Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna seara cu ce solutie sa curat fetele de portiera ? Vreau intai sa le curat sa iasa ca noi si apoi sa le dau cu silicon si toate alea!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • -referitor la cei 8 care au fost contra la intalnire...
      eu nu am fost si nici nu sunt deacord cu asta , deoarece eu personal nu vreau sa reprezint nici o persoana politica... si cu atat mai putin sa ma bag in lumea lor "PUNCT" !!!
      -referitor la sarcini(cautarea sponsorilor) asta o fac oricum... nu pt ca ,chipurile e o obligatie ;)

      ps: clubul(intalnirile) trebuie sa ramana o activitate practicata de noi toti din PLACERE ;)
      "AICI TOTI SUNTEM PRIETENI"
      ps2 : cand se merge la pista ??? la ce ora??

      cred ca emiliat ,e sotia lui mihai..steel ... nu?....
      Last edited by iooon; 2 October 2009, 01:37.
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • O loganista fara permis

        buna dimineata ........de 2 zile mi-am lasat site-ul pe care il administrez si stau sa citesc ceia ce scrieti voi si cum va contraziceti pe diferite teme si din respect pentru Logan Club si cei care se ocupa de el precizez ca vin la intalniri (pe cat posibil),nu am masina ,nici permis ,dar cred ca asta nu ma impiedica sa fiu ,,membra logan club''v-am vazut in zilele voastre bune si mai putin bune .......inainte cand ati inceput sa va cunoasteti imparteati mai multe incepand de la cafea ,ceai .....idei despre cum sa faci masina mai frumoasa ,mai fitoasa, sfaturi despre intretinerea ei dar acum intalnirile au loc numai pentru a va contrazice ,care sa se dea mai tare si mai destept si chiar pentru a barfi (mai rau ca femeile )......dar cred ca asta stiti si din punctul unei persoane care intra pentru prima data pe site sa citeasca poate vreun sfat despre masina ,sau are o problema si nu stie unde sa ceara ajutor ce vede ?.......cearta ba cu x , ba cu y ....asa ca Dragi Membrii haideti sa va schimbati orientarea de la cearta si scandal catre lucruri folositoare pentru club ,pentru membrii fiecare cum poate ,cu cat poate si astfel in ochii celorlalti si chiar din alte cluburi din tara sa vada ca sunteti primul Club care s-a ridicat si de care cu toti trebuie sa fiti mandrii ca faceti parte si sa fiti in continuare unitisi la bine si la rau si uneori sa va bucurati de putinele clipe pe care le petreceti alaturi de prieteni ,colegi de club…. uneori ele nu se mai intorc .

        Comment


        • 1.Si pe mine ma interseaza ceea ce a zis Ciuci...stie careva???
          2.Si Ionut foarte frumos regulamentul si faza cu Provocarile...foarte frumos!felicitari!
          3.La pista... sa postati cand veti merge!multumesc anticipat!
          O ZI MINUNTATA, FARA CERTURI!!

          Comment


          • ca in oricare alta comunitate si aici in ultima vreme s-au format grupuri si grupusoare.
            Cearta este inevitabila de cele mai multe ori (am avut eu cu ciuci o disputa) dar asta nu inseamna ca se destrama sau ca se strica ceva.
            Apar tot timpul comentarii pentru ca asa este normal.
            Totodata pace si intelegere nu va fi niciodata...pentru ca nicaieri in lumea asta nu exista grup fara conflicte.Din fiecare cearta se invata ceva.Cand e vorba de ajutor tin sa le multumesc tuturor celor care m-au ajutat si sustinut cand am avut accidentul !
            Asadar haideti sa facem ceva constructiv ......
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • tto la regulament ar mai fi de adaugat ceva:

              la intalniri atunci cand apar persoane noi incercati sa fiti cat mai primitori posibil, impartasiti-le din experientele voastre, prezentatile regulile casei (drepturi si obligatii), prezentatile stafful clubului (lucru care nu se mai face de mult si m-am trezit cu persoane ca mi-au zis ca sunt membre si nici macar nu le stiam si nici ele pe mine, buna treaba nu ?), etc

              pe strazi atunci cand nu sunteti la intalnire faceti ce doriti, dar prin stikerul pe care il aveti si mai tarziu si parasolarul FRT aveti o raspundere in plus pentru ca ne reprezentati in trafic si nu cred ca este cineva dintre noi care doreste asocierea cu persoane care in trafic nu respecta regulile de circulatie (intr-un mod abuziv), haituieste ceilalti participanti la trafic sau are pur si simplu o conduita neadecvata fata de ceilalti participanti...... stiu ca imi veti spune ca in afara clubului fiecare face ce vrea si nu va putem noi obliga sa fiti intr-un fel sau altul.... aici apelam la bunul vostru simt si la etica de care ati putea da dovada....


