Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intradevar, a fost o zi grozava pentru teste si antrenamente.
    Imi pare rau ca astea sunt limitele unei filmari cu un simplu galaxy s. Recunosc ca filmul se putea edita intr-o maiera mai grozava.
    Ce e important insa, cred ca rezulatele tin de masina, iar nu de pilot. Amintesc doar ca la cursa finala, are loc un schimb de masini.
    Atat mai zic, imi doresc sa putem organiza mai multe astfel de evenimente pentru a participa toti doritorii.
    Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

    Comment


    • nea dan,fara suparare eu sunt de partea lui tony
      diferenta mare de motorizari ...deci nu se pune )

      Comment


      • pai daca e diferenta la ce s-a mai bagat in curse?

        Comment


        • salutare baieti ,eu nu am afirmat nimic de genul asta pe tony eu personal l-am chemat sa-mi explice niste amanunte legate de liniute este un baiat deosebit am tot respectul pentru el ,cit despre motorizari sunt deacord cu BOG deci a fost pur si simplu un antrenament practic exersam ceea ce ma invatat tony in final trage fiecare cit poate de masina mult respect la toata lumea si sccesps nu sunt sigur ca,chiar s-a fortat tony la maxim cine are presiune la ulei sa-l provoace si garantat nu o sa fiti prea bucurosi dupa aia

          AAAAAA uitam, asta searaBOGUL va fi remapat cred ca o sa stea numai pe capul meu asta
          Last edited by pmilogan; 15 December 2011, 19:24. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • DA DA sa vezi de acum PLAY-uri intre voi
            aveti grija acolo
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pmilogan View Post
              salutare baieti ,eu nu am afirmat nimic de genul asta pe tony eu personal l-am chemat sa-mi explice niste amanunte legate de liniute este un baiat deosebit am tot respectul pentru el ,cit despre motorizari sunt deacord cu BOG deci a fost pur si simplu un antrenament practic exersam ceea ce ma invatat tony in final trage fiecare cit poate de masina mult respect la toata lumea si sccesps nu sunt sigur ca,chiar s-a fortat tony la maxim cine are presiune la ulei sa-l provoace si garantat nu o sa fiti prea bucurosi dupa aia
              Iar acum, avem si traducerea in limba romana:
              "Salutare baieti! Eu nu am afirmat nimic de genul asta. Pe Tony eu personal l-am chemat sa-mi explice niste amanunte legate de liniute. Este un baiat deosebit si am tot respectul pentru el. Cat despre motorizari, sunt de acord cu BOG; deci a fost pur si simplu un antrenament. Practic exersam ceea ce ma invatat tony. In final trage fiecare cit poate de masina. Mult respect la toata lumea si sccesps Nu sunt sigur ca Tony chiar s-a fortat la maxim. Cine are presiune la ulei sa-l provoace si garantat nu o sa fiti prea bucurosi dupa aia."
              Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

              Comment


              • in sfirsit avem si un coleg care le are bine cu LIMBA .,.,.,(romana)multumesc oricum esti un scump

                Comment


                • cred ca colegu a stat la scoala numai in prima banca

                  Comment


                  • DA,DA,DAAAAAAsi mergea pina la ultima nu???????

                    Comment


                    • nuuuu ,vreau sa zic ca a fost un baiat foarte ''studios''

                      Comment


                      • da romeo asta spun si eu dar cred ca oferea si lectii de LIMBA (romana)sa nu fim rautaciosi, prea doxa tipul

                        Comment


                        • Maestre, ţi-ai chemat gonasii?
                          io' când am citit regulamentul am văzut ca nu îţi creste reputatia dacă ai multe posturi.
                          Muhahaha!
                          Tzeapa!
                          ><

                          Aaaa, chiar: hai sa postam până se face pagina 520.
                          Last edited by 45BoG; 16 December 2011, 19:45.
                          Întotdeauna purtați centura de siguranță și supuneți-vă legilor drumului!

                          Comment


                          • Vai obraznicule ce esti,gonasii mei sunt tari in palos nu in .,.,.,..,romana cit despre MUHAHAHA stiu ca vine de la MUHAELA

                            AAAAAAAAAAAA piricioasa simte pericolul aaaaaaaaa?

                            uite ca sa nu fii suparat pe noi eu si gonasii mei am hotarit sa te numim LIMBAROANUL DE LA LCI K?GATA NU MAI FI SUPARAT iti meriti functia pe deplin este munca ta
                            Last edited by pmilogan; 16 December 2011, 20:02. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • felicitarii!!sunt invidios pe tine colega

                              Comment


                              • va rog foarte mult sa vorbiti respectuos cu,coleguta si tineti cont ca sunt primul inscris la meditatie daca vreti naveti decit ca deschideti o lista
                                Last edited by pmilogan; 16 December 2011, 20:19. Reason: un pic de tuning verbal

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google