Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voi ce ati mai facut ce membri noi au mai venit? Ceva poze ati facut?


    Ciprisori ai venit din vacanta? Esti acasa acum saptamana asta?
    Last edited by iooon; 28 July 2008, 23:03.
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Sambata sera ne-am adunat aproximativ 6 loganisti... eu am intarziat putin ca am venit de pe drumuri si nu am apucat sa ii numar pe toti...Am stat la palat pana pe la 9-30 dupa care am mers frumusel in coloana la un suc pe copou la Faraon la terasa.....Unde s-a stat la cioace

      @ dan...: din cate stiu ciprisor vine prin august acasa...Ca si eu am mare nevoie de el... si din cate stiu cand vine nu sta prea mult si pleaca iar...Deci daca ai treaba cu el sa fii pe faza
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • De stiam ca stati pana la 9:30 treceam si eu pe acolo. Sper sa ajung sambata asta.

        Comment


        • LNC-ule unde-s pozeleeeee???
          Pe sambata la ce ora sa fie daca facem faza cu plasa Ionut ?
          sigpic
          Play ManagerLeague

          Comment


          • Hai ca sambata asta ajung si eu.

            Comment


            • Pentru operatiunea cu plasele eu zic sa ne vedem pe la 18 sambata la palatul culturii.... Dureza jumatate de ora de dat jos spoilerul, jumatate de ora de montat la loc, si alta jumatate de ora montarea plasei. Aduceti voi un foarfec de tabla, pocnituri si piulite am sa cumpar eu. Aaa... Sa aveti surubernita in stea de 20, 25 si 30 si bineinteles plasa .... V-o recomand pe cea neagra cu ochiuri mici...

              asa ca cine mai vrea plase in loc de grila de sus ... Va asteptam cu materialele in dinti

              vlad cand te duci in bazar i-a un cleste de tabla si ti-l platesc eu, ok ?

              sambata vreau sa imi pun leduri sub portiera sa se aprinda si sa lumineza jos cand deschid portiera

              valabil pentru vali si restul comunitatii ... No offense ... Noi oricum suntem acolo ....

              nici un ph2 sau sandero nu are chef de joaca cu noi sambata ?
              Last edited by iooon; 30 July 2008, 14:53.
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Sambata trecuta am invitat un proprietar de logan ph2 la intalnire sa vedem acum daca o sa apara

                spor la treaba baieti...cred ca o sa ajug si eu sa casc gura cum lucrati la plase

                cei care doresc sa vina cum a spus si ionut mai sus...Sambata la ora 18 la palatul culturii

                pt restul intalnirea este de la ora 20 tot sambata
                Last edited by iooon; 30 July 2008, 14:54.
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Salutare
                  sunt multe topicuri deschise dar sincer mai bine intreb forumistii din IAsi
                  Am un diesel si vreau sa amplific putin sunetul pe care il scoate; o toba sport ar fi solutia; dar nu ma intereseaza nimic prea zgomotos; ceva in limitele bunului simt dar care sa spuna I'm the man as prefera sa stiu daca exista doar ornamentul final ca sa nu fiu nevoit sa sudez toba; plus ca e si mai ieftin; daca stie cineva ceva si eventual unde gasim prin iasi...Help me

                  multam
                  "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                  Comment


                  • Salut vandiese....Ai mare dreptate...Ai intrebat aici total aiurea...Dar...Scopul nostru nu este sa alungam membrii noi ci sa ii adunam...Asa ca o sa incerc sa iti dau un raspuns....:
                    ei bine la dci nu prea ai ce sa ii faci ca sa arati ca "you are the man" prin sunetul motorului....Daca ii schimbi finala cu una sport se va auzii ca un tractoras...Deci e exclusa varianta asta....Daca vrei sa atragi atentia pe strada sunt alte modalitati ....Stiu eu...Jante frumoase , aranjarea exteriorului cat de cat...Instalarea unui sistem audio performant...Etc etc...

                    uite aici niste filmulete..Ca sa iti faci o idee :
                    Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.





                    ps: ultimele 2 filmulete sun mpi unu 1.4 si cel cu tuning 1.6 ...Ambele cu finala firma Aspec ,
                    iar primele 2 sunt montate pe DCI ...tragi singur concluziile

                    ps2: sambata la ora 20 este intalnirea loganclub...nu vii ?
                    Last edited by iooon; 31 July 2008, 15:00.
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Sa ne traiesti VanDiesel si bun venit printre noi pe topicul nostru.... Ma refeream

                      am un amic care si-a pus toba sport si zici ca e BMW dar .... E mpi nu dci.

                      eu unu dupa ce mi-am cipuit motorul are o tenta mai sport, se aude mult mai misto motorul dar.... E tot mpi.

                      daca ii pui doar tips nu obtii absolut nimic

                      auzisem ca exista o varianta cu un redresor/re.... Sau ceva la modul care se monteaza cu inca ceva si atunci isi face treaba si la voi toba sport. Am sa mai discut cu cei care stiau de echipamentele pentru instalatia asta si iti las mesaj aici pe forum, tot la noi ca sa te fac sa ne citesti zilnic

                      mai bine ii pui niste stripes albe ca in tokio drift ... Cum era monalisa japonezului era adevaraciune ... Oricum daca vrei stripes si sa iasa si bine eu iti recomand sa urmezi liniile de design din fabrica, daca faci altele iese naspa, trust me
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Pai al meu e cipuit se aude mai altfel acum; si ma gandeam sa mai amplific un pic sa fie mai ragusit am vazut filmuletele alea ca am cautat ca disperatu pe net...Poate nu am auzit bine dar imi place

                        unde e intalnirea?
                        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                        Comment


                        • In fiecare sambata la palatul culturii ...La ora 20

                          atentie :pt cei care doresc sa stea mai mult la aer....Sambata asta cativa dintre noi ne vedem mai devreme si anume la ora 18....Va asteptam pe toti
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Sa facut baieti ne vedem la 18 pentru cei interesati!!!!!!

                            Doar sa va arat sa nu faceti si voi greselile care le-am facut eu , sa iasa totul ''teava'' cala LNC si ne mai perfectionam la mine a fost mai greu pana am invatat restul merge uns cum zicea si Ionut LNC 1,5 ore chiar 2 h si gata!!!! Le facem noi frumoase o sa vedeti voi!!!!!!!!
                            Last edited by iooon; 31 July 2008, 20:47.
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Baieti, sambata asta avem un invitat special, vine Valeriu61 de la Sibiu.

                              Aaa eu sigur voi fi prezent.

                              Comment


                              • Ooo..Pai de data asta trebuie neaparat sa facem cunostinta cu domnul Valeriu61 ....Baieti sunteti asteptati cu totii sa il intampinam

                                haideti sa facem si o mica lista.... :

                                1--IS-24-CIC Ionut
                                2--IS-10-LNC Ionut
                                3--IS-63-HER Gabi
                                4--IS-XX-LKG Dan
                                5--IS-12-ZLD Luigi(incearca)
                                6--IS-22-ALC Alex

                                next???? (dati copy/paste cu completare la lista)
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google