Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da poate gasesc sa iuau de la un logan cu 2.0 nu?
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • ciuci da ai marit compresia de ti-o dat motor de 1.2 ?)
      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

      Comment


      • Emblema?

        Ciuci, eu zic sa luam un 2.0TDI de la VW PASSAT. E OK?

        My Car

        Comment


        • ciuci sunt cifre de cumparat,,,,si ai reziolvat problema...

          Comment


          • ciuci....e 62 bcv nu bva )
            Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

            Comment


            • Jmek la cat de des vii la intalniri si la cat de des iti mai vad masina si numarul nu-l mai tin minte ....na scuze nu a fost cu intentie ..doar ma stiii!!!!
              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

              Comment


              • O problema grea tare.....de nerezolvat?

                Haideti fratilor sa ne mobilizam si sa ajutam un membru LCI necajit tare....stiti voi cine....Eu ma gandesc sa facem o statistica a tot ce e 1,2 in IASI, sa cautam pe la magazine, sa luam fiecare un magazin si sa-i innebunim cu cereri de embleme.....Eu ma duk la TRIOROM azi.NU MA LASA INIMA SA VAD PE CINEVA NECAJIT!

                My Car

                Comment


                • Se gaseste la vanare numai sticla la oglinda ? caci ne-au pradat hotii si pe mine si pe un vecin venisera pregatiti ca au taiat firele nu le-au smuls eh si asa ma tot gandeam sa le schimb am gasit pe net de mvc electrice 180 se merita ?
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • se gaseste. intreaba la trio rom sau in pacurari la autocenter, la etaj.
                    internal combustionizer

                    Comment


                    • 1 - io as da telefon la dilar logan si sigur as gasi,varianta 2 - in bazar si la autocenter am vazut numere si cifre de cumparat ca cele originale de pe masina ,varianta 3 - la gara mare cu un aurolac ii explici ce vrei sigur o sa inteleaga mai greu dar trage de doua ori din punga si-ti aduce emblema nu te intereseaza de unde ,te costa o sticla de lunar....variante sunt daca musai vrei ceva
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • de aia se fura capace, antene si oglinzi intr-o veselie. sa nu uit de roti cu gume de iarna si stergatoare. nasol s-a ajuns.
                        internal combustionizer

                        Comment


                        • Salutare cu emblema nu am rezolvat absolut deloc
                          am rezolvat partial cu serpisorii care iam si montat dar ramane sa dau jos si catalizatorul!!
                          asa ca mai e mult de munca si de stema sa nu ma uitati va rog
                          la autocenter nu are sigla
                          la pe original la bras daca fac comanda ma ajunge 100ron si cu aurolacii la gara merita incercat...
                          literele din bazar nu sunt la fel ca cele originale sunt sigur de asta ...
                          Attached Files
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • de ce iti trebuie sigla ciuci ?
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • pentru masina mea Cata ......da cauta tu catalin una de la tine pentru mine!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • pai tu ai 1.2 ?
                                Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google