Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teoretic asa am inteles ca au de gand legat de squar insa eu cred ca este cel mai util de la iesirea din Iasi. Intradevar nu este semnalizat motiv pt care s-a si ajuns la asta. Tin sa mnetionez ca in seara de vineri spre sambata s-a intamplat boacana cu tirul si chiar a si plouat putin. Inainte de a fi sofer ca toti am fost si pieton. Si nu spun cate accidente am vazut si de cate ori era sa treaca peste mine chiar de eram pe trece. Motivul este ca toti considera ca daca e europeana trebuie sa se conduca cu cat mai mult. Parerea mea e ca cine nu stie ca o masina mai are si frana nu are decat sa se infinga in toti stalpii si in toate gardurile, numai victime sa nu fie. Masinile se repara.

    PS. Scuze stell ca te contrez, dar nu ai dreptate cu squar-ul. Atata timp cat tirurile si masinile mari nu au ruta ocolitoare vor mai fi.


    Ca sa mai aduc in discutie accidente vazute pe drumurile Roman - Iasi. In prima zi de dupa Pasti, de dupa palatul de apa din Roman si pana in Tg Misto am vazut 7 masini implicate in accidente. 1 Am intors-o cu alti soferi si 2 se busisera in timp ce am intors noi masina (adik 5-10 min) mai jos de incident. 1 era incendiata. Acestea s-au intamplat pe drum acoperit de putina ploaie. Avand logan nu ma intrec cu alte marci mai de prestigiu si consider ca drumurile tarii noastre nu sunt pentru raliuri si depasiri riscante. Teribilism este si va fi din totdeauna. Multi considera strazile si masinile lor ca fac parte din NFS. Gresit. F gresit.

    PS. Rog un admin sa schimbe locatia acestor thread-uri.
    Propun deschiderea unui thred de accidente poate asa mai temperam doritorii de senzatii tari.


    Te rog nu mai posta consecutiv, sunt 10 minute timp de editare sau modificare a postului. (vali007)
    Last edited by vali007; 1 September 2008, 19:38.

    Comment


    • Nimic de la intalnirea de sambata?
      O poza ceva cu steguletele?

      Comment


      • Am spus sa nu fie prea lung si greu de citit.

        Comment


        • Vali: nu au ajuns steguletele,Ionut parca a facut poze.Sambata trecuta a fost prea frig pentru luna august.

          Comment


          • Bun, dar ne vedem miercuri? Sa va arat ce mi-at luat de la bulgari :P

            Comment


            • Eu unul nu pot ajunge miercuri.

              Comment


              • conspect

                Sambata a fost frumos dar toamna ne-a luat tare prin surprindere si la 20.30 deja eram plecati.

                am avut placerea de a ne bucura de un membru nou si anume mircea, singurul logan albastru cu praguri si prelungiri albe .... De cand il vanam eu ... A fost a lui steel

                de discutat s-au discutat vrute si nevrute, a fost super fain .... Selectiv vorbind ceva mai important ce merita anuntat ar fi posibilitatea organizarii unui workshop sambata, dar sa vedem ce zice si vremea.....

                au fost 2 timizi care au trecut in faleza pe langa noi dar nu s-au indurat sa opreasca sa ne salute.

                SNT iti dau un pdf la printat alb negru ? Daca trecem la ora de toamna trebuie alti fluturasi

                fotografii sunt putine.... Scump curentul

                ca prezenta au fost asa
                adu - raducu cu prietena si prietenul
                zrz - danut .... Da zarzarica is back in business
                cmc - ciprian cu prietena
                aga - ciprisor
                alc - cine nu il stie pe alex
                gml - mircica
                muz - geremy
                bog - bogdan
                lbe - vasilica
                ami - vlad
                snt - dakota
                amd - danut cu prietena

                PROPUNERE Avand in vedere faptul ca la 20.00 este putin cam bezna si palatul nu este iluminat, nu mai spun ca este rece seara acum, nu mai sunt 30 de grade, propun revenirea la programul de toamna-iarna, adica INTALNIRI SAPTAMANALE in ziua de SAMBATA, orele 13.00, la Palatul Culturii

                Lista Miercuri orele 21.00
                1 EuroMarket

                Lista Sambata orele 20.00 - ultima sambata nocturna
                1 IS 10 LNC EuroMarket
                Attached Files
                Last edited by vali007; 2 September 2008, 12:50. Reason: liste...
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Ionut ai gresit numarul meu de telefon. E 0740796154. Nush a cui e numarul ala.

