LoganClub Galati La Regionala Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bericile la Brasov...sa fie aer de munte

    Duminica poate discutam mai pe larg despre pregatirile pentru regionala...sa ne prezentam regulamentar...pentru ca cei care merg pentru prima data ve-ti vedea ca alte grupuri au o oarecare prestanta...si eu personal mi-as dori sa fim cam la fel cu ei.
    Veti vedea ca sunt si chestii obtionale si chestii obligatorii.
    Discutam duminica.
    Evident ca lista pentru Brasov ramane deschisa.
    sigpic

    Comment


    • #47
      voi ce va programati pt ziua de vineri??? evident in afara de programul de seara care se stie deja
      sigpic

      Comment


      • #48
        Vineri seara cred ca o sa petrecem la Conca Verde! Direct si maxim adica!

        Da, si trebuie sa ne anuntam optiunile pentru masa. Cine vrea platou/gratar/pranz trebuie sa anunte din timp a.i. organizatorii sa faca pregatirile necesare.

        Eu spre exemplu zic asa: pas la platoul de sambata la pranz, vreau la gratarul de sambata seara (10lei/persoana x 2persoane) si duminica la pranz o sa mai vreau doar o ciorba inainte de plecare (8lei/portie x 2persoane).

        Comment


        • #49
          Originally posted by dan08 View Post
          voi ce va programati pt ziua de vineri??? evident in afara de programul de seara care se stie deja
          Vineri daca plec dimineata si ajung devreme as da o fuga in Poiana...sau daca e zapada undeva sus m-as baga si la o saniuta/placa/punga/fas...ai ceva propuneri?
          Si seara da.. plictiseala
          sigpic

          Comment


          • #50
            va rog eu mult..... NU VA IMBATATI DE VINERI!!!
            sigpic

            Comment


            • #51
              Lasa ma ca nu ne batem...ce ai
              sigpic

              Comment


              • #52
                ne pupam
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Vineri concurs de: biliard, sotron, muzica, halbere,etc

                  Asteptam si alte propuneri!

                  Comment


                  • #54
                    prezenta obligatorie .(adica poate om fi mai multi decat duminica)

                    Comment


                    • #55
                      Mda...va fii frumos.
                      BRZ-ule...poate te cuplezi cu George si ajungeti si voi...numa spuneti.
                      Ar fi frumos sa fim gasca mare.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        locul si ora imi trebuie . ajung neconditionat
                        ;)

                        ma inscriu doar la sotron ca biliard nu am mai jucat de mult
                        Last edited by BRZ; 3 February 2011, 12:05. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #57
                          BRZ- vezi poate il convingi pe George sa se cupleze cu tine si sa petrecem impreuna la munte....
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • #58
                            Vedeti ca si Andrrei zicea ceva...ia vedeti poate faceti o baieteasca pana la Brasov...macar duminica.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59

                              cu parere de rau la brasov nu pot merge ( motive personale). asa ca nu ne ramane decat sa ne distram in galati

                              Comment


                              • #60
                                ieri am trecut pe langa "The Cottage" . inca mai este acolo. posibil sa nu mai fie dupa o a doua regionala . calitatea drumului este buna, zapada nu era.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google