Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Hriberiu ceva de genu asta nu am inteles eu sau noi asa de bine dar eram pe aproape...........................noi asa am inteles....
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Salut, o intrebare, Aseara pe cand parcam masina pe un trotuar, am turat putin motorul ca sa pot urca si mi-a intrat instant un miros destul de urat in masina. Ca si cum ar fi ars ceva. A mai patit cineva, ceva de genul asta?! Ce ar putea fi?

      Comment


      • hellbera..e posibil sa fie de la ambreaj...miroase destul de neplacut..cand se incinge sau patineaza discul de ambreaj

        ne vedem diseara lume?
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Pai azi nu e marti? Sau e ceva neprogramat?
          I don't drive fast...I fly low !!!

          Comment


          • )))))scuze ))scuze ))) aveam impresia ca e miercuri.....ce sa ii faci din cauza sesiunii nu prea mai stiu ce zi e ))

            inca o data scuze...deci intalnirea e maine seara nu in seara asta ...ms vali daca nu spunea nimeni nimic diseara pierdeam timpu pe la palat singur :P
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • ionut imi pare bine ca nu sunt singuru de pe forum care e dezorientat in privinta zilei de intalnire... era sa ma duc si eu intr-o marti la palat

              Comment


              • iooon_cug erai putin dezorientat duminica prin cug sau nu stiai cine te tot claxoneaza? )
                Pazea ca vine AND-ul

                Comment


                • nu nu andru te-am vazut...si m-am uitat si eu la tine..te-am vazut de la distanta mi-au atras atentia ledurile albastre din bara
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Ok atunci pe maine seara la ora 20.00 la Palat
                    Nu de alta dar si eu era sa vin astazi la palat ..
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • bai voi sunteti siguri ca azi e marti cam multi cred ca e miercuri )) ceva se intampla ))
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Salutare baieti o intrebare vrea cineva niste "Stopuri Clare LOGAN Crom" sunt cu leduri pentru negocieri astept la mesaje privat

                        Comment


                        • ai mesaj privat
                          1.2 TSI

                          Comment


                          • advertisment: nu transformati aceasta sectiune in bazar.... urmatoarele posturi de astfel de natura vor fi sterse

                            in alta ordine de idei am reusit sa ajung in iasi.... a fost super fain, cu peripetii.... dezvaluiri si relatari maine seara la intalnire
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • sunt deacord
                              1.2 TSI

                              Comment




                              • completati o lista si anuntati-va si voi prezenta si meniul pt mancare
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google