              pe viitor ar fi frumos ca membrii care nu prea au activitate cand posteaza mai ales opinii sa se si recomande, ca sa stim si noi cu cine stam de vorba.

              eu am curatat fetele de portiera cu un cilit bang roz din carrefour .... avea un miros intepator (amoniac) dar le-a curatat.

              duminica se merge pe pista ... urmeaza sa stabilim ora.

              pentru cine este interesat dintre voi:
              A.C.S. Speedline Motorsport anunta : Delta Speedline Challenge 3
              Tip cursa : Accelerare
              Data : 18 Octombrie 2009
              Locatie : Aeroportul Delta Dunarii, Tulcea
              am sa revin cu grupele........

              partea buna din toata tarasenia asta este ca am reusit sa punem pe hartie regulamentul membrului clublui, obligatiile sale, drepturi si conditii de a fi printre noi

              cum zicea ciuci cand ne scandalizam.... make love not war


              necesar neacoperit inca pt eveniment:

              - ambulanta si pompieri
              - ar trebui facuta 2 urne in care sa strangem $ pentru proiectele sociale
              - una mobila la eveniment si una fixa in carrefour
              - ar trebui facut podiumul din 3 cutii pentru premiere
              - un prelunigtor luuuunnnng
              - un cort care sa il instalam ca secretariat - tony il putem folosi pe al tau ?
              - scaune si masa vorbesc cu baietii si aduc din santier
              - laptop si printer aduc eu
              - jmek rezolva cu cartusul - ramane valabil ? vezi daca poti rezolva bogdan daca nu sa il
              facem in alta parte - fara suparare


              texte pentru flyere:
              1 la gradinita + sc cl 1-4
              1 pt scoala max cl 5-8
              1 pt liceu + faq

              pe prima pagina va scrie:
              ... aici nu poti da undo sau restart
              strada nu e un joc, asigura-te inainte sa treci


              ignorati actulualul design... ala e un draft...

              ce parere aveti totusi de imagine ? o pastram pt flyerele de la scoala - liceu ? sau pastram linia asta ? sa punem sa zicem 2 tineri la morga, el si ea sau ceva la modul.....

              faza e ca noi vorbim despre pietoni dar si pasageri.... si ne adresam tinerilor... putem pune pe etichete ... colegul, colega, bla bla sau doar niste nume... sugestiv 1, sugestiv 2


              cine vrea sa se ocupe de ecusoanele pt eveniment ?
              eu ii dau designul in corel si el pune poze si date apoi le duce la tipografie.........

              sau am putea lua ceva de aici http://www.fotolia.com/search?k=road...e%3Avideo%5D=1




              niste siteuri de unde putem extrage informatii foarte utile

              cine se ofera sa scoata si sa traduca in romana informatia de pe cele 2 siteuri ?
              Last edited by euromarket; 2 October 2009, 14:17. Reason: Automerged Doublepost
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • poza e ok .....se "asorteaza" bine cu textul ....picioarele pe care scrie MAMA au cu siguranta marimea 46 ....iar cele a lu TATA au 38-39....hai sa le inversam....si in locu fiica/fiul ar merge niste talpite de copil....

                ...ionut , le traduc eu
                Last edited by zuz84; 2 October 2009, 14:30. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Cortul (pavilion) pt eveniment il aduc eu.Este rosu cu alb.
                  http://www.loganclub.ro/forum/my_ryd...ko-t16030.html

                  Comment


                  • subscriu ce a spus zuza...picioarele nu se potrivesc cu "numele"

                    ionut...intreb si eu...pt a strange bani (donatii) nu ne trebuie o autorizatie ceva??? ca sa nu zica lumea ca suntem sarlatani??? (cazuri au fost destule) intreb ca sa nu cumva sa apara probleme..cu acele urne de donat bani...
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Ionut, felicitari pentru ideea cu punctele, chiar mi-a placut
                      Ideea cu cei 8 ... trebuie sa o discutam mai in detaliu, eventual la una din intalniri, nu are rost sa facem aici siruri de texte.
                      Oficial tin sa aduc scuze pentru inactivitatea din ultimile luni, Ionut stie mai multe, ma implicasem prin primavara intr-o chesti insa din motive mai mult sau mai putin subiective nu am reusit sa duc la bun sfarsit.
                      Sper sa va castig din nou increderea - am sa incerc sa ma implic mai mult in activitatile clubului - inclusiv sa revin cu datoriile ( cotizatiile ) la zi.

