Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1 milion senzorii si 1 milion montajul..daca vrei sa iti pui,anunta-ma si pe mine,poate daca mergem mai multi mai lasa din manopera omu la care vom face..ca eu nu stiu pe nimeni,am sa intreb la bras sa vad cat iau ei

    grila din fata trebuie vopsita in alb daca vrei,ca daca vrei sa ii pui folie,trebuie dat luciu nuj ce,ca cica nu tine folia pe ea si cu toate astea nu imi place ideea lui ses,capota mai merge..dar cupola?? no way !!
    Last edited by andrEyCST; 1 February 2011, 00:13.
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • uite andrei parerea mea
      Attached Files
      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

      Comment


      • foarte interesant,dar nu ma bag,ca imi cere culoare secundara,si nici cu pleoape nu ai voie )

        ma demoralizati..eu vroiam sa imi dati idei si voi radeti de mine
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • pai eu ma straduiesc si tu dai cu picioru ? ))
          ses da' nu te-ai obisnuit cu forma de frigider la logan, de ce vrei senzori ?
          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

          Comment


          • ba m-am obisnuit oarecum...dar am vazut la un coleg si mi se pare destul de practic...
            andreu...mi se pare cam scump....ce sa zic...depinde si ce fel de sistem are...daca e doar cu buzzer...e scump...de manopera nici nu mai zic...cel putin nu ma asteptam sa fie asa mult...am sa ma mai interesez si eu

            aha...deci iti place capota cu politia )))
            Last edited by ses_tom; 1 February 2011, 01:31. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • chiar mi-as face asa capota..cu politia scris..sa vad ce ar zice "colegii" din sectie )
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • salutare tuturor!!

                ->Andrey las-o mai bn stock k e mai ok decat ideile tale! Orice lucru are un inceput!
                ->Catalin interesant termen ai ales pt forma exterioara a loganului "frigider", nu ca nu ai avea dreptate!
                If you're smart, drive an Logan
                ___
                < you'll feel the difference>

                Comment


                • salut !! am si eu o problema care ma macina cu loganelu meu troncane peste denivelari am schimbat tot ce se poate schimba (bucse, flanse , rulmenti amortizor, capete de bara etc)
                  si tot la fel face care poate sa ma ajute? mam saturat sa bag bani si are doar 54555 km. stie cineva ce are masina mea. multumesc astept parerile voastre .

                  Comment


                  • 1. ai presiune prea mare in cauciucuri sau cauciucuri de "2 lei" ?!
                    2. daca mai ai, sau nu, masina in garantie, incearca si alt "doctor" - nea Dan ( gold8xspeed ) te-ar putea ajuta cu mai multe sfaturi in privinta problemelor de la masina
                    3. depinde si de felul cum conduce soferul / conduc soferii ... parerea mea :-)
                    Succes !
                    Last edited by cat_alex52; 1 February 2011, 22:50.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • Mai poate sa trancane si din cauza ca e frig afara si masina e inghetata
                      sigpic42.453.149

                      Comment


                      • masina nu mai este in garantie
                        dati mi un service auto

                        Comment


                        • andrei_cst.... cu banii care ii dai pe folia aia poti sa faci altceva la masina...ceva frumos...sau ceva util..sau ceva util si frumos... ;) cauta pe forumul asta ca sunt multe idei...eu zic sa n pui folia aia pe masina...
                          uite iti dau eu o idee ce sa faci cu banii de pe folia...unesti liniile de la grila de pe fata.si o vopsesti negru mat... e o modificare finuta si de efect ;)
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Originally posted by TURCUMAN View Post
                            masina nu mai este in garantie
                            dati mi un service auto
                            Nenea, stiu un service care lucreaza bine si repede, pe langa petromul din dacia. Cand te hotarasti mai vorbim...
                            sigpic42.453.149

                            Comment


                            • stii tu de astea?

                              nuuuuuuu stiuuuuuuu daca stii

                              pt.colegu cu trancanitul....sunt plasticurile alea imputite si ieftine
                              vino pe la intalniri siti dau eu niste IDEI
                              mlt noroc si atentie la gropi
                              Last edited by ciprian_m; 2 February 2011, 21:21. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • ciprian ceva ideiii........bagi o pârjoală si nu mai trancane
                                Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google