LoganClub Galati La Regionala Brasov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    La Bran
    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

    Comment


    • #92
      Io is pregatit...saraca masina de cand nu a mai vazut plinul

      O propunere am...aceasta deplasare sa se numeasca "Curata-ti injectorul"
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #93
        Daca pe tine te tine sa aplici metoda cu curtatu-l injectoarelor asa treaba e buna

        Comment


        • #94
          Injectorul la diesel se curata cu jar...deci sa-i dam jar.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Mai degraba ai lua un sac de carbuni pentru jar ca te ajunge mai putin;))

            Comment


            • #96
              Jar boierule, jar? Atunci jar va fi! Si nu uita: nu privi in oglinzi pentru ca n-ai sa ma vezi ... voi fi cu muuulti km inaintea ta!

              Comment


              • #97
                Mda...deci declari razboi calutilor viteza...nu?
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Pazea ca daca da drumu Valeriu la herghelie nu o sa mai avem pe unde merge... sau poate cu ocazia asta mergem cu combustibil bio....;))

                  Comment


                  • #99
                    Tic Tic Tac si unde acus vine vremea sa ne imbarcam spre distractie si voie buna inca putin
                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                    Comment


                    • Io creca m-am lipit de-o deplasare la Bucale vineri...inca stau in stand by
                      sigpic

                      Comment


                      • Din pacate, eu pe miercuri aflu daca mi se va concretiza aceasta ieseala! Pana atunci (ce sa-i faci...serviciul e serviciu)
                        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                        Comment


                        • Eu sper si ma rog pentru voi! Sper sa reusiti sa va rezolvati toate problemele in timp util.

                          Comment


                          • Se pare ca nu voi putea pleca dimineata...asta e ...merem inainte.
                            sigpic

                            Comment


                            • Naspa de voi! Cand crezi ca veti ajunge la Conca Verde? Oricum, cred ca n-ai pretentia sa ma gasesti "viu" cand ai sa ajungi tu!
                              Numa' maine nu-i poimaine! Mi-am rezolvat cu liberul pentru vineri, cash-ul este fara numar maine spal masina, cumpar vigneta, fac full-ul, mai bag si fo 4 valve si vineri la prima ora BLANAAA!

                              Comment


                              • Ajungem cand ajungem...principalul e sa ajungem

                                Mircea uite o treaba care mi-a fost data mie da ti-o dau eu tie de la prietenul Mario

                                Originally posted by Mario Popa View Post
                                @Valeriu: daca ajungi inaintea mea, sa incalzesti masa de biliard si sa pui berile la rece )
                                Azi se creaza banerul.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google