Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • andreea sa referit la felul cum eram trecuti pe lista cu prezenta ciuci...

    Comment


    • DA da Mihai + andreea parca nu?
      sincer nu mai stiu dar am sa fiu mai atent de acu ...mai ales la voi ca-mi sunte-ti dragi!!!!
      Florin am terminat schimbatorul de viteze care mi l-ai fcut tu ...am pus si luminile la el si e si montat ...miercuri ai sa-l vezi!!!Ms fain tie si lui Ciprisor!!!
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • o prezenta ceva?ca gol...

        Comment


        • lasati bre prezenta...eu vreau poze....cu iania...iala....sa vad ce si cum....sic.. ca-s o gramada care nu ii cunosc...dupa nume de pe sait...
          sigpic42.453.149

          Comment


          • hriberiu ..tu stii ca ai dreptate,ia pune o poza cu tine )

            Comment


            • iacata-ma
              salam salam...
              Attached Files
              sigpic42.453.149

              Comment


              • Buna ziua fratilor si scuzati-mi lipsa de la intalniri, dar... munca si plecarile, m-au facut sa vad Iasul foarte foarte rar )) Insa acum sunt in concediu si eu ca omul si pot sa revin si eu pe la intalniri

                @XAR : Vad ca intrebi si tu ceva si nimeni nu iti raspunde: Reea lucreaza la PetromV din cate tin eu minte, sau poate ma insel :-??

                Ne vedem duminica la intalnire daca reusesc sa ajung . Have a Nice Day !!!!
                Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                Comment


                • ms de raspuns vicu ..am aflat raspunsul de la yania ... :P a fost draguta si mia zis ... :P Concediu placut de azi am intrat si eu in concediu pana pe 9 august ... yupiiiii
                  Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                  Comment


                  • ai ratat cafeaua xp...unde ti-e cuvantul? te tinem noi minte ;))

                    Comment


                    • Imi cer scuze yania .Am avut o mica problema si de asta nu am putut sa ajung .Da o sa iesim noi la o cafea odata)..Sa aveti un week-end frumos cu totii

                      @reea cand mai esti de munca ca sa pot sa vin cu yania la cafea ..ca sa nu mai zica ca nu am cuvant )
                      Last edited by Xp3RtuL; 24 July 2010, 14:20. Reason: Automerged Doublepost
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • domneste linistea
                        se vede ca lumea e obosita
                        sau e plecata in concediu
                        da nui nimic ca ne vedem duminica
                        sigpic

                        Comment


                        • da e concediu ... :P ce mai faci ciprian_m ?
                          Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                          Comment


                          • cine are gps mio c220 decodat???am o prob cu un mio
                            dati-mi un pm cu nr de tel si va contactez eu

                            Comment


                            • Xp, lasa ca si eu tot pina pe 9 august am concediu... si degeaba il am ca nu simt nik din el
                              Respecta omul inainte sa ceri respectul sau!

                              Comment


                              • eu plec la mareeeeeeeeeee.....abia astept... imi pare rau ca nu am ajuns la intalnire da a avut steaua meci si am stat acasa sa il vad ... ne vedem data viitoare
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google