Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1,4MPI

    baieti faza este ca duminica eu sunt in Vaslui asa ca ma intalnescu cu radu acolo si poate mai aduna vreo cativa loganisti.Ce spui Radu , facem ......
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • cred ca ar fi indicat sa ne vedem din doua in doua saptamini pentruca multi vad ca deja sau plictisit la doua saptamini ar fi si mai multe de vorbit si sigur am fi si mai multi

      Comment


      • cine s-a plictisit ???? ramane in picioare pe duminica asta...pe viitor o sa discutam....
        ramane sa ne intalnim la agronomie direct...si dupa asta mai vedem...la ora 14....la agronomie

        lista :::
        1-- IS-24-CIC Ionut
        2-- VS-49-LYN Radu
        3-- IS-06-HVJ Petroman
        4-- B-74-ZRZ Dan
        5-- VS-**-*** Alin
        6-- IS-22-ALC Alex
        ...next???
        Last edited by iooon; 11 January 2008, 14:44.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Deci ramane la agonomie da?
          Ne vedem acolo la 14.....eu o sa fiu primul

          Comment


          • ca locatie - ce va place la agronomie in rond?

            Comment


            • Eu unul cred ca e mai in vazul lumii si poate o sa ne vada si altii cu loganuri si or sa vina si ei la noi.

              Comment


              • dar acolo este la mariginea iasului si nici nu e o artera principala

                Comment


                • Pai pana la urma unde spuneti ca e mai bine ?? ca m-ati zapacit.

                  Comment


                  • mai bine sus pe motel sper k nu va-ti suparat de gluma un loc mai bun ar fii langa teatrul national





                    Logan 1.5 dci Laureat
                    ym! dorinu2005@yahoo.com
                    BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                    Comment


                    • eu doar am intrebat nu am schimbat locatia - daca vreti sa fim vazuti propun sa se organizeze intr-o parcare de supermarchet de renume ca abia acolo o sa fie vazuta intalnirea si traficul e mare de exemplu Carefour, Kaufland(nicolina piata) s.a.m. - Nu? -De cate ori ai venit tu in IASI cred ca ar trebui sa se ia initiativa sa mergem macar odata toti la Vaslui poate asa spargem gheata in Vaslui si va fi un inceput si acolo(pt loganistii din Vaslui care nu au curaj sau poate nu stiu de intalnirile ce vrei sa le organizezi)

                      Comment


                      • UNDE SUNTETI FRATILOR MAI E O ZI SI NU NE-AM ADUNAT NICI 10 VINE OMU DE LA VASLUI SI VOI NIMIC MAI MARITI LISTA NU STATI ASCUNSI CE NUMAI 12 SUNT IN IASI CARE AU FOST LA ULTIMA INALNIRE (daca nu va convine ora propuneti alta ora )

                        Comment


                        • Logan 1,4MPI

                          Loaganistilor din Iasi va tine de o plimbare la Vaslui Duminica ,haida ca si asa am promis , va tine benzina???? Sa va vad curajul.
                          LOGANISTILOR DIN TOATA TARA UNITI-va
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • hai ma tu crezi ca el chiar nu are bani da cu cine sa mearga doar noi trei macar 10 sa fim

                            Comment


                            • Logan 1,4MPI

                              poate se mai gasesc si altii
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Prezent si eu cu IS 29 FLY (azi le-am luat de la politie). Nu promit, dar poate mai aduc un prieten cu un Logan. Propun saptamana asta sa o lasam in Iasi, la Agronomie plus o plimbare prin oras sa mai atragem atentia (nu ar fi rele niste steaguri, stickere si fluturasi - tema de gandire) si planuim un drum la Vaslui pentru saptamana viitoare (sau cand o fi) - eu m-as baga.
                                Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google