Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut

    caut si io body kit pentru logan

    Comment


    • cum pot sa fac rost de melodia lui Max?

      Comment


      • Frumos a fost astazi !!! Multumim celor care au participat si s-au ocupat de organizarea evenimentului de astazi !!! La mai multeeeeee.... :-))
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

        Comment


        • mie imi pare rau ca mia murit masina si nu m-am putut da ..sper ca v-ati simtit bine si va placut cum am prezentat
          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

          Comment


          • Si din putinele poze postate se poate vedea cata munca sa putut realiza,e incredibil ce ati facut,felicitari felicitari ,ionut m-ai lasat fara cuvinte inca de la prima intalnire cu voi.FELICITARI INCA O DATA

            Comment


            • uratzelul flo... a fost o munca colectiva care pana la urma a dat roade ... si se pare ca a iesit ceva foarte frumos .. Munca noastra nu sa incheiat ci abia a inceput ...
              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

              Comment


              • @Xpertul - cum adica ti-a murit masina? De ce?

                N-am prea auzit pana acum de Logan cu probleme tehnice...

                Comment


                • s-a rupt ceva ... se pare ca un semering care face legatura intre planetara si motor ...si a curs si tot uleiul si acuma dimineata o sa ajunga in service si vad exact ce are ... si am sa va tin la curent ...cert este ca nu mai merge de nici un fel ... asta e :-<..
                  @serbanfd te rog sa pui si tu filmuletul de la antena 1 ..multumesc
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • A fost frumos, loganurile au dominat atat ca aspect cat si ca performante, insa organizarea nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor atunci cand a fost facuta premierea... Castigatorii la categoria autohtone ( Dsign) si Urban drivers - mediu (FOF) si-au primit premiile ultimii in fata a doar 6-7 oameni, printre care m-am numarat si eu... Fiecare si-a luat premiul ( diploma) si a plecat acasa... lipsa totala de respect... 90% dintre spectatori habar nu au cine a castigat... si restul de 10 % sunt membrii ai staff-ului si prietenii lor. Per ansamblu a fost ok competitia dar, dupa cum am mai zis, atunci cand s-a facut premierea lucrurile s-au impotmolit si credeti-ma nu a fost deloc placut.
                    sigpic

                    Comment


                    • salutare
                      care aveti un subwoofer care nu il folositi sa mil imprumutati si mie pana imi cumpar eu altu
                      respect pt eveniment

                      Comment


                      • Premierea s-a facut la sfarsit.Nu este vina noastra ca nu a mai ramas lume.Oricum multumim pentru observatie.
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • Nu este vorba de faptul ca nu a ramas lume ci de faptul ca s-a lungit prea mult... dupa ce s-au acordat premiile 3 pana cand si-a luat FOF premiul a durat 1 ora si jumate... timp in care se tot scria ceva... astea putea fi scrise inainte si nu sa asteptam sa fie scrisa pe loc fiecare diploma... de exemplu cat a durat concursul de drifting se puteau completa lejer toate diplomele si la premiera sa le strigati si sa le dati... dura 10 minute tot...
                          sigpic

                          Comment


                          • Eveniment

                            Interesant postul de la Bucuresti. Intrebarea e daca nu ar fi fost frig si daca era mai pe lumina cum era?Pe ansamblu evenimentul este o reusita. Minusurile le vom evidentia miercuri, la intalnire. Am si eu cateva aspecte de lamurit. In fine, imi pare rau de B67XAR al carui final de service il stim, nu e placut de loc, il las pe Andrei sa va spuna ce a facut. Tony, bine ca ai gasit biletul, asteptam o rezolvare.Andreea?Mai vrei bateria?Scrie-mi pe PM si vedem cum facem. Toate cele bune pana miercuri.

                            My Car

                            Comment


                            • felicitari organizatorilor si participantilor , si nu in ultimul rand premiantilor,
                              pacat ca a fost asa frig

                              Comment


                              • Imi pare rau ca nu am putut ajunge, dar ma bucur dupa cate vad in poze ca a fost un eveniment frumos si reusit.
                                Felicitari!!!
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google