Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by valyy View Post
    salutare prieteni am o rugaminte poate este cineva care are stopuri de logan din alea cromate si cu sticla coplet clara sau o sticla ceva va rog lasatimi un mes
    salut
    te referi la cele de tuning
    Daca da poti sa ma cauti la 0740023294

    Comment


    • Originally posted by Steel View Post
      Speram ca in curand sa vedem pe strazile din Iasi asa o bijuterie.........chiar daca este destinata ptr. ceva rau.
      Nenea' Steel, asa ca este pentru cazuri de naspa dar face diferenta intre naspa si tragedie deci din partea mea, ca si platitor de taxe si impozite, sunt de acord. Insa, se vede treaba ca nu doar unu, doi, pot decide acest lucru. Pacat ca M. I. nu cocheteaza cu campanii de promovare, gen "da-ti un leu pentru Ateneu " ca poate cine stie !

      Originally posted by valyy View Post
      salutare prieteni am o rugaminte poate este cineva care are stopuri de logan din alea cromate si cu sticla coplet clara sau o sticla ceva va rog lasatimi un mes
      Inseamna ca am vazut eu bine, acu' intr-o zi cand ai trecut prin zona industriala. Si apropo, aveai 73 km/h , deh Americanu' stie !!!!!!!!
      Last edited by MARIUS-77; 8 January 2010, 21:52. Reason: Automerged Doublepost
      http://www.cbmania.ro

      Comment


      • Pentru UZY pentru BELGIANU si pentru toti cu PH2 au aparut chit tuning!!!!!!!!!!

        vreau sa atasez si fotografii dar nu merg....mai incerc!!!!!!!!!!!!!!
        Last edited by ciuciosu; 8 January 2010, 23:53. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • din pacate pentru brasov nu pot merge cu BCV-ul...a suferit o mareeee avarie...din cauza unui sofer care a trecut pe ROSU !!
          Daca nici pe Verde nu mai poti trece atunci e trist.
          Asadar masina pe care tocmai o facusem acum 1 luna jumatate acum e iar in service dar de data asta toata fata va fi schimbata !!
          Spoiler,capota,aripi,radiator si multe altele......am intrat in portiera de la sofer si i-am rupt si roata....celui vinovat.
          OFFFFFFFFFFFFFFFFFF cred ca ma las de soferie.
          Vreau sa multumesc pe aceasta cale tuturor care aseara m-au ajutat in special lui florin SFD care m-a tractat.
          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

          Comment


          • nasoala treaba..si in iasi sunt destui, eu unul sunt foarte prudent chiar daca sunt pe drum cu prioritate sau chiar pe verde..asta e..multa atentie pe viitor si eu unu sper sa nu ti se mai repete isprava..
            andrEyCST--- ---andrEyCST

            Comment


            • ciuciosu36BUN unde sunt sa ma duc sa ma uit si eu
              mersi mult ca mai anuntat ciuciosu36BUN
              bafta

              Comment


              • poti sa fii super atent da de geaba ca sant multi asa zisi soferi pe mine ma pocnit in spate un sofer care e si profesionist cal stiu de multi ani aveam masina parcata si el a dat cu spatele dar se pare ca loganu e prea mititel si nu se vede de la volanul unei masini de ridicat tomberoanele de gunoi

                Comment


                • Un moderator poate sa verifice de ce nu pot atasa fotografii pe acest forum? Poate am depasit numarul de poze ce le pot atasa eu!!!!!!!!!!!!!!! Cine stie!!!! Sau sugestii ce pot face ....am incercat si m-am deconectat si nimic.....am pus fotografii de toate dimensiunile si tot nimik ....cand dau sa se incarce imi apare pagina goala ..........http://www.loganclub.ro/forum/newatt...ttach&p=493064
                  Last edited by ciuciosu; 10 January 2010, 13:43.
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • care era site-ul ala va rog cu piese pentru PH2....ala din franta...ca vreau alt spoiler
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • racit

                      Astazi nu pot sa vin , m-a doborat o raceala , stau in pat.

                      My Car

                      Comment


                      • Iata si prezentape aceasta seara ploiaoasa !!! si cetoasa…..!!!!!!!
                        1. Is 58 dab – steel – da in seara aceasta ca duminica suntem de service
                        2. Is 16 dan – marsh – cred ca cam asa nu?
                        3. Is 53 cid – cati – fete cu fete baieti cu baieti
                        4. B 76 sbl –ionut – da da treaba cu prelungire schimbator e fain
                        5. Is 07 ryb –tiberiu – cam asa se trece granite in Ucraina pe la Siret
                        6. Is 10 dci – doru – ce mai faceti mai oameni buni?
                        7. B 76 gcx -cat_alex52 – sa trag masina de aici nu mai incapi?
                        8. Is 08 uzy – uzzy – sa speram la un eleron cat mai curand
                        9. Is 29 kod – kodrin – da munca merge nu am treaba
                        10. Is 31 cst – andreycst – oare pierd garantia daca fac si eu bordul la Ciprisor asa ca ciuciosu?
                        11. Is 06 jfh – valli – oare cand ninge?
                        12. Is 24 cic – ion cug – da inca 2 tevi sudate si totul e f f f simplu
                        13. Is 05 lkg –ciuciosu- sa vedem ce iese si cu schimbatorul
                        14. B 95 det – marius 77 – am plecat ca vin de la VS
                        15. Is 06 lbe – vali – azi doar cu cafea fara energizant
                        16. Is 55 gml – mircea – da aici in coltul asta ce sa se discute?
                        17. Is 62 bva – murder – am plecar ca sunt cu fetita da?
                        18. Is 15 mro – radu – am sa discut cu ionut
                        19. Is 06 kyj – buldozerkill – da cam asa sta treaba…cu toba
                        20. Is 09 aya – momolino – da cam hai si noi acasa
                        21. Vs 56 emi –floppy – cam ultimii am ramas azi
                        22. Is 06 kbo – vlad!nho – cum a venit tata cum i-am luat masina la intalnire
                        23. Is 72 teo – augustin – ganditiva cere vor sa mearga ca sustinatori sis a ajute la raliuri in tara!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • ciuci...ce spunea augustin ? despre ce sustinatori e vorba?
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • cine a schimbat rulment roata fata? sa-mi dea si mie niste detalii de comportare. Nu as vrea sa-l schimb degeaba. La intalnire n-am avut noroc
                            Cand e intalnirea de la Brasov??? Incerc sa intru pe Brosov si-mi apare: No Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator.
                            S-ar putea a ma bag eu
                            Last edited by Floppy75; 11 January 2010, 02:53.
                            sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                            Comment


                            • @ciuci: La mine ai gresit comentariul, nu "oare cand ninge?" ci "marti ninge"
                              @Floppy: Incearca aici. Pe pagina a doua prca sunt mai multe detalii legate de cazare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google