Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa fiu mai realist la o Octavia m-as duce, 1.8tsi. De visat visez la Q7!
    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

    Logan din Bicaz (Neamt)

    Comment


    • Originally posted by darksid3 View Post
      RX8 are motor rotativ, ceea ce se traduce printr-o dublare a cilindreii, cand e vorba de taxe! 1.3 = 2.6 in acte, impozit pe masura! Pe langa faptul ca motorul ala merge si pe ulei, din fabricatie, nu are cine sa ti-l repare, in Romania
      Dat fiind ca rotorul are 3 fete, eu as zice ca se inmulteste cu 3. Practic vorbind, parca era totusi ceva cu 1,8 ori capacitatea delimitata de o fata a rotorului si carter in cea mai deschisa pozitie.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • Cica in certificat scrie 2616 cc.

        2001 Mazda RX-8 - full technical specs sheet, including performance data, economy and emissions, dimensions, weight and engine particulars.


        Capacity 2.6 litre
        2616 cc
        (159.638 cu in)
        Frumoasa....

        Masina de plimbat.
        Consumul de combustibil - în oraş (urban) 15.1 l./100 km.
        Attached Files
        Last edited by mr.K; 27 February 2013, 13:23.

        Comment


        • Sau asa ceva. De vis....Fluence 1,6 dci 130 cp.

          Comment


          • Imi face cu ochiul Kia Ceed SW. Nici noua Octavia SW nu arata rau.

            Comment


            • As cumpara un duster,are un prieten si este foarte ok,am mers cu el offroad,foarte tare.
              http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

              Comment


              • Foarte putini dintre proprietarii de Logan se vor intoarce la Logan. Deja preturile sunt foarte apropiate la motoare si dotari similare.

                Comment


                • tot logan as alege modelul asta nou sincer sau duster, ca sunt foarte bune pt romanica noastra si salariile pe care le avem

                  Comment


                  • Dacă situaţia financiară mi-ar permite, achiziţia mea de suflet ar fi Honda Civic Sedan, motor de 1,8 litri benzină aspirat!

                    Comment


                    • Originally posted by Archangel80 View Post
                      Foarte putini dintre proprietarii de Logan se vor intoarce la Logan. Deja preturile sunt foarte apropiate la motoare si dotari similare.
                      la 18.000 euro ce pot lua in afara de duster? un suv similar gasesc?Nu vreau Lada Niva..
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Chevrolet Cruze 1,6 si l-asi pune pe GPL nu visez la super masini

                        Comment


                        • Şi cum Chevrolet pleacă din Europa poate îl găseşti la un super preţ!

                          Comment


                          • Un Peugeot 508 si ceva mai de distractie.. un Peugeot 308 CC

                            Comment


                            • Cand am citit titlul thread-ului,ma asteptam sa citesc comentarii legate de masini din clasa loganului ( la bani ma refer ~10.000 euro ) sau cu o clasa/doua peste. Toti fabulati ) tsi 200 hp,q7,rx8 jaguar ).

                              Sunt curios in urmatorii 3-5 ani cati dintre voi va veti dezvolta financiar incat sa va indepliniti maretele vise

                              Eu sper ca urmatoarea masina v-a fi ( cam peste 2 ani) o skoda octavia sau un vw jetta. Cat mai economica,clima,servo si geamuri electrice.

                              Sent from my GT-S7500 using Forum Runner
                              My Ride ! B - 29 - TmT

                              Comment


                              • Eu dupa sandero 1.2 gpl mi-as lua alt sandero, dar modelul nou, mcv 2 sau duster. Depinde ce drumuri si cu cate bagaje as avea de facut. Diesel as lua doar daca nu as da bani pe motorina sau daca as face multe drumuri lungi., in rest tot gpl.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google