Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da bragellone ce vrei bragelonne nu e bun brageloone?
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Miercuri seara cotizez si eu, dupa cum stii duminica am "cotizat" in alta parte
      sigpic

      Comment


      • Ciuciosu36BUN doar iti atrageam atentia ca ai scris gresit. Data viitoare te rog sa fii mai atent. Si cel mai bine ar fi sa-ti faci "treaba" si sa incepi lista de prezenta pentru intalnirea de Miercuri 19.11.2008 ora 20:00.
        sigpic
        Play ManagerLeague

        Comment


        • Incep eu lista pt miercuri seara...

          intalnirea de miercuri seara ora 20 la palatul culturii iasi

          1-IS-24-CIC
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Salutare. Dragii mei colegi , in decembrie trebuie sa fac revizia de 2 ani.
            Unde ma sfatuiti sa o fac. ( unde e mai ieftin si unde se fgace treaba buna) as vrea sa fiu si eu pe langa masina cand se lucreaza la ea.

            Astept recomandari.
            Numai bine
            www.loganclub.ro

            Comment


            • La Automoldova in Roman iti recomand sa o faci. Corespunde perfect descrierii tale.
              I don't drive fast...I fly low !!!

              Comment


              • Originally posted by euromarket View Post
                Cumpar un set de faruri de logan noi/sh
                fratele meu are ca sia pus enegel si lea avut pe masina cele de fabrica cateva luni Gabitzu 0749 063 551
                -----------------------------------------
                Ionutz
                Salutare. Dragii mei colegi , in decembrie trebuie sa fac revizia de 2 ani.
                Unde ma sfatuiti sa o fac. ( unde e mai ieftin si unde se fgace treaba buna) as vrea sa fiu si eu pe langa masina cand se lucreaza la ea.

                Astept recomandari.
                Numai bine
                - caremil Bucium numai de bine si stai si langa masina .cel putin io am stat
                Last edited by DRIVERMAN; 18 November 2008, 19:53.

                Comment


                • Am cateva cuie inchidere portiera noi, parca intreba lumea pe la intalniri. 20ron/buc
                  http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                  Comment


                  • La ce te referi cand spui cuie pentru portiere ? Mie imi tot scartie chestiile alea unde vine usa inchisa, am dat cu un spray special de la ciuciu dar nu a tinut decat vreo 2 luni. Acum iar scartz scartz ... Am inteles de la dab ca a facut nustiu ce chestie la un strungar ... Dar nu am unde apela. Chiar asa steel, poti vorbi si pentru mine de 4 bucati din alea ?
                    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                    Comment


                    • Da, la alea ma refer, care au o bucsa neagra si care se toceste in timp. Am vorbit si eu cu Mihai si mi-a zis ca bucsele alea de textolit despre care vorbea nu sunt bune pt ca sunt casante.
                      http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                      Comment


                      • @ionutz: noi recomandam automoldova.... Vino diseara si discutam poate mergem impreuna, eu am fost cu a mea si inca vreo doua si mai am una de dus.... Totul e super ok la baieti

                        @petroman: mersic fain, am sa il sun zilele astea pe gabitu

                        @brage: inainte sa pui mana pe piatra sa arunci, vezi sa fii tu cel fara de pacat..... Reflecteaza, nu refracteaza
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Ionut_lnc poate imi zici si mie cum sa procedez cu portierele ca si la mine scartaie de imi vine sa... Poate ma pui si pe mine la curent ca nush ce sa le mai fac la portiere
                          Pazea ca vine AND-ul

                          Comment


                          • Ionut, cred ca eu mi-am facut treaba destul de bine atat timp cat m-am oferit. Am lasat pe altii si nu vad nimic in plus(asta doar daca nu se considera intocmirea listei de catre cei prezenti un lucru in plus), ci doar in minus. Liste de anuntare a prezentei lipsesc cu desavarsire. Asa ca am rugamintea ca ceea ce am facut sa fie respectat si chiar daca il mai critic din cand in cand pe "Elegant, frumos" o fac spre a-l face sa inteleaga sa fie mai atent pe viitor si sa-si faca treaba.
                            sigpic
                            Play ManagerLeague

                            Comment


                            • Multumesc pentru vizita baieti,raman dator.....................
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Lasa Steel...Sa iti fie de bine fornetti-le )
                                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google