Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CMC un pret la turometru de pe stanga spate ? Eventual un vitezometru pe dreapta.
    sigpic
    Play ManagerLeague

    Comment


    • Parca s-a discutat o data pe forum de un tip de prin cluj care modifica softul si din 75 de cp iti facea 80 si ceva? Si-a facut careva?(era parca vb sa vina la iasi)
      www.loganclub.ro

      Comment


      • Da de unde nu nu a mai venit . Nu a facut nimeni nimik!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Da care schimba in club becuri bord si cat ajunge ???

          Comment


          • Pt schimbat lumina la bord i-a legatura cu ciprishor..Vezi ca are deschis anunt si la bursa la noi pe forum id de messenger ciprian_agache

            cat despre remapare nu prezenta nici o garantie lucrarea respectiva..Daca stateai sa te gandesti mai bine...In cazul in care respectivul nu "calibra" computerul bine,ti se putea strica ceva...Si daca se strica...Pe cine trageai la raspundere ??? vedeti ca cei de la dimsport au reprezentanti si in iasi...Luati legatura cu ei si poate o rezolvati
            Last edited by iooon; 7 October 2008, 20:08.
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Ciprisor este in Singapore sigur nu are cum sa te rezolva , am inteles ca vine pe la sfarsitul lunii,mai am si cativa clienti ptr. El si mai au e asteptat.Dar urmareste topicurile puse de el si ai sa vezi cat costa si oferta pe care o are daca faci mai multe la el.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Cine se ocupa sau stie sa puna neoane sub masina .Cat costa si de unde pot sa iau ?
                Last edited by uzzy; 7 October 2008, 22:27.

                Comment


                • Eu mi-am facut remapare la alex ... Dim sport bucuresti ... 1.6 de la 90 la 100-105 cai si se simte si totul e in regula, dar in afara de alex eu unu nu recomand pe nimeni..... Vezi ca avea postat pe forum si la un moment dat avea si discount pt membrii clublui
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Lista pentru intalnirea cu nr. #48 - Miercuri orele 21.00 Palat sau daca e ocupat tot la Master CLub in parcare

                    1. IS-10-LNC - Ionut
                    2. IS-09-AMI - Vlad
                    3. IS-58-DAB - Steel
                    4. IS-05-LKG - Ciuciosu
                    5. B -76-SBL - Ionut
                    6. IS-06-VJT - Petroman
                    7. IS-24-CIC - Ionut
                    8. SV-87-ZUG - Luigi
                    9. IS-69-SNT - Dan

                    Comment


                    • hai baieti.... Vindem la oferta ultimele locuri pentru intalnirea din seara asta.... In premiera super farurile de efect ale lui bragelone featuring marele sfat popular pentru deplasarea la piatra si numirea responsabililor de intalnirea de duminica .... Cine mai doreste cine mai pofteste, ultimele locuri la loja...
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Hai sa ma trec si eu in lista.

                        Lista pentru intalnirea cu nr. #48 - Miercuri orele 21.00 Palat sau daca e ocupat tot la Master CLub in parcare

                        1. IS-10-LNC - Ionut
                        2. IS-09-AMI - Vlad
                        3. IS-58-DAB - Steel
                        4. IS-05-LKG - Ciuciosu
                        5. B -76-SBL - Ionut
                        6. IS-06-VJT - Petroman
                        7. IS-24-CIC - Ionut
                        8. SV-87-ZUG - Luigi
                        9. IS-69-SNT - Dan
                        10. IS-06-JFH - vali007

                        Comment


                        • Pe langa farurile de efect mai am o surpriza. Ne vedem diseara.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • Este o vb in Romani sa nu ai incredere nici in tine iar daca ai ceva nu da la nimeni.Asa a fost si cu VS de astazi nici eu numai am acces.Iar eu nu ma mai bag in de astea ca pun obrazul si mi-l patez fara rost.Asta este.Este parerea mea si o mentin.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Despre ce vorbesti Steel ca eu nu-mi dau seama ?
                              sigpic
                              Play ManagerLeague

                              Comment


                              • Steel daca nu uiti imi aduci si mie GPS-ul azi ?
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google