Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganisti din Iasi am nevoie de ajutorul vostru , vreau sa votati o poza care a aparut pe site si am intrat in concurs cu ea , va alatur site-ul
    Puteti vota fotografia favorita doar prin intermediul contului personal de Facebook. “Fotografia etapei” va fi desemnata prin cumularea votului publicului si votul juriului. Ponderea votului publicului este de 30%, iar a votului juriului este de 70%.   Dupa cum bine stiti concursul “Dunlop Rally Artist” se va desfasura pe parcursul a 9 etape, cate una … Continue reading Voteaza fotografia etapei de la Raliul Iasului Dunlop 2011 →

    Este poza cu mitshubisi alb cu nr. 303
    Last edited by Steel; 4 October 2011, 18:45.
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • salutare intilnirea de miine a ramas tot la ora 20?

      Comment


      • in sfarsit am luat dupa multe esecuri si numai rable am gasit ceva adus din germania o bijuterie de corsa o aduc maine sa o inspectati

        Comment


        • Originally posted by pmilogan View Post
          salutare intilnirea de miine a ramas tot la ora 20?
          Da, a ramas la aceeasi ora, 20.00

          Comment


          • ORA 20:00, dar locatia?

            Comment


            • Locatia, in principiu este Palat, dar daca nu se poate intra, ne mutam in parcare la Facultatea de Chimie.

              L.E. Din cate vad pe webcam, la palat inca nu s-au instalat corturile, deci diseara la Palat.
              Last edited by vali007; 5 October 2011, 08:09.

              Comment


              • mai mai ... dar ce matinal esti .... la 5 ?

                Vesti bune.

                Mi-au ajuns dupa 13 zile de plimbare, cu posta romana, conductele de aer pentru locurile din spate. Diseara vin cu ele. Si sambata le montez.

                Bafti.
                Last edited by dexterroom; 5 October 2011, 15:10. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Avertismentttttttttttttttt

                  Fratilor ................prietenilor ...................da-ti jos protectiile de la aripi cele din plastic ......uite-ti ce am patit eu la o aripa de la ele ......nu va monta-ti astea chiar daca sunt degeaba............
                  Attached Files
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • da nenea dan cam nasol .dar cred ca multi dintre noi are asa ceva dar nu se vede,INCA

                    Comment


                    • mie mia sarit la spalatoria din podul de piatra in timp ce o spala ca era jetul prea puternic ori a dat prea de aproape si am puso dupa aia si nu am gasit nimic nici un punc de rugina,poate e de vina anul de fabricatie a masinii
                      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                      Comment


                      • @ Ciuciosu - imi pare rau sa iti spun dar sunt convins ca ai avut protectii aripi aftermarket , de asta ai patit asa. Eu am fost in situatia ta , dar nu am avut aparatorii, am revopsit aripile , le-am tratat si am fost la Caremil sa imi montez protectiii , ceea ce credeam ca se pun in 10 min dureaza cam o ora , cu tot cu degresare , solutii si altele , imi pare rau sa vad ce ai pe aripi , dar sfat pt toti sa nu va mai luati chinezariii ... produsele originale RULZ !
                        Cu stima! ZUG

                        Comment


                        • cine ma poate ajuta cu 2 pasaje aripa sapte matiz sau un numar de telefon?
                          multam

                          Comment


                          • Ciuci, am patit si eu aceasi chestie la aceasi aripa numai ca era putin lovita si nu aveam inca protectiile, iar cand m-au chemat la caremil sa-mi refaca izolatia la portbagaj si sa monteze protectiile la aripi nu au vrut sa le monteze pe motiv ca era lovita si ca rugina aparuse de la lovitura. Problema este ca rugina aparuse cu mult inainte ca eu sa lovesc masina. Cand am intrebat care este motivul rechemarii nu au vrut sa recunoasca si anume ca aripile spate si portbagajul au probleme si de asta au rechemat toate masinile in service.
                            Last edited by Murder; 6 October 2011, 16:47.

                            Comment


                            • rugaminte. cine are numarul de telefon a lui VNX ? sau mai bine zis tipul cu loganul visiniu.
                              nu mai stiu exact numarul dar era VNX daca nu ma insel.
                              VNX daca mai stai pe forum da-mi pm
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • nenea hrib da gata ai intrat in hibernare?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google