Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vorbeam de Piatra Neamt
    sigpic

    Comment


    • Sal baieti eu nu cred ca pot sa vin duminik la master ca au venit niste neamuri pe la mine acuma cu sf.Parascheva .
      sper sa nu va suparatii

      Comment


      • OK ionut ai dreptate intru-totu cu vorbele ....Dar vorbele de lauda nu le putem tine si trebuie date mai departe pe bun merit persoanelor ce sunt aproape clubului si cu filmulete si cu organizari si cu absolut tot...UUUUURRRRRAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Salutare....Se pare ca o sa fiu si eu prezent la iasi la intalnire...
          cmc-ule uite numarul de telefon de la Hu mulesti ...Ala cu husele : 0742786680
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Ciuciosu36BUN am si eu o intrebare.Miam luat autocolant negru si vreau sami pun pe parbriz si pe luneta asa cum ai tu alb.Zice ceva politia dak pun.

            Comment


            • Apai na creca or zice ce sa zic nu stiu , eu inca nu am avut probleme inca !!!! Ai sa vii tu data viitoare yzi nu se supare nimeni stai linistit!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • Ciuciosu36BUN vrei sami dai id tau mai vb pe mess .Te mai intreb cate ceva ce nu stiu ,cas incepator ,k sa nu mai pun atatea intrebari pe forum.Asta numai dak vrei

                Comment


                • Intra pe www.Loganclubiasi.Ro si vezi acolo ca da toate datele mele de contact!!!!!!!
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • Da mesci de numar
                    teai descurcat
                    sigpic

                    Comment


                    • Un mic filmulet

                      Comment


                      • Vali, maine dimineata pe la 8 tre' fac o vizita la spalatorie, dar fac tot posibilul sa ajung pana in ora 9.00 la kaufland. Daca nu reusesc, va ajung pe drum pana in targu-frumos; oricum ne auzim maine la telefon.

                        Comment


                        • Bravo Uzzy imi place ca incepi sa te inplici .....Cate putin cate putin o sa iasa ceva fain nu ?
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Salutari din varatec de la pensiune eulor unde ne-am intalnit cu baietii de la galati, vrancea, vaslui si piatra.... Este super ok si foarte frumos... Lumea ne stie de cei cu masini tunate, asa ca sa traiasca FRTul.... Sa inteleg ca lista pt intalnire ramane
                            vali007, snt dakota, steel, cmc, zug, iar in kaufland piatra-neamt vor veni si bragelone de la lacu rosu, sbl de la botosani si eu.... Putintei dar asta e..... Poate va mai ganditi si va alaturati noua mai multi

                            ps: cuciosule nu am nimic cu laudele, ci cu limbajul

                            am pus foto cu ledurile si cum le putem instala.... Sper ca v-am starnit.... 60 lei setul in bazar

                            interior invelit in piele cca 900 lei, cine vrea.... Pe mine ma bate gandul tareeee

                            aici eu unu am discutat mai multe lucian din galati precum
                            - punte spate megan 1 pe logan cu discuri de frana pe spate
                            - lonjeroane cu gauri cu sistem telscopic in cazul unui impact + bara interioara fata
                            - piese la super pret pe pieselogan.Ro
                            - telescop ford scorpio hachback pus pe portbagaj
                            - ulei sintetic 4-5w40 pt logan
                            - arcuri eibach cu amortizoare standard monroe, special de logan 550 lei
                            - rulmenti amortizoare, brat, bieleta directie si capat de bara
                            - dimensiuni jante si cauciucuri..... Concluzia 15 e ok cu 195
                            - logan club iasi si galati, patanii cu membri si intalniri

                            baietii au facut un super gratar si mici unde ne-au invitat si pe noi si am stat la taclale cateva ore bune...
                            Attached Files
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Din pacate vom venii doar eu, steel, cmc si dakota din Iasi, iar cu morariu_alex ne intalnim in petrom-ul din targu frumos.

                              Comment


                              • Bafta multa baieti.........Sa stiti ca toata increderea v-am dat-o voua sa o luati cu voi la Piatra.. I-mi pare rau ca nu am putut merge si eudar stiti voi motivul....(ala micu.....Care de fapt acu e cam mare si vrea sa iasa..!!!!!)
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google