Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar arata bine asa sbl-ul....Si lkg-ul de asemenea....Cu geamurile foliate....Si stalpii spate negrii...


    apropoo...Lume..Mai intrati si voi pe aici...Deschideti pagina si lasati-o in bara ...Ca avem nevoie de trafic...Asa cum a spus ionut.... Www.Loganclubiasi.Ro
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Cam asa a trecut si intalnirea de astazi pana la ora 01.20 .
      Na asta este daca asta ne place..........(si am uitat sa spun toate din cauza lui LNC.....El e de vina .."va rog dati vina pe el " ..Ca merita).
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • :P asta e..... Lasati ca am sa ma joc si cu una albastra sa vedeti voi atunci

        v-am spus ca si vfy vrea plasa .... haideti sa facem o lista pentru cine vrea plasa sa le cumparam si sa le montam intr-o zi cand mai e caldut...

        astept pe siteul local PARERILE voastre despre articolul ce va aparea la ziar saptamana urmatoare http://www.loganclubiasi.ro/ema_arti...ubIasi.ro.html cu multumirile de rigoare Monicai, sora lui vali007, prezenta printre noi sub nickul devil44

        de cine s-a tot intrebat astazi daca a venit ? de amelia se pare ca logan club iasi este nerabdator sa te aiba printre ei....

        @iooon_cug: bre da o plasa la tine pe cand ?
        Last edited by euromarket; 23 October 2008, 01:33.
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Bai, voi ati stat pana la 1???

          Comment


          • Ioane...Eu vreau plasa dar caut o solutie de a o monta in asa fel incat sa nu imi trebuiasca partile cromate....Pt ca nici nu le am si nici nu imi plac....Deci urmatoarea data cand isi va monta cineva plasa voi studia mai bine problema pt a gasii o solutie..
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • Chiar daca risc sa fiu offtopic am si eu o intrebare la voi:
              incercam sa organizam si la Botosani intalniri LoganClub si am vrea sa avem si noi in dotare niste stegulete de astea de care aveti voi!!! Ma poate ajuta cineva dintre voi? Unde le fac, cat costa etc
              merci tare mult si LA MULTI ANI ptr clubul vostru!!!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • Cei prezenti la intalnirea de Miercuri 22.10.2008

                01. WXB
                02. CIC
                03. HCJ
                04. MUZ
                05. LKG - sa-ti traiasca baiatul !!!
                06. KBO
                07. JFH
                08. CMC
                09. AMI
                10. LNC
                11. ZFR
                12. ALC
                13. VNX
                14. SBL
                15. ZUG
                16. RAR


                Desi ne asteptam sa intarzie, ca de obicei, VFY nu a mai aparut la intalnire.
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • Sa-ti traiasca baiatul ....... Sa-te bucuri de el ..................
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • @lucialina: momentan nu mai avem stegulete, vom face alt set, valabil si pentru stikere. Cand vom face va vom anunta si o sa luam si pentru voi un numar de .... In calcul....

                    eram dator cu niste poze panoramice
                    Attached Files
                    Last edited by euromarket; 23 October 2008, 11:03.
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Poate as pune si eu plasa dar jos..Nu stiu cum ar arata ... Si poate as folia ,asta pe parcurs capoata cupola si usile de pe spate negru mat... Dar nu stu daca ar arata bine voi ce ziceti ? ? ?

                      Comment


                      • Negru cu albastru inchis.... Neeeee poti merge cel mai bine cu un alb la tine sau un gri sidef
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Ionut joaca-te oleaca si la mine cu niste alb. Vezi ce poate iesi. Asta daca ai niste timp liber.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • Treceti-ma si pe mine pe lista pentru plasa, vreau si eu, dar sa fac rost si de V.
                            sigpic

                            Comment


                            • Am vb de v-uri
                              sa vedem cand facem rost
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Ma inscriu si eu la "o" plasa .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google