Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @steel ----eu as opta pt primul ...Pus pe capota cu tot cu flacarile alea ice
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Arata binisor. Mai bine ai cauta ceva cu o singura culoare.
      sigpic
      Play ManagerLeague

      Comment


      • am gasit si la tv iasi live, dar claritatea lasa putin de dorit...se vede dar cu mici purici... iar tv bit am vazut ca transmite pe antena 3...
        Last edited by VNX; 4 November 2008, 14:10.

        Comment


        • Cine a venit miercurea trecuta si a spus ca si-a montat filtru habitaclu????
          Last edited by vali007; 6 November 2008, 00:40.

          Comment


          • 1. Is-24-cic
            2. Is 10 Lnc
            3. Is 09 Ami
            4. Is 22 Alc
            5. Is 58 Dab
            6. Is 03 Lkg Elegant frumos -daca ma lasa bebitaaa (dar il prostesc eu )
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • @mirzero cred ca ai vorbit cu mine....Daca nu, am decupat si eu locasul respectiv si-ti voi arata.......Referitor la ora de intalnire pentru miercuri voi incerca sa ajung in jur de ora 20.

              Comment


              • Ba misto primul desen
                e tare de tot
                sa mori tu de nu il pui pe primu pe capota
                te rog euu
                sigpic

                Comment


                • 1. Is-24-cic
                  2. Is 10 Lnc
                  3. Is 09 Ami
                  4. Is 22 Alc
                  5. Is 58 Dab
                  6. Is 03 Lkg
                  7. B 55 M U Z

                  Eu is de parere sa facem cum zice DAB
                  sigpic

                  Comment


                  • Intru-cat in ultima vreme nu prea am fost prezenti in locurile si la orele intalnirilor asa cum au fost ele precizate pe pliante propun sa ne tinem de aceste ore si zile si sa fim punctuali.

                    tehnic vorbind, miercurea e intrunirea staffului LCI, iar ora a fost aleasa de asa natura incat sa putem ajunge toti la intalnire, unii mai si lucreaza.... Nu toti au program pana la 16 (no-offense). Oricare alt membru este bine venit atat timp cat respectam topicele propuse si ulterior se pot trece si la discutii diverse, ca de obicei.

                    intalnirea se va tine la orele 21.00 in fata palatului culturii. La orele 21.30 ne vom indrepta catre family unde vom incerca sa punem pe HARTIE fizic vorbind planul de bataie. Haideti sa incercam sa fim punctuali si prezenti in numar cat mai mare.

                    eu unul va multumesc la toti anticipat pentru prezenta si suportul acordat clubului.... Spunea cineva ca recunostinta membrilor unei comunitati fata de liderii acesteia si cei care au facut si fac ceva pentru aceasta este exprimata printr-o prezenta activa si un devotament fata de ceilalti membri, comunitatea respectiva si proiectele derulate. Eu stiu ca voi toti sunteti demni de calitatea de membru pe care o aveti si cu toti incercati sa contribuiti ca noi toti sa formam un intreg bine inchegat, solidar ale caror activitati promoveaza obiectivele si valorile clubului nostru.

                    sper sa nu sune a discurs electoral

                    cu respect pentru voi toti,
                    al vostru
                    Ionut, LNC
                    Last edited by vali007; 6 November 2008, 00:42.
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • @diseara nu pot venii , nu din cauza meciului ci dinn cauza programului incarcat la facultate.
                      @IONUT Lnc : te rog sa imi dai id lui ana vreau sa vorbesc ceva cu ea .... Stai linistit e despre lucrare la economie
                      Last edited by vali007; 6 November 2008, 00:43.

                      Comment


                      • Acum este momentul sa apara cenzura.
                        Vom lasa un alt loganist sa se ocupe de aceasta sectiune:
                        - racolare noi membri
                        - anuntarea pe site a viitoarelor intalniri si intocmirea listelor provizorii pe site
                        - intocmirea listelor de prezenta la intalniri si postarea lor pe site inclusiv a topicurilor discutate

                        asadar asteptam un voluntar din randul vostru pentru aceasta "functie"
                        Last edited by vali007; 6 November 2008, 00:45.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Pe siteul local am pus articolul cu ERA Legal Race


                          O alta inregistrare video se poate descarca de aici: http://s4.transfer.ro/storage/transf...ebcbbffbad.zip
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Ionut vezi ca ai o eroare pe loganclubiasi. Cele 2 posturi de ieri de la masina lui Vali007 sunt ale mele. Desi am scris la nume: bragelone el a aparut o data ca ionut si alta data ca Ionut LNC. Vezi poate ai ceva gresit pe acolo.
                            sigpic
                            Play ManagerLeague

                            Comment


                            • Mersic, mi-a mai fost raportata eroarea si am sa o verific asp
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Hai sa va fac o propunere, poate va mai descretiti fruntile putin :P
                                E un concurs despre cea mai tare vacanta http://haihui.turism-360.ro/
                                Intrati, puneti poze, o povestioara si apoi sunteti votati (de cat mai multe ori, de preferat). Ma gandeam ca asa puteti face reclama la nivel national pt Logan Club si poate plecati si la Viena, cine stie
                                Eu deocamdata nu prea imi vad capul de treburi, dar tot ajung eu si la o intalnire, ca doar imi sunteti datori cu o bere .
                                Spor la povestioare si sa vedem care din noi plimba steguletul LOGAN CLUB prin Viena ;)
                                Last edited by vali007; 6 November 2008, 00:47.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google