Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce modest esti ciuciosule :PP
    :: VW Golf 4 1.9 T AXR cp :: 2002 :: 205/55 R16 91H :: Reflex Silver Metallic (LA7W) ::

    Comment


    • ciuciuosule ... ajuta-ma si pe mine cu ceva.
      planuiesc sa-mi iau o alarma *pentru cheie tip briceag , si ionut ti-a laudat alarma.
      am inteles ca e undeva la 90 ron
      poti sa pui un link cu cea pe care o ai tu , sau o scurta descriere cu ce stie sa faca ?!
      multam .. noroc
      sigpicSa traiasca urile , si

      Comment


      • ioane..baga pozele de sambata azi sau maine ma duc sa schimb prezoanele vorbim dupa....
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • ieri am fost la intalnirea logan club de la roman unde am stat 30 minute in spate la fantana arteziana si apoi am plecat in parcate la un supermarket . Am facut si o lista de prezenta la baieti ca de obicei ----na asta e defect profesional.....
          Alarrma mea ce sa zic de ea are 4 butoane unul se armeaza si se inchide centralizata ,,,al 2 lea se dezarmeaza alarma si se deschide centralizata ,,,al 3 lea se armeaza si se inchide centralizata dar cand suna alarma suna doar avaria clipind nu si sonor adica pe mute si al 4 lea buton cand apesi pe el suna alarma .. si are cheia briceag care o stiti si voi ...cica un dezavantaj e acela ca nu te poti juca cu ea de la 1 km
          incerc sa atasez niste fotografii dar nu merg..................
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Poze de la Bucuresti................
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • frumos
              dar vreau sa maimerg odata se poate?
              mai mult din cauza fetelor.......erau jale
              sigpic

              Comment


              • venit azi fluturasu d l filtrele de interior, am sa incerc sa le scot pana miercuri sa vad cum stau cu banii si le aduc la intalnire ... cine si`a comandat .. 46 lei
                vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

                Comment


                • Sa intretii o fata de aia ati trebuie mai multi bani ca pentru masina
                  1.6 16V

                  Comment


                  • Fete?

                    Sal.
                    Se pare ca te-au ,,afectat,, fetele din moment ce semnul ,,INTERZIS,,cu exceptia riveranilor, a devenit cel mai mic , invizibil, pe linga 16 cmc, ziua in amiaza mare?
                    Oricum e OK.
                    Fete frumoase sunt si aici in Iasi. BAfta!
                    Originally posted by ciprian_m View Post
                    frumos
                    dar vreau sa maimerg odata se poate?
                    mai mult din cauza fetelor.......erau jale

                    My Car

                    Comment


                    • Din pacate nu pot ajunge la intalniri. Miercuri o sa conduc pe ultimul drum unul dintre cei mai buni prieteni, a carui viata a luat sfirsit intru tragic accident de masina.

                      Comment


                      • Dumnezeu sa il ierte si sa ii fie tarana usoara!
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment




                        • murder imi pare rau pentru pierderea ta..... dzeu sa il ierte.... drive safe and use the safety belt
                          Last edited by euromarket; 15 April 2009, 02:50. Reason: belt nu bell... thx jmek
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • safety belt LNC-ule )
                            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                            Comment


                            • deseara la intalnire aduc filtrele !
                              vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

                              Comment


                              • Salutare !!! Sunt curios daca se mai tine Duminica ( 19.04.2009 ) adunarea logan-istilor din Iasi ( eu unul nu cred ca ajung, avand in vedere ca e prima zi de Paste ) ?! Va urez la toti Sarba(u)tori Fericite !!!
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google