Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • felicit pe aceasta cale toti proaspat remapatii acum se va spune ca cei de la iasi cu masini tunate si remapate

    stima si respect pt al nostru engineer .... chiprishor... sa ne traiesti ca de treaba om mai esti
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • si se simte ceva la motoarele pe benzina?
      la mine a crescut de la 70cp la 90cp si cuplul motor de la 160Nm la 220Nm; si se simte plus ca a scazut si consumul cu 0.5l/100km;
      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

      Comment


      • Se simte destul de bine mai ales cadn acelerezi brusc....se simte cum pleaca mai bine...si consumul a scazut cam cu 0.5 l/100km.

        Comment


        • Salut!
          Acum doua zile cineva la un semafor in Roman, mi-a "coafat" numarul, iar azi dimineata am lovit un caine, si am "coafat" de tot suportul numarului de inmatriculare. Pot cumpara de la cineva suporti de nr?!

          Comment


          • hellbera mergi la autocenter...24 lei
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • Multumesc.

              Comment


              • Ionut_LNC mai veniti maine la Vaslui? Maine dimineata poate ajung sa iti cumpar ce m-ai rugat si ne auzim la un telefon..Eu acum am ajuns de la Iasi, iar am avut o mica plimbare
                Pazea ca vine AND-ul

                Comment


                • maine seara la ora 18:00 sunteti asteptati la Intalnirea LoganClub Vaslui in parcarea de la stadion

                  Comment


                  • Da cine vrea sa mearga la vaslui sambata la logan club vaslui sa incepem lista aici:::
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Maine se anunta plecare la Vaslui la ora 13.00 ........ detalii vor mai aparea , mai taarziu pe forum.......
                      Incepeti o lista...........
                      Eu ami cer scuze dar raman in Iasi ca trebuie sa invat ca am examen.........si nu pot sa pierd timpul.
                      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                      Comment


                      • O sa va astept cu mare rabdare
                        Pazea ca vine AND-ul

                        Comment


                        • deci sa inteleg ca e la ora 18?

                          incep lista

                          IS-62-BCV P.S. sa imi iau fular cu Poli Iasi si in prealabil sa chem si platforma in fata la stadion...si sa incep sa desenez si cum s-a intamplat..pentru despagubire la casco
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • Stai linistitit ca nu se ia nimeni de voi....cei care au mai fost stiu cum e

                            Comment


                            • pai da ca nu aveau fulare si numerele erau murdare ) sau scoase )
                              No offense...dar cand eram mai nebun...mergeam in deplasare cu poli..si la voi la VS am avut numai "placeri" (cap spart,caramizi ...si chestii de astea)
                              Apoi m-am linistit...cu fotbalul
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • La fel ca Steel ma scuzati dar mai stau si eu ficior-miu in singura zi libera de saptamana! Asa ca bafta multa!!!!
                                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google