Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baeti da prezenta de mercuri cei cu ea sa perdut cami plac comentariile

    Comment


    • Da da acu vine si prezenta ca tocmai ce am ajuns acasa............
      1. IS 99 VFY ------CRISTI inca mai e valabila zicala "cei din urma vor fi cei dintai"
      2. B 55 MUZ ------GEREMI sa se cheme........ ba nu sa se cheme............ sau..............
      3. B 76 GCX ------CAT haiu ca incet incet va invat pe toti
      4. IS 27 DAN -----GOLD8XSPEED am zis ca va pun poze cu jantele ....am zis am pus]
      5. IS 08 UZY ------UZZY da da si eu am fost prezent ce credeati ca nu mai vin?
      6. IS 06 LBE -------VALYY gata sa traiesti bine Valy a ajuns si prezenta...........
      7. IS 072004 ------KAYSER da da am terminat si cu RAR-ul
      8. IS 62 BVA -------MURDER de data asta azi am lasat pusca acasa
      9. IS 62 BCV -------SMEK a fost promotie la pleoape dar daca nu a vrut nimeni ...na asta e...
      10. IS 06 JFH -------VALI da a trebuit sa plec ....datoria...
      11. IS 55 GML ------MIRZERO hai ca a fost ok nu mircea?
      12. IS 14 YNA ------GIP da te mai asteptam ..speram ca a fost ok totul ...nu?
      13. B 80 KIH -------ANDREI va mai ganditi si voi la o denumire ca eu am zis cateva..
      14. IS 10 DCI ------DORU sper sa mai am timp sa mai vin ....nu-i asa doru?
      15. IS 86 TAZ ------TAZ da eu am dungile in grila prelungite asa cum vrea cmc-ul
      16. B 75 HKA ------ALIOSHEE am venit cu prietenul nu?
      17. B 75 VNX ------ADRIAN jantele mele deja au rodajul facut
      18. IS 22 ALC -----ALEX am ajuns si eu astazi ...off serviciul asta....
      19. IS 10 LNC -----EUROMARCHET hai sariti cu denumiri pe adresa mea de mail
      20. SV 87 ZUG ----LUIGELO am terminat cu lucrarea la scoala si am venit
      21. IS 24 CIC -----IONUT da eu nu m-am trecut pe lista ca am cautat jantele si mai eram si supi ca nu am prezoane
      22. IS 05 LKG -----CIUCIOSU va rog sa nu uitati de denumire ....prietenii stiu de ce.....
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • modelul ala de grila il am si eu in plan + prelungirea capotei....dar trebuie sa mai astept putin....sa imi revin....

        exact ce e in poza asta

        ce parere aveti despre masinuta asta...?? e reusita , nu?

