Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am incercat un design curat, ce-i drept tema fiind deviata nitel, adevar ce zice Ionut.
    Ma simt bine c-am incercat macar.
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • Felicitari Catalin si mie imi place extrem de mult afisul tau dar sa lasam pe ionut sa vedem cum face el si atunci o sa mai discutam. Oricum felicitari me_catalin ai facut sfisul ala super tare si nu stiu daca iti trebuie facultate sa faci afisul ala nu?
      Super tare inca o data ...ai facut ceva ce ti-a placut!!!!
      Grim nu neaparat trebuie sa ai facultate sau cine ce studii ca sa faci ceva bine .....parerea mea .Crezi ca majoritatea mecanicilor super meseriasi au scoli? sau steel ca-i place ceea ce face si face ca-i place a facut facultate de cinema sau mediapro ....sau cmc ca are o pasiune pt. masina lui a invatat la scoala asta ? nu nimik ....ies lucruri exrem de bune si la ceilalti doar ca trebuie luate in calcul toate posibilitatile!!! Nu te supara nu am nimik absolut nimik cu tine chiar imi esti simpatic "da-te dracu"....
      Last edited by ciuciosu; 15 September 2009, 23:43.
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Da ciuci, ai dreptate.

        P.S. Ai gresit numaru de inmatriculare duminica IS 11 GRM, nu de alta da' se mai supara Mirciulica...
        http://vladderdeicea.wordpress.com/

        Comment


        • ba de ce sunteti aiurea si nu incercati macar sa intelegeti ce a spus grim....Grim a spus doar ...fara rea intentie sau sa ia la misto pe cineva..ca ionut nu e designer...si ca sa te poti numi designer..iti trebuie o scoala....DAR daca spui ca te pricepi sa faci ceea ce face un designer...asta e alta treaba......asa ca nu mai cititi printre randuri..si gata cu supararile aste..de parca am fi la gradinita...
          Si ionut..nu, nu mi se pare corect..sa iei decizii de unul singur...si restul membrilor..au dreptul de asi da cu parerea sau de a fi intrebati... pt ca... si ei contribuie , fiecare cu ce poate...
          hai gata cu prostiile astea...ca o luam aiurea...
          avem un eveniment de organizat... si un GARAJ de amplasat ... concentrativa pe treburi mai importante ;) ...va salut

          PS- ioane:da un semn...ceva..ca sa vb .. ;) sau..macar..sa imi spui daca nu mai e nevoie.. ..
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • ciuciosu mersi pentru felicitari , ideea e ca nu o diploma te reprezinta ci experienta si mai ales inspiratia.
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • Se simte lipsa mea ........... un pic cred..........dar nu-i bai daca nu se simte.
              Am intrat astazi pe forum sa felicit un Loganist de marca si anume CMC , Ciprian care implineste anii astazi (nu stiu cat , halal prieten) dar ma intelege el.
              La multi ani !!!!!!!! Ani frumosi , realizari , sanatate si bucurie , tot cea ce-ti doresti sa ti se implineasca , sa ai drumuri line pline de speranta si vise implinite.
              Steel , te saluta si te secondeaza mereu .........
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • La Multi Ani....sa fii sanatos in mai intai.....restu vin.....cu timpu`

                Comment


                • la multi ani, CMC! sa iti dea D-zeu fericire sanatate bani si tot c vrei d la viata sa ti se implineasca
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • ionut , unde se scot afisele pt urban ? ...am negociat un deal super cu o firma

                    Comment


                    • la multi ani ciprian..... sa "cresti mare" si sa ai bani multi ca sa iti poti tuna masina
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • chiar asa..si afisele pt. geam...?
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • La multi ani cmc
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • La multi CMC-ule, sa ai parte numai de bucurii si sa vii la intalnire diseara ... sa te tragem un pic de urechi

                            PS. Steel daca vii diseara adu si chederul ala.

                            Comment


                            • La Multi Ani ! CMC Multa sanatate si succes in planurile tale.

                              Comment


                              • multi ani ciprian, vorba astora, sa ai bani sa-ti tunezi masina
                                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google