Calendar LoganClub Galati 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by skypee View Post
    ...la comanda lu' valeriu )
    Arata super...vedem daca o atasam undeva sau nu...oricum apreciem muca depusa.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Frumos calendar.felicitari ...

      Comment


      • #93
        frumos tare mie imi place bravo baieti

        Comment


        • #94
          Ma puneti si pe mine la socoteala cu un calendar. Multumesc
          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

          Comment


          • #95
            San...esti pe lista
            Hai cu oferte de imprimare...ieftine ...bune ...si rapide.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Buna seara, dragi prieteni!
              Legat de oferta pt imprimare..la Liceul Auto (vis-a-vis de stadionul Otelul) este o librarie unde si printeaza chestii de genu. Eu am incercat sa contactez persoana respectiva, dar din pacate nu am avut norocul de a-mi raspunde. Maine as putea obtine o oferta!
              O seara buna!
              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

              Comment


              • #97
                vis avis de otelul e o librarie ''la cornel''. baiatul de acolo are si el un logan daca are cineva timp sa ajunga acolo poate vrea si el in calendar
                ;))

                Comment


                • #98
                  Asa, bv...acolo. Maine poate reusesc sa dau de el.
                  O seara buna!
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • #99
                    Scoala! Teste!
                    Acest post se va sterge!
                    Last edited by gl_mmm; 5 January 2011, 09:52.

                    Comment


                    • A ajuns cineva acolo?Ceva preturi?
                      sigpic

                      Comment


                      • Am vorbit eu astazi la telefon si a ramas sa se mearga cu un exemplar electronic si apoi sa se stabileasca pretul.
                        Am mai fost si la KM, unde xeroxatul e 10 bani, cartonul de la 0,30 pana la 0-50 bani (in functie de preferinte) + indosarierea.
                        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                        Comment


                        • Xerox color 10 bani?

                          Comment


                          • Vin si eu cu o varianta de calendar simplu. Varianta finala va fi in limba romana, nimic in engleza.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Originally posted by me_SMN View Post
                              Am vorbit eu astazi la telefon si a ramas sa se mearga cu un exemplar electronic si apoi sa se stabileasca pretul.
                              Am mai fost si la KM, unde xeroxatul e 10 bani, cartonul de la 0,30 pana la 0-50 bani (in functie de preferinte) + indosarierea.
                              Simona...trebuia sa ne dea macar un pret de referinta la una bucata calendar...sau na...12 bucati...in fine...ramane de vazut.
                              In cazul librariei KM nu am inteles...e 10 bani copia color (ma indoiesc) sau alb negru?Cartonul ne-ar trebui alb lucios eventual...in fine...ramane de discutat si asta.
                              Ce am gasit eu...copia color cu 0,75 bani pe hartie normala...plus cartonul iese undeva la 1 leu color pe carton.
                              George expune si tu varianta ta pentru ca singur nu pot lua deciziile.

                              Asta zi o sa termin de facut si ultima fila din calendar si o sa postez varianta finala cu cifre cu tot.

                              Marian multumesc de efort...dar daca nimeni nu a zis nimic despre ultimul calendar expus pe forum inseamna ca e ok...daca nu e ok il schimbam.
                              Da ne prinde anul alalalt
                              sigpic

                              Comment


                              • mie`mi placeau cele din urma unde aparea grila de la dacia si scria si logan club

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google