Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ho Ho Ho, am fost prins cu impartitul cadourilor si nu am mai putut ajunge la intalnire, dar am adus ceva zapada in dimineata asta, asa ca Sarbatori Fericite, si ne vedem duminica.

    Comment


    • Din partea Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Craciun Fericit plin de bucurii si daruri multe si un An Nou mai bun si cu multe realizari.La Multi Ani !!!!!!!!!!!!!
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • dulce targ al iesilor!
        leaganul moldovei sa va aline toate greutatile ce vor sa apara!
        craciun fericit!
        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
        Andreea Trifu

        Comment


        • Logan Club Tg-Jiu va doreste ca sarbotorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tuturor dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!!!

          Comment


          • craciun fericit loganistii mei ....aseara am incercat sa ajung dar am fost prins cu impartitul cadourilor...

            dar o sa fac tot posibilul sa ajung duminica la intalnire pt ca am amanat plecare din iasi cu cateva zile si duminica e posibil sa raman in iasi ...
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • LOGAN CLUB BRASOV are placerea de a va ura Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, sanatate si bucurie, spor la tunning si distractii. Un An Nou fericit va doresc in nume personal si al clubului
              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

              Comment


              • in numele mebrilor clublui din iasi multumim pe aceasta cale tututor celor ce ne-au adresat aceste frumoase urari si celor ce nu au primit mesajul nostru va rugam sa primiti tot pe acesta cale urarile noastre de bine si voiosie pentru noul an si speram ca aceste sarbatori sa va gaseasca inzapeziti la gura sobei alaturi de cei dragi voua
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Un CRACIUN FERICIT va doewsc si eu

                  Cei cu remaparea!
                  Cum se comporta? ati facut vreo comparatie la consum?
                  www.loganclub.ro

                  Comment


                  • decamdata este bine eu am scos un consum de 5,3 afara iar in oras cam 7,4

                    cineva mia trimis un meil ca nu sant activ pe forum imi pare rau dar am fos in ultimu timp mai plecat din localitate in domeniu care lucrez eu zezonu maxim este atunci cand vine frigul
                    Last edited by valyy; 27 December 2008, 16:20. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • KeanuRev, Mishu_wrc , Tudor_Cj, dan_sparco, Ruud, Calin65 impreuna cu toata comunitatea LoganClub Cluj va Ureaza sarbatori fericite un calduros La Multi Ani
                      Iar ca urare.. tot ce va dorim sa va aduca anul nou si.. Mos Craciun care a trecut o caruta de bani si sanatate multa ! La multi Ani inca odata.
                      Last edited by euromarket; 28 December 2008, 06:16. Reason: va multumim pentru urari si apreciem dar va rugam sa va respectati regulile si sa nu scrieti excesiv de mare.... multumim
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • so.... au mai ramas cateva ore pana la ultima intalnire oficiala a Logan Club Iasi din anul 2008 ce se va tine in parcare la Fac. de Chimie - Master Club .... asa ca va asteptam cine si care poate... si ne vom retrage la blue cafe pt o cafelutza sarbatoreasca

                        @ciucosu: man intreaba-l pe steel cum se fac invitatiile.... din pct meu de vedere cred ca daca vroiai ca cineva sa si vina puteai sa postezi ceva in acest sens nu la modul cum ai pus tu problema cateva posturi anterioare... parerea mea... stii ca sunt mai exigent.... cum ziceai si tu ... "ai comis-o" dar voi sa fiti sanatosi si fericiti... tot ai nostri sunteti ><

                        tocmai ascultam acum.... are jante pe 20, are garda jos, toarce ca felina si se intoarce frumos, toarce ca felina si se intoarce frumos.... pentru cunoscatori....

                        PS am jucat cu ana si mircea monopolly$ si i-am facut pe baieti si la zaruri si la bani si la joc cine nu e atent plateste
                        Last edited by euromarket; 28 December 2008, 06:27. Reason: monopolly$
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • venim venim
                          cu mic cu mare
                          sigpic

                          Comment


                          • Da da am sa fiu si eu prezent !!!!!!!!!!(dar din pacate pt. 5-10 minute ca mai am casa plina de invitati!!!!

                            iata si o lista cu cei prezenti astazi la intalnire in fata la Master Club in tudor:
                            1.IS 05 LKG -CIUCIOSU
                            2.IS 06 JFH -VALI007
                            3.B 80 KIH -ANDREI
                            4.IS 16 CMC -CIPPY
                            5.B 75 VNX -ADRIAN
                            6.IS 06 LBE -VALYY
                            7.IS 58 DAB -STEEL
                            8.IS 10 LNC -SOCOL IONUT
                            9.IS 05 HBX -MARIAN
                            Multumim la toti pentru efortul facut si sper sa ne vedem si pe data de 31 12 2008!!!!!!
                            Last edited by ciuciosu; 28 December 2008, 17:12. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Salut, in Iasi stiti unde pot face presiunea cu azot la cauciucuri?
                              Multumesc anticipat.
                              Bafta
                              Blue Diesel Tech

                              Comment


                              • Am fost si eu prezent deasemena Cristi.Ionut a trisat la monopoly asta vroia sa va spuna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google