        pt interesati , are kitul de la zender...unul dintre kiturile finute si de bun gust...(parere personala)
        Attached Files
        Last edited by iooon; 9 April 2009, 23:02.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Originally posted by ciuciosu36BUN View Post
          Da da acu vine si prezenta ca tocmai ce am ajuns acasa............
          1. IS 99 VFY ------CRISTI inca mai e valabila zicala "cei din urma vor fi cei dintai"
          2. B 55 MUZ ------GEREMI sa se cheme........ ba nu sa se cheme............ sau..............
          3. B 76 GCX ------CAT haiu ca incet incet va invat pe toti
          4. IS 27 DAN -----GOLD8XSPEED am zis ca va pun poze cu jantele ....am zis am pus]
          5. IS 08 UZY ------UZZY da da si eu am fost prezent ce credeati ca nu mai vin?
          6. IS 06 LBE -------VALYY gata sa traiesti bine Valy a ajuns si prezenta...........
          7. IS 072004 ------KAYSER da da am terminat si cu RAR-ul
          8. IS 62 BVA -------MURDER de data asta azi am lasat pusca acasa
          9. IS 62 BCV -------SMEK a fost promotie la pleoape dar daca nu a vrut nimeni ...na asta e...
          10. IS 06 JFH -------VALI da a trebuit sa plec ....datoria...
          11. IS 55 GML ------MIRZERO hai ca a fost ok nu mircea?
          12. IS 14 YNA ------GIP da te mai asteptam ..speram ca a fost ok totul ...nu?
          13. B 80 KIH -------ANDREI va mai ganditi si voi la o denumire ca eu am zis cateva..
          14. IS 10 DCI ------DORU sper sa mai am timp sa mai vin ....nu-i asa doru?
          15. IS 86 TAZ ------TAZ da eu am dungile in grila prelungite asa cum vrea cmc-ul
          16. B 75 HKA ------ALIOSHEE am venit cu prietenul nu?
          17. B 75 VNX ------ADRIAN jantele mele deja au rodajul facut
          18. IS 22 ALC -----ALEX am ajuns si eu astazi ...off serviciul asta....
          19. IS 10 LNC -----EUROMARCHET hai sariti cu denumiri pe adresa mea de mail
          20. SV 87 ZUG ----LUIGELO am terminat cu lucrarea la scoala si am venit
          21. IS 24 CIC -----IONUT da eu nu m-am trecut pe lista ca am cautat jantele si mai eram si supi ca nu am prezoane
          22. IS 05 LKG -----CIUCIOSU va rog sa nu uitati de denumire ....prietenii stiu de ce.....
          23. IS16...CMC ----CIPPY da da eu am venit ultimul dar am plecat si ultimul adica la 23.30 ..eu ca eu da ciuciosu a plecat la 24.30 e mai nebun ca mine
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Dane frumoase , dar cum spunea si CMC nu stiu daca se merita pe drumurile noastre , ale acestei patrii uitate de lume si datorii.................
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • Pe mailul meu euromarketro @ gmail . com nu am primit nici o propunere.... sa inteleg ca ramane ce am zis eu ?

              Dan sunt bestiale.... dar stiam ca e ceva probleme cu 17 pe logan la directie.... intereseaza-te... dupa ce o incalti poti sa ii tragi si un kit zender

              Ce mumusica e fiara de calarasi..... capota prelungita nu imi place ca strica linia masinii parerea mea dar in rest e superba.... mai ales culoarea... nostalgii...

              Bre la 16.30 sus la rond.... sper sa nu ploua azi.... am sa iau filtrul de carbon si banda adeziva si dubla..... si eu vreau sa trag niste cable cine are o sarma mai lunga de cca un metru sa aduca si cineva sa ia un gratar ... eu cred ca o aduc si pe ana si poate mai aducem niste prietene sa se ocupe si de gratar.... ce ziceti ?

              Haideti sa punem si o lista de prezenta:
              1 IS 10 LNC Euromarket - filtru carbon, polen, cablu de la baterie in interior, antena tv
              Last edited by euromarket; 10 April 2009, 11:54.
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • 2. IS-62-BCV JmEk- eu la acest workshop as vrea sa imi pun o fripteuza si 2 saci de cartofi in portbagaj.Cand mii foame prin simpla apasare a unui buton sa mi se faca ,cartofii prajiti...
                Apoi.Sa ia cineva si o cheie franceza,sa imi reglez robinetul la baie...ca imi curge apa....)
                Spor la munci.Pan la urma se tine sau nu? Ca ioane pe un nr imi vine msg la 12 pe 1 la 4...deci traiasca zapp )
                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                Comment


                • am un loc liber pentru Bucuresti
                  mergae cineva
                  sa sune repede sa nu se ocupe
                  0749482627
                  sigpic

                  Comment


                  • Duminica vin cu alta masina !!! Deja am 19.950 la bord si nu am de gand sa mai circul cu ea pana luni dimineatza - atunci plec la Roman la revizie cu masinuta !!! Sper ca nu ai uitat sa-mi faci o programare Ionut LNC, nu ?! Astazi am cumparat si piesele pentru revizie !!! Bafta la toata lumea !!!
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • Filtrul de polen

                      Cand se pun filtrele de polen, cand?Unde?
                      Anunta-ma si pe mine , please!
                      Cu jantele m-am descurajat un pik
                      Dar vb cu omul sa vad, apoi daca nu, il anunt pe vandiesel.