                      Duminica as vrea sa vin si eu la circuit, m-ar avantaja o ora ceva mai morocanoasa - 9-10, lucrez de la 14:00. Totusi, daca ramane 11 ca si ora de intalnire tot reusesc un 30 de minute sa ma dau printre cauciuce
                      Last edited by morariu_alex; 2 October 2009, 20:01.
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • mai vedem daca folosim totusi picoarele..... prin acest proiect ne adresam tinerilor in postura de pietoni indisciplinati si pasagerilor dornici de aventura alaturi de un sofer teribilist.... nu cred ca family e chiar ideea dar cum ziceam.... putem pune etichete gen pasageru din fata pasagerul din spate, etc.... pe siteul ala care l-am indicat ati vazut ce faine erau afisele si foarte sugestive si totusi putin mai vesele bine acolo lumea e putin mai responsabila.... la noi trebuie sa vada sange si chiar si atunci e incitant nici decum infricosator

                        alc.... nu trebuie sa recastigi increderea nimanui, eventual noilor membri pentru tine... pentru noi ramai acelasi, daca ai lipsit atata timp probabil ca ai avut motivele tale si ma bucur sa aud ca nu clubul sau cineva din el te-ar fi deranjat ... nu de alta dar esti printre oamenii de temelie si cu siguranta ai sa revii in forta .... auzi ciuci ca scapi de facut poze

                        cu cei 8, agree.

                        ion la faza cu colecta am sa vorbesc mai departe sa vedem cum o organizam, oricum trebuie facute publice informatiile astea... taxa de inscriere e simpla ca se da chitanta dar la colecta..... nu stiu cum se face... ne interesam.

                        tin sa felicit pe floppy75 pentru reusita !.... astazi a obtinut de la Solar & Accent 6 folieri (geamuri) ca si premii. BRAVO!

                        A.... ca tot veni vorba de premii.... v-am spus ca o sa avem si Xenoane ca premii nu ?

                        Am facut teasserele.......adica afisele incitante.... urmand ca pe 15 sa apara afisele complete, cu texte cu tot.

                        Astazi am batut palma cu ImpactFM si vom avea o campanie puternica pe postul acestora in suceava, pascani si iasi... o campanie in care ascultatorii vor decide ce masina sa reprezinte echipa Impact FM si prin emisiuni se va face apel catre ascultatori sa vina la eveniment sa sustina masina Impact FM. Lupta se va da intre LKG si MKO.

                        La radio HIT am sa le propun aceeasi versiune si acestora le voi pune la dispozitie alte doua masini. Una din ele este supernova lui razvan - BRW si cautam voluntar pt a doua.

                        inca nu s-a oferit nimeni sa transcrie si sa traduca textele din siteurile alea educationale...... haideti ca nu este greu..........

                        Important: Masinile colate integral vor fi scutite de cei 30 ron care ii strangem pentru eveniment.


                        DUMINCA la 11.30 se pleaca de la Palat spre DANCU - pe pista.... daca vreti sa veniti mai tarziu se mai vine la 13, 15, 17......... nu ne putem freca pe poarta aia din 5 in 5 minute.

                        ... nu are nimeni pe acasa un cronometru ?

                        de marius det v-am zis ca pune la bataie 3 detectoare radar nu ?

                        avem chiar si un AC cu tot cu instalare - ac de camera nu auto...
                        Last edited by euromarket; 3 October 2009, 02:26. Reason: Automerged Doublepost
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • FELICITARI IONUT PENTRUT PREMIILE OBTINUTE!!!SI TUTUROR CELORLALTI!!!si Ionut nu uita sa treci pe la solar sa vorbesti cu Adrian ...HAVE A NICE DAY!

                          Comment


                          • Da da frumos....elegant!!!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • PT Radio HIT ma bag eu
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • @jmek - "are you sure? " trebuie sa scoti untul din masina ))

                                premiile sunt chiar super super...multe si consistente... saptamana asta trebuie sa vorbeasca tata cu cineva de la radio iasi poate ne baga un spot publicitar la la radio iasi ...
                                maine o sa fac tot posibilul sa ajung la palat la 11-20 :P
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google