                  Lista Miercuri orele 21.00
                  1 EuroMarket
                  2 Bragelone

                  Ionut am trecut aseara prin tatarasi si ti-am vazut masina pe la service. Arata fain fara spoiler si aripa. Se vedeau unele chestii noi. Sa o termine cat mai repede sa nu mai trebuiasca sa vii cu Sandero ShortLift4.
                  Last edited by bragelone; 2 September 2008, 11:39.
                  sigpic
                  Play ManagerLeague

                  Comment


                  • Aloha!Shi bine v-am gasit "din nou"...(cu permis)...Sper k de acum incolo sa ne vedem mai des...Implicit...O problema : nu intzeleg pina la urma unde raman intalnirile astea "ale noastre"?
                    Dak am intzeles io bine cu lista aceea atunci va fi:
                    1 Euromarket
                    2 Bragelone
                    3 Adytzu;dar poate un pic mai clar...La palat?La ce ora?(21:00?)

                    Comment


                    • Urmatoarea intalnire este MIERCURI 03.09.2008 ora 21:00 la Palat.
                      1 EuroMarket
                      2 Bragelone
                      3 Adytzu
                      sigpic
                      Play ManagerLeague

                      Comment


                      • Steel cam tarziu dar am vazut si eu pozele.......Oricum au cam stricat aia circulatia cu ornamentele lor...Si mai produc si accidente....Salutari din Vaslui
                        Pazea ca vine AND-ul

                        Comment


                        • Referitor la pozele de mai jos eu unu zic ca e din cauza oboselii la volan astia cu tirurile baga kilometri la greu
                          ym! dorinu2005@yahoo.com
                          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                          Comment


                          • Din cate tin minte, camionul era din grecia, sau ceva de genu. E normal ce a facut soferul - in ultimul moment, cand a vazut ditamai rondul. Daca ar fi incercat o manevra de ocolire, s-ar fi rasturnat cu siguranta. Asa ca a preferat sa il escaladeze putin, pagublele pentru masina fiind mult mai mici


                            Urmatoarea intalnire este MIERCURI 03.09.2008 ora 21:00 la Palat.
                            1 EuroMarket
                            2 Bragelone
                            3 Adytzu
                            4 ALC
                            ___________
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • Urmatoarea intalnire este MIERCURI 03.09.2008 ora 21:00 la Palat.
                              1 EuroMarket
                              2 Bragelone
                              3 Adytzu
                              4 ALC
                              5 daKota

                              Sigur ionut, trimite-mi pdf-ul pe messenger, sa-mi spui si cate exemplare vrei ...

                              Comment


                              • Logan 1.4 Mpi

                                Sal lumeeeeeeeeee,va salut de pe malul insorit al Marii Negre,vreme buna ,apa calda dar marea mea dezamagire nu am vazut TATZEEEEE,decat cateva dar vai de mama lor.................In seara asta reprezint Iasul la intalnirea de miercuri cu baietii din C-ta,o sa le povestesc viata de loganisti din Iasi si Vaslui..........Sa ne vedem cu bine.
                                P.C.Am botit astazi un Audi A6 din 2002,un pic cu carligul fix de la Logan , ami pare rau dar asta este ......Dar stati linistiti al meu nu are nimic .....Nici macar o zgarietura........
                                Last edited by Steel; 3 September 2008, 17:06.
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google