Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da jmek nu ai nimik grav dar totusi nu doresc la nimeni!!!
    ANUNT !!! nU UITATI SA VENITI MIERCURI LA PALAT LA 20.00 SA DEFINITIVAM CU LEGITIMATIILE FRT
    .... daca e ocupat palatul atunci ne vedem la ERA
    Last edited by euromarket; 12 May 2009, 00:47. Reason: locatie gresita
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Originally posted by lordwolf View Post
      Dar nu e acelasi bord de logan? La interior ma refer.
      Am fost vineri cu masina in service si mi-au zis baietii de acolo ca nu se potriveste ce au ei. Si nici nu aveau filtru pt a mea, pt ca nu a fost cerut de nimeni cu PH2.
      Este ceva mai mic filtrul pentru PH2.
      Last edited by Hellbera; 11 May 2009, 22:46.

      Comment


      • Ai o idee cum arata? Eu spus sa mergi la Autocenter. Eu am montat un filtru de logan original de valeo dar fata bucata de plastic. Este intradevar mai mic decat varianta ce am vazut-o pe net pt ph1. E doar filtrul, fara nici o alta intaritura sau element din plastic. Incearca asa.

        Daca ai fost la Dacia din Iasi colegii iti pot confirma mai multe lucruri nestiute de ei. Eu cand am intrebat de filtru au spus ca la ei nu se monteaza. O fi element de tunning?

        Poate te ajuta.

        Dacia Sandero : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari


        Last edited by lordwolf; 12 May 2009, 00:05.

        Comment


        • prima impresie dupa filtru.... prea mult praf inside.... cica ramane un spatiu neacoperit de filtru, poate nu e al meu nush cum.... asa ca tot improvizatia noastra e mai buna.... cei care aveti pregatiti-va de un workshop sa le schimbam... ca s-au imbaxit

          lordwolf.... am gasit alarma ca a mea LEA 722 cu 310 ron http://www.sisteme-bis.ro/Alarma-aut...722/p--89.html
          Last edited by euromarket; 12 May 2009, 01:59. Reason: Automerged Doublepost
          IS 10 LNC Facebook

          Comment


          • Care are un triplu pentru bricheta sa imi imprumute si mie weekend-ul asta?
            Maine o sa ajung dupa ora 10 la intalnire.

            Comment


            • vali iti pot da eu triplu!
              God is my copilot

              Comment


              • Nu e deloc atent "dracu"(ciuciosu) asta
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • cand se face workshop ? vreau si eu sami modific grila din fata.. sa o fac sita
                  Si sa nu mai zic ce fata avea Madalina mea in masina duminica asta , parca am adus-o de pe front )
                  Last edited by momolino; 12 May 2009, 09:43.

                  Vand schiuri de schior cazut in prapastie in Hymalaia :

                  Comment


                  • Originally posted by euromarket View Post
                    lordwolf.... am gasit alarma ca a mea LEA 722 cu 310 ron http://www.sisteme-bis.ro/Alarma-aut...722/p--89.html
                    Deocamdata e in standby. Oricum ms de info. Dar cred ca voi merge pe varianta de 826 chiar daca e oleaca de dif. Tu mi-ai spus de ce merita

                    Comment


                    • momolino.... pai in functie de cati se anunta.... saptamana trecuta am facut workshop si eram singurul... pana pe la 5... a stat uzi cu mine si l-am chemat eu pe mircea

                      lordule 826 e laseraciune decat ca 850 ron in toamna vreau sa o achizitionez si eu
                      Last edited by euromarket; 12 May 2009, 11:23. Reason: Automerged Doublepost
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Originally posted by lordwolf View Post
                        Ai o idee cum arata? Eu spus sa mergi la Autocenter. Eu am montat un filtru de logan original de valeo dar fata bucata de plastic. Este intradevar mai mic decat varianta ce am vazut-o pe net pt ph1. E doar filtrul, fara nici o alta intaritura sau element din plastic. Incearca asa.

                        Daca ai fost la Dacia din Iasi colegii iti pot confirma mai multe lucruri nestiute de ei. Eu cand am intrebat de filtru au spus ca la ei nu se monteaza. O fi element de tunning?

                        Poate te ajuta.

                        Dacia Sandero : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari


                        http://www.loganclub.ro/forum/montaj...as-t11389.html
                        Nu am nici cea mai mica idee cum arata.
                        Eu am fost in service cu problema mea (radiator, bara, proiector, etc...), la Targu Ocna, un service autorizat Dacia. Niste baieti de nota 20. Foarte multumit de baietii de acolo. Am stat tot timpul langa masina, mi-au explicat ce si cum....
                        Ei chiar montau filtre, numai ca pe PH2, nu au montat niciodata.

                        Comment


                        • http://www.sisteme-bis.ro/Alarme-aut...826/p--91.html - 452.20 RON
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • are careva de vanzare amplificator [ eventual in rate ]
                            la ce pret?

                            Comment


                            • Uzi vezi si tu la sectiunea BAZAR!!!!
                              Bragelone DA DE CE ?
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • salutare

                                stie cineva ce ulei se baga in praguri portiere ? nu mai am garantie la masina si ma gandeam sa-mi ung eu putin masina,sau mai bine merg la ei :
                                ym! dorinu2005@yahoo.com
                                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google