Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • revenii si io cu ceva poze de duminica de pe partia din sararie(calitate de telefon)
    Attached Files
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • paaaaaartieeeee vine melitiaaaaaaaaaaaaaa
      Attached Files
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • baui cafea si acu nam somn asa ca am mai gasit ceva foarte interesant si am zis ca poate ne mai luom si cate o dacie veche inapoi pe langa asta pe care o avem ca nu cred ca cu loganul fac ce face asta in filmulet
        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

        Comment


        • 2010

          curajos soferul
          ym! dorinu2005@yahoo.com
          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

          Comment


          • Am fost ieri la Spalatoria Spark, din spatele reprezentantei Peugeot din Bucium. Pot spune ca am fost multumit de cum a iesit masina si indiferent daca vom avea reduceri sau nu, eu sunt clientul lor de acum. Am vorbit cu ei si despre reduceri pentru Logan Club Iasi, am primit niste preturi si niste conditii.

            Voi primii mail de la ei cu o descriere a metodei folosite la spalare. Vreau sa va spun ca ei nu folosesc spuma activa.

            Preturile lor standard sunt:
            - exterior 14 ron
            - interior 9 ron
            - ceara 3 ron
            total: 26 ron

            Au implementat programul de fidelizare 4 platite+1 gratuita.

            Conditia impusa pentru noi este ca, sa ne adunam minim 20 de masini care sa spele o data pe luna folosind pachetul complet (interior+exterior+ceara). Pretul Oferit pentru cei din Logan Club pentru acest pachet este de 20ron pe spalare si se poate beneficia si de programul de fidelizare 4+1.
            Last edited by vali007; 8 December 2010, 07:39.

            Comment


            • pai noi nu suntem 20 in loganclubiasi )
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • Noi suntem mai mult de 20, dar intrebarea este daca vor toti. Pentru ca nu cred ca cineva din Dacia ar merge pana in bucium.

                Comment


                • eu cred ca ma bag..e oarecum aproape de mine...pretul e bun...si par a fi si bine organizati din ce am vazut in niste poze pe net....
                  vali suntem 2 mai trebui 18 )

                  problema mai este una...acum pe timpul iernii lumea nu prea mai spala masina.... asa ca nu stiu daca ne iese noua acum socoteala...
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • Ma bag si eu ......................
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Putem incepe colaborarea de la 1 ianuarie 2011. E vorba de o spalare pe luna, la pretul asta se merita sa mergi sa cureti masina de nisipul si sarea depusa.


                      Discutia referitoare la spalatorie continua aici
                      Last edited by vali007; 8 December 2010, 16:14.

                      Comment


                      • Originally posted by me_catalin View Post
                        pai noi nu suntem 20 in loganclubiasi )
                        nu stiu cum iai numarat tu da suntem sigur destui . inainte sa vii tu in logan club daca te uiti erau prezente si cu cate 40 de masini .. e adevarat ca in ultimul timp nu prea au venit multi da in logan club in iasi sunt cateva zeci de masini .. lejer. Eu am spalatoria mea cu reducere de la patron deci PAS la idee din pct. meu de vedere . no ofense
                        Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                        Comment


                        • ) hai cu parjoalele

                          e buna ideea vali da' eu cand am zis ca nu suntem 20 ma refeream la cei care frecventam intalnirile si nu forumul, ca masinile nu le spalam pe forum ci afara din casa implicit nu la calculator..


                          da sa-i lasam pe cei care numara steagurile (...2 la primarie 2 la prefectura 2 la scoala...) sa numere.
                          Last edited by me_catalin; 8 December 2010, 22:44.
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • de la ce te-ai luat....?(cu steagurile- vreau si io un steag )
                            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                            Comment


                            • catalin...o sa ne adunam... daca o sa faca treaba buna baietii de la spalatorie o sa vina si mai multi..asa cum a spus si ciprian..si eu sunt pretentios...cel putin la interior.. trebuie sa fie luna...
                              Last edited by vali007; 9 December 2010, 09:41.
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Am mutat tot ce era legat de spalatorie pe topicul creat special (http://www.loganclub.ro/forum/spalar...8.html?t=28898).

                                Am facut un update si cu oferta si metoda de spalare folosita de ei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google