Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce tripe si faruri tunning recomandati? Pareri legate de MegaDrive?

    Comment


    • La multi ani logan club iasi!!!

      A fost si intalnirea aniversara. Am fost putini, din cauza frigului, sper.
      Cateva poze, pentru ca unii nu si-au adus aparatele foto.

      P.S. La sfarsit s-a facut curat. Catalin sa ai matura la tine si pe viitor.
      Attached Files

      Comment


      • mai am si eu o problema. nu mi se mai aprinde becul de Mers inapoi. l-am schimbat si tot nik.
        Aveti idee ce ar putea fi? a mai avut cineva problema asta?
        www.loganclub.ro

        Comment


        • faine pozele valy, sigur ca o sa am matura ca o pastrez pentru la iarna in masina, nu ?

          ionutz vina pe la intalniri si iti rezolvam noi problema.
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • stiu Catalin ca se rezolva problemele de genul asta la intalniri.
            pt asta s-au facut aceste intalniri

            Eu am intrebat , pt ca pana saptamana viitoare, poate rezolv deja problema , stii...
            poate stie careva vreun motiv si gata......
            Bafta, sa aveti o saptmana faina
            www.loganclub.ro

            Comment


            • LA MULTI ANI ! tuturor loganistilor din LCI . Imi pare rau ca nu am ajuns, prea obosit dupa o saptamana de munca. Mai am ceva probleme de rezolvat si apoi ne vom vedea mai des. In rest mai rezolv cu sfaturi cel putin 1 Logan pe zi. Pozele grozave, vremea a tinut cu voi, cu mine, am rezolvat tot ce se putea face la exterior......Sa fiti sanatosi si loganelele sa va tina ......

              My Car

              Comment


              • Am revenit si eu cu cateva poze.Pacat de calitate! Poate data viitoare o sa venim pregatiti cu aparate mai bune !
                P.S.: Multumesc baietilor pentru ospitalitatea cu care m-au primit!
                Attached Files

                Comment


                • @Ionut, cel mai probabil trebuie sa schimbi sonda care comanda lumina de mers inapoi. Costa vreo 100 lei cred.
                  http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                  Comment


                  • Exact Ionutz, daca ai schimbat becul si tot nu merge, trebuie schimbata sonda de marshalier.

                    P.S. Si o poza cu brelocul.
                    Attached Files
                    Last edited by vali007; 22 November 2010, 07:58.

                    Comment


                    • poate stiti pe cineva care vrea un mp3 blaupunkt
                      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                      Comment


                      • la multi ani da aproape uitasem ce repede au trecut 3 ani??? multi pe bune daca nu. sa fie si de acu mai multi.. doar 5 masini o punga de seminte de fiecare si o cola fix ca pe targu ocna. ,,caterinca,cola si seminte toata noaptea,, aveti grija la ,,perversa,, de pe tagu ocna daca tot ati luat tiparul))
                        sunt destui ca mine dar eu nu sunt ca ei...mai vrei sa fii ca mine?

                        Comment


                        • astia suntem loganistii care se simt LOGANISTI
                          restul mai putin cu prezenta,ca e frig afara
                          las ca am eu grija de acuma de voi
                          SE VOR FACE SELECTII
                          sigpic

                          Comment


                          • asa prietene... jucam ruleta ruseasca...
                            sigpic42.453.149

                            Comment


                            • cam asa e ... si eu sunt in cauza ca nu am ajuns .... eram plecat si nu cu masina mea deci am stat si eu dupa altii... oricum ... voi incerca sa fiu mai activ cu prezenta de acum ...pentru ca voi sunteti a-2a mea familie .. LogaN Club - 3 anisori ... multi ani inainte ..La multi ani
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Asta e fiecare are probleme si prioritatile lui. Sper ca diseara, in ciuda vremii, sa fim cat mai multi. Cu ocazia asta va anunt ca Miercuri 1 Decembrie va fi ultima zi de miercuri in care se va mai tine intalnirea. Asta pana la primavara. Vor ramane doar intalnirile de Duminica la ora 15:00.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google