Calendar LoganClub Galati 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe langa imprimatul colilor mai trebuie si legatul lor...aici mai trebuie lucrat ...daca se va merge pe varianta home made.
    sigpic

    Comment


    • Mersi Valeriu de postarea care eu nu am avut timp sa o fac eu, eu m-am oferit a ajuta prin a printa pe imprimanta la mine asta in cazul in care vor fi toti de acord, sau daca se gasesc alte variante mai ieftine ar fi si mai bine, sa speram ca veti hotara ce si cum duminica la intalnire.

      Comment


      • Originally posted by valeriuciprian View Post
        Pe langa imprimatul colilor mai trebuie si legatul lor...aici mai trebuie lucrat ...daca se va merge pe varianta home made.
        Cred ca am gasit eu solutia ...le prindem cu spira.
        Toata joaca costa 2 lei.
        Attached Files
        Last edited by skypee; 7 January 2011, 00:48.
        Skypeeâ„¢

        Comment


        • Daca ne hotaram la varianta de legare cu spira de plastic, atunci le fac eu gratis. Am si scule si materiale. Atat doar ca mie nu-mi place cu spira asta ...
          Nu cumva cei de la K&M fac si legare cu arc metalic? Am sa intreb.

          LE: Mai am si posibilitatea de laminare (tziplare) formate diferite pana la A3, inclusiv. Gratis! Asta in caz ca mai vin idei ...
          Eu mi-am facut singur un calendar de birou. Este deosebit de practic si util. Am sa-l aduc duminica sa-l vedeti.
          Last edited by gl_mmm; 7 January 2011, 08:33.

          Comment


          • Valeriu am rezolvat si cu acele dungi, nu mai ies
            A si inca ceva am scos si pe hartie foto is calumea, veti vedea)

            Am fost azi si m-am intereset de indosariat cu arc de metal ne ajunge 2 lei bucata, colile de hartie foto sunt la 1 lei bucata, iar cele cu striatii gen cele de vizita sunt la 80 bani.

            eu am pus in practica si azi mi-am realizat un calendar format a5 si l-am si legat cu arc dinala din plastic, am gasit de indosariat cu 1 leu
            Last edited by gheorgngv; 7 January 2011, 19:59. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Recapitulam:
              - co-autorii ideii de calendar 2011 - LC Galati : Valeriu si Mircea
              - un loganist inspirat si anume skypee a facut 85% din munca, jos palaria, multumim !
              - un loganist saritor si anume gheorgngv asigura inca 12% din eforturile pentru calendarul 2011, printand pe format A4 sau A5 (la alegere) numarul de exemplare dorit de fiecare, binenteles asigurand hartia si cerneala, ajungandu-se astfel la un pret decent, la o calitate destul de buna. Ii multumim si lui pentru bunavointa!
              - restul de 3% pt finalizarea acestui target ne apartine fiecaruia dintre cei ce ne-am dorit sa aparem in calendar sau celor care-si doresc vreun exemplar, prin exprimarea optiunii de format/printare/legare.

              Eu personal optez pt un calendar printat la George pe un format A5 (legat in regie proprie) si o sa-l folosesc la birou, facand astfel si o promovare a clubului.
              Last edited by sand'dana; 7 January 2011, 21:34.
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Buna seara!
                Felicit si eu colegii pentru efortul depus la realizarea acestui calendar, dorindu-le mult succes si la alte activitati creative. BRAVO BAIETI, BUNA TREABA!

                Eu optez pentru 2 buc/a4 (de oferit cadou) si 1 buc/a5 (de la gheorgngv ).
                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                Comment


                • Pentru cei care nu stiu ,varianta finala arata cam in "halul" asta...
                  Skypeeâ„¢

                  Comment


                  • Ionut...deci calendarul e prea tare
                    sigpic

                    Comment


                    • Si eu sunt de aceeasi parere: calendarul este foarte reusit. Acum nu ne ramane decat sa facem un print (si o legare) cat mai pro si gata.

                      Valeriu (si all), pentru la anul, sa vedem cum putem realiza ceea ce am discutat noi ieri. Un calendar NATIONAL LoganClub.ro. Pagina si orasul ... sau ceva de genul asta. Ar fi ceva cu adevarat extraordinar!
                      Last edited by gl_mmm; 9 January 2011, 09:18.

                      Comment


                      • Astazi s-a tras linire cine si cate calendare doreste.
                        Calendarele vor fi de format A3 si vor fi facute la o tipografie din Bucuresti.Pretul unui exemplar cu tot cu transport va fi de 15 roni.
                        Avem asa:

                        1.Andrei 2 bucati
                        2.Valeriu 2 bucati
                        3.Simona 2 bucati
                        4.Cristi 1 bucata
                        5.Ionel (BRZ) 1 bucata
                        6 Relu 1 bucata
                        7.Iulia 1 bucata
                        8.Mircea 3 bucati
                        9.Paul 1 bucata
                        10.Ionut 1 bucata

                        Duminica viitoare o sa am nevoie neaparat de banuti.
                        Cei care mai sunt doritori sunt rugati sa se treaca pe lista.Alta comanda nu se va mai face.

                        Eventual se va mai face un calendar cu sfinti
                        sigpic

                        Comment


                        • si`adica la mine di ci nu apare mutulachele ala cu "cool" ??? aaa? ia zii

                          Comment


                          • Aia la care apare cool au platit ca sa apara.
                            sigpic

                            Comment


                            • valeriu ..eu zic un calendar cu loganiste ...acum cat este zapada :P

                              Comment


                              • dau si`un milion nu ma uit la bani ce naiba banii sunt maculatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google