Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ioane e foarte buna propunerea ta, asteptam voluntari fotografi la o adica am si eu camera la mine si o pot pune la dispozitie
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • La sectiunea foto m-as inscrie si eu. dar sunt novice in ale calculatoarelor

      Comment


      • a 50a intalnire

        FELICITARI LOGANISTI IESENI

        In zece luni de la infiintarea Logan CLub Iasi, ieri, 15 octombrie 2008 am inaugurat a 50a intalnire. La Mai Multe


        In alta ordine de idei s-a hotarat ca pe 15 Martie 2009, vom organiza la Iasi o intalnire Regionala LOGAN Club. Urmatoarele detalii urmeaza a fi facute publice pe threatul http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

        Vorbeam de un site italian unde sunt expuse ceva masini tunate si se voteaza.... Acolo suntem si noi cu o masinuta, dati un vot aici http://www.speedup.it/index.php?fuse...m=1&numBegin=1
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Te invatam noi putyn
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Ionut la ce pagina e masina ?
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • Ionut zine si noua la ce pagina e ca sa o gasim ca eu unu imi scoate peri albi pana o gasesc...
              Pazea ca vine AND-ul

              Comment


              • Salutare
                am o intrebare...

                exista loc ptr 5 goarne? Unde anume le-as putea pune?

                mersi
                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                Comment


                • CMC mai razi mult de mine ca sunt pieton..Lasa ca mai am eu 5 luni si am permis !! Sa te vad atunci !! )))

                  Comment


                  • La ce desen si-a tras CMC-ul cam da face toata munca si tot efortul . Felicitari Ciprian!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Marfa cu concursul , faza este ca si ptr. Video ar trebui sa se faca un concurs.............Ia-ta numai cateva montaje ca nu am reusit sa fac dvd-ul nu ma omorati dar nu-mi vad capul de munca.............
                      Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                      astept pareri......
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • another day in paradise

                        Dragutilor este ultima data cand va aduc aminte de siteul local vis a vis de cererea ce a trimite pe adresa euromarketro @ gmail.Com descrierile si fotografiile voastre. Va mai rog ca in fiecare zi in care intrati pe forum sa dati un click sa intrati si in siteul local si sa postati comentarii (de calitate) deoarece doresc sa atrag sponsori pentru LC Iasi si sa incepem sa vindem publicitate, dar pentru aceasta trebuie sa avem un trafic constant pe acel site. Nu trebuie sa va mai zic ce se va face cu banii respectivi ca sunteti baieti mari si intuiti. Am sa va explic la intalnire....

                        am fost azi la roman la auto-moldova si am facut revizia de 75 mii km. Deci prea tare, m-am simtit bine, respectat, mi s-a explicat cu lux de amanunte toate operatiunile iar preturile sunt extraordinare: 2 ore manopera la cca 55 lei ora, 40 lei filtru de ulei si o garnitura, uleiul l-am adus eu 150 lei castrol proffessional syntetic 5w40, filtru de aer original 36 lei. Tot la ei am facut si testul de amortizoare si frane 20 lei, unghiuri si directie 850 lei. II RECOMAND CU TOATA INCREDEREA.... A si maine ma duc sa imi fac si operatiune de ceruire, pe care caremil a refuzat sa mi-o mai faca pentru ca am adus modificari la caroserie.... Pragurile

                        tot la roman m-am intalnit cu cristi3775, organizatorul de la piatra si i-am dat caseta cu filmarile facute de steel, moment cu care mi-am exprimat din nou pozita pozitiva vis a vis de intalnirea de la piatra si amandoi am fost de parere ca discutiile si taraboiul efectiv e o prostie si ca nu isi are rostul rolul si sensul.

                        duminica se va alatura inca un membru LCI cu un ph2 albastru, vecin de-al meu, bogdan, pe care de altfel il asteptam cu bratele deschise

                        modest ca intotdeauna steel ne surprinde placut cu un filmulet ce relateaza ce s-a intamplat la piatra.... Muuulllttt sange... Glumeam bineinteles.... Cale pe care ii multumim pentru efortul depus si il aplaudam cu totii, zic eu:
                        Last edited by euromarket; 16 October 2008, 22:44.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Nu merge filmuletul ionut

                          Comment


                          • Rezolvat.... Trebuie sa pui {YOUTUBE}P0aUzz2SuNk{/YOUTUBE} dar cu paranteze patrate... Eu puneam tot linkul http://www.youtube.com/watch?v=P0aUzz2SuNk
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Stiu ca asa trebuie....Oricum e misto filmuletul....Felicitari

                              Comment


                              • Urmatoarea intalnire Logan Club Iasi Duminica 19.10.2008 ora 15:00.
                                01. IS - 09 - AMI
                                sigpic
                                Play ManagerLeague

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google