Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intre mine si alex......am dusmanie pe tine alex

    Comment


    • UUUuuuuu se lasa cu mult Co2....

      Comment


      • bai jmecherilor da ce se petrece aici...in calitate de organizator va interzic sa faceti raliuri si alte prostii...........


        fara mine...bineinteles ))
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • poate vedem si o filmare

          Comment


          • Originally posted by iooon_cug View Post
            bai jmecherilor da ce se petrece aici...in calitate de organizator va interzic sa faceti raliuri si alte prostii...........


            fara mine...bineinteles ))
            inceraca sa ne opresti
            Oricum fara tine nu facem....ca nu are cine sa ne filmeze

            Comment


            • o sa ma arunc in fata masinilor...raducule )
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • bahhhhh....tu vrei sa-mi murdaresti masina??

                Comment


                • De ce sa vina politia daca nu am incalcat nici o regula de circulatie? Astea au fost "liniute" legale, sub 50km/h si nici macar pe un drum public )
                  Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

                  Comment


                  • frumos

                    oameni calmi, cu care poti sa discuti, mai faci si o gluma si schimbi o impresie..... unii s-au jucat putin la 5 k ture.... eu nu ii stiu :P

                    agree cu alte locatii pt desene animate, dar va recomand sa fie tot in limitele legale pentru ca nu se merita riscat aiure pt 2 secunde de teribilism.

                    thx la baietii de la urma ca m-au ajutat de mi-am rezolvat pana proaspat achizitionata

                    pe filmuletul meu e prea putin ca sa merite postat

                    ma bucur ca v-a placut masinuta mea.... acum sunt si mai mandru de ea
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Radule.... dai din stergatoare... si se duce... cate'un ochi.... ureche.... etc etc

                      Comment


                      • ionute...sincer imi pare rau ca ai comis o pana...:Pdaca vrei pls baga filmuletul de la tine..si alte poze ce mai ai..ca sa fie aici ...ms ca ai venit...si celorlati....sper sa nu fie prima si ultima data.......sa auzim de bine
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Originally posted by Gabitzu View Post
                          la mine nus mai sus - sau intrebi de locatie exprimate mai bine ce vrei - nu cred ca cineva din iasi nu stie unde este facuta filmarea sau nu esti din iasi - eu zic ca organizatorul nu trebuia sa accepte asa ceva la locatia de intalnire - parerea mea - sa traiti - hai pa - PS. cred ca deaia au plecat altii inainte de a se termina intalnirea (am impresia ca ia mai atras cineva atentia organizatorului de intilniri sa nu propuna si nici sa accepte asa ceva la locatia de intalnire
                          sunt din iasi, da` nu le gasesc pe aici.... nu gasesc linku`...
                          1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                          Comment


                          • Logan 1,4MPI

                            Oameni buni sa nu mai faceti treburi din astea ca nu este bine mai ales in fata Palatului unde misuna politia ca la ea acasa , tre sa cautam un loc mai retras si cum spunea Cristi_Xp , sa fie si cea de 400 - 500 m ca sa avem unde-i da a-V-a,asa pe 50 m nu ai ce sa faci .Parerea mea.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Originally posted by RADU_LYN View Post
                              hop si eu cu cateva filmulete.....pacat ca nu am fost acolo sa va arat cum se face


                              uite aste sunt filmuletele
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Originally posted by iooon_cug View Post
                                uite aste sunt filmuletele
                                mersi mult! ;)
                                dar e riscant acolo de playuri si nici "strada" nu e destula, dar merge! ;)
                                1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google