Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am sa incerc sa fac cateva modele, dar cand ma intorc din concediu, adica saptamana viitoare.

    Comment


    • cristy1986cj, da` fetili, fetili cum is la brasov?
      sigpic42.453.149

      Comment


      • Autocolante......

        Imi pare rau ca nu am ajuns la intalnire, duminica, dar iarasi m-a atins o viroza...Nu am vrut sa va dau si voua, deci mai bine in pat....Inca ceva, sper sa apar miercuri. Referitor la stema din fata, o sa-mi permit sa am si eu 2-3 variante.......Inca o idee, as vrea sa facem si un autocolant pe spatele masinii, undeva linga 1,4 mpi sau 1,5 sau 1,6.....linga cel existent , dar mai marisor sa se vada de la distanta......Insa cred ceva cu adevarat......Atitudinea noastra ca club e mai importanta decat autocolantele, care oricum le schimbam, atitudinea si iesirile noastre in public tre sa fie aceleasi mereu.....cum?asa cum suntem acum.....si vom fi si mai si....Spor la toate....

        My Car

        Comment


        • @xp3rtule discutam in seara asta daca ajung pe la intalnire..aseara nu eram eu la volan ca sa trag pe dreapta sa stam la 2.3 vorbe
          @hriberiu..iti spun eu ca fetili din brasov sunt pe treaba lor..

          Comment


          • vazui ca nu erai tu la volan da soferitza ... o scumpete de fata ... las ca stiu eu :P ...vorbim diseara daca ajung ca is la munca in seara asta si nus ... incerc sa trec oleak sa va salut ... Aveti grija de voi ... Intalnire frumoasa va urez
            Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

            Comment


            • fetele aduc mingi, jucarii, da? cum ati promis !
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • Frumos , Logan Club Iasi isi revine , bravo , ne trebuia asta ................
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Iata si prezenta din aceasta seara faina de altfel si cu un popas pe Copou!!
                  1. Is 05 lkg –ciuciosu- azi am pus stikare
                  2. Is 86 cmm –mihai- da faina si intalnirea de la roman
                  3. Is 31 cst –andrei- hai sa mai facem o poza..
                  4. B 80 kih –andrei- cine vroia capacel?
                  5. Is 05 lvb –andreea- hai ca dau i in spate ca face poc
                  6. Is 06 lbe –valy –mergem pe copou de ce nu?
                  7. Is 08 uzy – catalin- acus vine si eleronul meu
                  8. B 76 sjn –bogdan- gata sunt plin de sticare
                  9. Is 62 bcv –bogdan- am masina curate
                  10. Is16..cmc –cippy – am sofer ma doare la basca
                  11. Is 18 lcg –lcg – am reusit sa ajung
                  12. Is 86 flr florin- d ace mai faceti oamenilor?
                  13. Is 27 dan – gold- dad a literele le vreau si eu
                  14. Is 16 gen –geo- olaaaaa-
                  15. B 07 zto –catalin – hai ca eu ii dau in forta si cu masina si cu pozele
                  16. Is 99 guz –guz- gata acu avem cheie de pompa de benzina si diesel
                  17. Is 05 rnb –feri- hai la un taxi
                  18. Is 22 alc- alex- stai ca v-am prins in poza
                  19. Is 29 kod –kodrin- hai cu cafeaua si tigara
                  20. Is 88 dna –ianya – ce confortabile sunt scaunele lui steel
                  21. B 71 gve – ionut- na ca am ajuns sip e la intalnire
                  22. is 57 dab -steel- haidem la gratar duminica

                  ACUS VIN SI FOTOGRAFIILE DE LA PROFESOR!!!
                  Last edited by ciuciosu; 14 July 2010, 22:28.
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • O mare familie!

                    Mi-am refacut stickarele de pe masinuta mea, buna la toate........Acusi poate termin si eu treburile si o fac mai eleganta.....In rest, am pus becuri albastre, am vazut piese,,originale,, pentru termostate dar fara garnituri, am sesizat lipelile ,,strambe,, ale lui Ciuci, dar mai ales spiritul de familie a LCI. Sa o tineti tot asa. Spor in toate .........dar mai ales sanatate.....

                    My Car

                    Comment


                    • ALC unde esti mama cu pozele alea k de dimineata ma tot uit sa vad daca le-ai pusX YANIA mai lasa copoul ..poopici

                      Comment


                      • ALC pozeleeeee
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • vineri ma mut la omv...am promis..itzi las copoul numai tzie :P...si eu vreau pozeeeeeeeeeee

                          Comment


                          • Poze nimic
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • yania vineri noapte dai o cafea la omv sau de ce te muti acolo ?A?A?A?A?A..Imi pare rau ca nu am ajuns la intalnire dar am fost de munca si nu am reusit sa vin ... Data viitoare
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google