                      Originally posted by euromarket View Post
                      Pe mailul meu euromarketro @ gmail . com nu am primit nici o propunere.... sa inteleg ca ramane ce am zis eu ?

                      Dan sunt bestiale.... dar stiam ca e ceva probleme cu 17 pe logan la directie.... intereseaza-te... dupa ce o incalti poti sa ii tragi si un kit zender

                      Ce mumusica e fiara de calarasi..... capota prelungita nu imi place ca strica linia masinii parerea mea dar in rest e superba.... mai ales culoarea... nostalgii...

                      Bre la 16.30 sus la rond.... sper sa nu ploua azi.... am sa iau filtrul de carbon si banda adeziva si dubla..... si eu vreau sa trag niste cable cine are o sarma mai lunga de cca un metru sa aduca si cineva sa ia un gratar ... eu cred ca o aduc si pe ana si poate mai aducem niste prietene sa se ocupe si de gratar.... ce ziceti ?

                      Haideti sa punem si o lista de prezenta:
                      1 IS 10 LNC Euromarket - filtru carbon, polen, cablu de la baterie in interior, antena tv

                      My Car

                      Comment


                      • Maine nu va intalniti?
                        Am drum cu afacerile mele prin Iasi si poate va fac o vizita

                        Aduc laptop, chei, tot ce vreti.
                        ECUFix
                        Please don't visit my homepage!

                        Comment


                        • *din pacate , a plouat azi .... se amana workshop ul ....
                          stiti de ce sunt eu curios , cu privire la filtrele astea de habitaclu ? ....
                          tare ma tem , ca odata puse .... sa fie degeaba .
                          daca are cineva o "descriere" a sistemului aerotermei va rog sa o pune-ti ....
                          pentru ca .... m-am uitat eu intr-o oarecare parere , pe locul unde se taie pentru filtru, si nu am reusit sa-mi dau seama , daca este "dintr-o bucata" sau nu. adica , sistemul de ventilatie e "un tot" , si punand filtrul , chiar face treaba , ori daca sistemul e pe bucati, *adica filtrul nu are treaba cu aerul care trebe prin aeroterma, si filtrul este pus degeaba...
                          ** am ramas uimit de locul workshop ului * sincer ...
                          in copou in rond .... !?
                          e cam "inghesuiala" ... preferam mult mai mult parcarea ERA ... unde chiar era loc de miscare
                          *** chiar ar fi bun un gratarel , undeva pe ciric , sau pe aroneanu/dorobanti ...zona aia...
                          as fi primul pe lista de participanti ...
                          noroc
                          sigpicSa traiasca urile , si

                          Comment


                          • Pacat ca nu s-a tinut azi workshopul ca pana la urma a fost frumos ;)
                            1.6 16V

                            Comment


                            • pai ne-am fi intalnit in copou si de acolo am fi mers in alta parte...undeva intr-un loc mai retras...

                              cat despre filtru iti spun eu ca e eficient...el vine montat exact pe traseul aerului... inainte de aeroterma.. sa te uiti putin pe acolo mai atent si o sa iti dai seama..sau sa te uiti la cineva care a taiat capacul sa vezi si in interior ...
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Ionut LNC , pentru ce anume trebuia sa facem propuneri pe mail-ul tau ? scuze dar nu am fost prezent ultima data si nu sunt la curent

                                abia astept work shop-ul, cu toate ca e prima daca cand o sa particip la asa ceva. mi se pare una dintre partile cela mai atractive ale clubului.

                                Drum bun baietilor care pleaca de Bucuresti si sa se intoarca plini de idei si mai ales de poze
                                Last edited by Geo79; 11 April 2009, 14:39.
                                IS-16-GEN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google