu face presupuneri in numele clubului pentru ca n-are rost. Fii constructiv daca poti!

                            Comment


                            • Eu m-as ocupa dar nu am "vechime", "logan" si "nu stiu ce inseamna acest forum".
                              Astea sunt afirmatiile altora, nu ale mele!
                              Si faza cu sandero sau daciotii, e adevarata! Intreaba daca nu stii sau vino la intalniri unde se discuta!
                              Si, OK, daca mi se inchide si mie gura asa cum li s-a inchis si alora... no comment!

                              Comment


                              • "logan" ai!
                                Logan, nu ai!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google