Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte corect -daca nu sunt 10 masini mai bine ne vedem la vechea locatie sau cum spune Organizatorul de Intalniri iooon_cug oriunde in IASI - eu vin (nu eu hotarasc locatia eu doar am propus)

    Comment


    • Baieti pune-ti niste poze cu zona de la Agronomie sa vedem si noi cum e.....cautati pe net sau vedeti voi

      Comment


      • nici eu nu o hotarasc...majoritatea o face...dar nu prea are rost sa mergem pe bucium in 2-3 oameni..mai bine o lasam prin oras...ca sa fim mai multi..poate mai agatam vreun logan...de pe drum... si cand vine caldura poate mergem la un gratarel ceva pe bucium sau oriunde altundeva
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • cu toate ca ar trebui - nu degeaba tiai gastigat numele Organizator de Intalniri - eu apreciez acest lucru

          Comment


          • Eu zic ca ar misto sa ne si plimbam prin iasi putin....facem o mica parada )

            Comment


            • So ramane prin oras..... ?! si facem si " plimbarica " propusa de lyn ! eu is pentru oriunde hotarati... vin 100%

              Comment


              • ma alatur voua vin cu Radu. 4 - 0 pt releu, bucium, agronomie, plimbarica.. ce a fi si daca da Domnu' peste 2 - 3 sapt vin cu DRE-ul

                Comment


                • iooon_cug cred ca ar trebui sa dai drumul la o lista pt intalnirea de duminica locatia o anunti sambata(in functie de ce concluzii tragi din propunerile tuturor celor ce vor sa vina

                  Comment


                  • pina la urma cind e intilnirea aceasta?

                    Comment


                    • Duminca.....locatia inca nu e stabilita...dar cred ca ramane la Agronomie...mai vedem

                      Comment


                      • salutare ...sorry am fost putin plecat prin oras...eu vin cu o idee....duminica ne intalnim la palatpe la 13-30 si de acolo mergem in coloana sau cum vreti voi...pana in agronomie.si asa facem si plimbarea si intalnirea...ora se poate discuta iar ideea se poate modifica..cei care nu mai vor la palat pot venii direct in agronomie ...votati...cum doriti .. deci acum dau drumu la lista ....:

                        1-- IS-24-CIC Ionut
                        2-- VS-49-LYN Radu
                        3-- IS-06-HVJ Petroman
                        4-- B-74-ZRZ Dan
                        5-- VS-**-*** Alin
                        6-- ...........
                        ????NEXT???
                        Last edited by iooon; 10 January 2008, 01:09.
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • 1-- IS-24-CIC Ionut
                          2-- VS-49-LYN Radu
                          3-- IS-06-HVJ Petroman
                          4-- IS(numar provizoriu) Dan
                          5-- VS-**-*** Alin
                          6-- ...........
                          ????NEXT???

                          Comment


                          • Breh carcotasule .... ia schimba la IS ( numar prov) Dan.... cu B - 74 - ZRZ ca gata... am terminat cu provizoriile sper sa ma primitzi.... danke

                            s-a rezolvat
                            Last edited by iooon; 10 January 2008, 01:21.

                            Comment


                            • Vin si eu
                              Sunt sigur ca de data asta, daca poate sa vina, radu nu va uita ce trebuie sa imi aduca ;)) ca ar fi deja a .... 4-a oara ?
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • Originally posted by morariu_alex View Post
                                Vin si eu
                                Sunt sigur ca de data asta, daca poate sa vina, radu nu va uita ce trebuie sa imi aduca ;)) ca ar fi deja a .... 4-a oara ?
                                Hai ma Alex ca nu mai uit...acuma le-am pregatit...stai linistit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google