Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iata si prezenta din seara aceasta dar fara comenturi!!!!!(cu parere de rau)!!!
    In aceasta seara nu au lipsit Augustin Mihalache ce a alergat pe un logan la Ralyul iasului si Bogdan Marciuc ce alearga pe o Lancia Delta …am sa atasez si cateva fotografii cu masinile lor!!
    1. Is 24 maxx
    2. Is 05 lkg
    3. Is16…cmc
    4. Is 31 bac
    5. Is 27 dan
    6. Is 06 jfh
    7. Vs 56 emi
    8. Is 29 kod
    9. Is 69 snt
    10. Is 05 cjr
    11. Is 67 lex
    12. Is 08 bma
    13. Is 07 apy
    14. Is 20 bgz
    15. B 11 mho
    16. Is 86 cmm
    17. B 76 sbl
    18. Is 04 kcg
    19. Is 08 exz
    20. Is 62 bcv
    21. B 78 mko
    22. Is 29 fav
    23. Is 22 alc
    24. B 67 xar
    25. B 84 hdx
    26. Is 08 sfd
    27. Is 99 vfy
    28. Is 55 gml
    29. Is 11 grm
    30. Is 24 zux
    31. Is 77 gwe
    32. Is 10 lnc
    33. Is 24 cic
    34. b 55 muz
    Attached Files
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • scuze pt cei care cerd k eu sunt un "stres"dar vreau sa stiu si eu daca pot intra in clubul vostru,cineva trebuie sa se ocupe de lucrul acesta,multumesc

      Comment


      • Poti intra in club, bineinteles. Trebuie sa vii la intalniri (miercuri la ora 20:00 la Palat sau duminica la 20:00 la Carrefour ERA).
        Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

        Comment


        • te asteptam la intalnire si acolo vom vorbi despre intrarea ta in club...daca vrei in club primul pas este sa vii la intalniri ... te asteptam
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • buna dimineata
            trebuie 4 voluntari pentru a sta pe pista in timpul evenimentului.... voluntari care vor fi instruiti sa intervina in caz de incendiu cu stingatoare.
            Attached Files
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • eu vreau vesta de aia cu staff >... ...

              cei 6 voluntari sa fie cel mai bine din cei care nici nu au de gand sa participe la indemanare
              Last edited by Xp3RtuL; 27 October 2009, 09:43. Reason: Automerged Doublepost
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • Ionut haide sa propunem o zi in care sa ne intalnim sa mai stabilim una altya!!!!!!!!!!!!!!!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Da oricum ne vedem maine ...daca vin toti ar fi ok sa lamurim ce a mai ramas asa in mare .Care sunt fetele ce participa duminica? sa stiu pe cine sustin)

                  Comment


                  • abia astept sa ne vedem maine seara
                    nu stiu voi daca asteptati sa ma vedeti pe mine,glumeam
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu as vrea sa fiu unul din voluntari de la eveniment ; trebuie sa platim vreo taxa ceva ?! Maine incerc sa ajung ... :-))
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                      Comment


                      • VOLUNTARI !! nu se plateste nimic...
                        Maine seara punem la punct toate detaliile si cred cel mai sigur undeva sambata va mai avea loc o intalnire..asta daca isi da lnc-ul acordul.
                        Duminica sa stim ce facem.
                        Pana atunci va rugam sa va ganditi bine care si cum participa si care vor face parte din voluntari pe pista.
                        Pana atunci va informez eu ...astazi am dus salopeta lui RAzvan la facut ,urmand ca vestele si salopeta sa le ridice ionut zilele viitoare.
                        Avem nevoie de o imprimanta cine ne poate ajuta.Ionut are una ,dar ca sa mergem mai repede cu inscrieri cu tot ar mai fi nevoie de o imprimanta.
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • jmek & cat_alex...voluntarii vor petrece ziua de sambata la carrefour pentru a fi pus totul la punct si sa facem si pregatire ca totul sa mearga ca si uns...Maine seara la palat vom stabili exact toti care vor fi staff-ul de la eveniment
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • Cel mai sigur ne vedem deseara la Palat si vorbim, vedem cine se baga ca si voluntar, cine participa si in functie de asta voluntarii vor merge sambata la training. M-as fi bagat si eu la voluntariat, dar nu am cum pentru ca sambata ziua nu sunt in Iasi. Imi pare rau
                            Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                            Comment


                            • nui nimic vicu ... putem sa te punem duminica daca ai sa vrei sa fii voluntar si la asigurarea fluentei masinilor care intra si care ies din parcare .... dar vorba ta ..mai multe diseara
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Ionut, discutasem ceva noi si vad ca a ramas in aer. Pana la urma cine prezinta evenimentul? Vrem sa stim si eu si Theo daca avem vreo implicare si daca putem ajuta cumva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google