Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. IS-05-WPM MIHAI
    2. IS-05-KPD ADRIAN
    3. IS-05-LKG CIUCIOSU
    Sper sa ma pot tine de cuvant dar cred ca 95% merg!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • Va anunt ca duminica e a 20 intalnire LOGANCLUB IASI......
      si asa cum am promis cu ceva timp in urma....trebuie sa dau o sampanie...
      Deci cei care nu pleaca la colegii nostrii din vaslui sunt asteptati ca deobicei la palatul culturii la intalnire
      la ora 12

      dam drumu si la lista

      intalnire IASI
      1--IS-24-CIC Ionut
      2--IS-12-ZLD Luigi ..dupa 14-30


      intalnire Vaslui

      1. IS-05-WPM MIHAI
      2. IS-05-KPD ADRIAN
      3. IS-05-LKG CIUCIOSU
      Last edited by iooon; 15 April 2008, 23:08.
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Sefu...si eu dupa 14.30....asa am discutat nu...m-ai uitat??
        Ambition 1,5 DCI Sedan

        Comment


        • Deja daca tu vrei sa faci intalnirea tot duminica ...nu o sa mai vrea nimeni sa vina l avaslui pentru ca pot foarte bine sa vina la palat nu e corect.....daca tu ai fi venit la vaslui cei care nu pot ce ar mai face?....sunt sigur ca nu s-ar mai fi intalnit mai mult de 4 (si aia din greseala).Imi furi baietii care ar fi venit la Vaslui....ceva nu e corect

          Comment


          • Originally posted by RADU_LYN View Post
            Deja daca tu vrei sa faci intalnirea tot duminica ...nu o sa mai vrea nimeni sa vina l avaslui pentru ca pot foarte bine sa vina la palat nu e corect.....daca tu ai fi venit la vaslui cei care nu pot ce ar mai face?....sunt sigur ca nu s-ar mai fi intalnit mai mult de 4 (si aia din greseala).Imi furi baietii care ar fi venit la Vaslui....ceva nu e corect
            corect!!! Ori toti la Vaslui ori acasa...ca avem si sarbatoriti...

            Comment


            • Si eu as spune ca daca vremea nu tine cu noi si e urat afara (daca ploua) sa amanam intalnirea la vaslui cu inca o saptamana ca sa fie frumos macar...nu are rost sa bateti atata drum si sa fie urat

              Comment


              • Nu eu vreau sa fac intalnirea tot duminica....asa e stabilit...duminica la ora 12 la palatul culturii se intalnesc membrii loganCLUB iasi......eu o sa fiu acolo pt/cu cine mai poate sa ajunga

                ps radu....vezi ca daca mai amani cu inca o sapt nush cine o sa vine ..ca peste 1 sapt e pastele......sarbatoare mare..))).noi romanii chefuim))))
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Bag picioru....cine vrea sa vina la vaslui e foarte bine primit cine nu este asteptat la palat

                  Comment


                  • Logan 1.4mpi

                    Mai oameni buni dar pe mine ma uitati ........... eu dau startul si voi afara ........
                    treceti-ma si pe mine in lista ...........parerea mea
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Alo ? Da ce aveti ? E aiurea, jumate la Vaslui jumate la Iasi. Hai sa lasam orgolii sau alte chestiute deoparte. Daca se stabilise pentru Vaslui, cine poate merge acolo, cine nu, stam acasa, nu ? Eventual ne intalnim la un suc mai spre seara, cand se intoarce lumea din Vaslui....asa avem timp de gratare sau alte chestii. Uite, chiar asa, hai sa ne intalnim in Iasi pe la un 17:00 sau mai devreme la Taifas, sa ajunga si cei in Vaslui sa ne povesteasca. As merge si eu la Vs, dar nu pot iesi de la munca mai devreme de 14:00, eventual ora 13:00.
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • Eu am propus sa ne intalnim in jur de ora 14:00 la vaslui....e cel mai bine asa....parerea mea

                        Comment


                        • Ntalnire IASI
                          1--IS-24-CIC Ionut
                          2--IS-12-ZLD Luigi ..dupa 14-30


                          intalnire Vaslui

                          1. IS-05-WPM MIHAI
                          2. IS-05-KPD ADRIAN
                          3. IS-05-LKG CIUCIOSU
                          4. IS-58-DAB Steel


                          nu stiu de ce vi se pare ca a patit cineva ceva...eu doar am zis ce si cum o sa fie la iasi......intalnire va avea loc...si daca e vorbim cu baietii care merg la VASLUI...si ne intalnim si cu ei cand se intorc
                          nu am cum sa mut ora de la 12 la nu stiu cat...unele persoane nici nu mai consulta forumul vin direct la intalnire...unii ma suna si ma mai intreaba cand si cum e ....

                          asa ca incetati cu supararile ...eu o sa fac ce trebuie sa fac
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • concurenţă neloială

                            Parerea mea e ca organizatorul de intalniri Iasi trebuie săsi faca treaba......si o face destul de bine.....deci cine vrea sa mearga la alta intalnire nu are decat....organizatorul de intalniri Vaslui a lansat invitatia in aceeasi zi ceea ce nustiu daca e chiar indicat stiind ca aceasta intalnire din Iasi e ca si traditie iar in al doilea rand nustiu daca cineva este chiar obligat sa mearga la Vaslui nu ia obligat nimeni pe cei de la Vaslui sa vina la iasi au venit din placere Acesta concurenta intre organizatori nu isi are rostul (sunt doi organizatori de zone diferite si fiecare trebuie să-si vada de zona lui in primul rand si dupa aia sa lanseze ivitatii in alte orase - in concluzie organizatorul de intalniri Vaslui vrea sa faca o concurenta neloiala)

                            Comment


                            • Asta e parerea ta.....Vezi daca nu ai fost la intalniri nu ai de unde sa stii. Faza cu venitul la vaslui sa vorbit din data de 30.03.2008. Nu este nimeni obligat sa vine la Vaslui...si nu eu am propus....Steel a fost cu ideea(si ii multumesc).Si atunci la gratar majoritatea au fost deacord.
                              Eu nu fac concurenta neloiala....daca tu asta crezi...sa fii sanatos cu parerea ta.

                              Comment


                              • Odata ce inviti loganistii din Iasi la o intilnire in Vaslui stiind ca duminica este batut in cuie pentru intalnirea din Iasi............ce ar fi sa se intample si invers cum te-ai simti(si expresia cu bag piciorul ce denota)din respect pentru cei din Iasi trebuia sa lansezi invitatia in alta zi decat Duminica ...nu crezi ca ai fi avut mai mult succes..si nu in ultimul rand chiar esti in masura sami ceri cont ca nu vin la intalnirile din Iasi uitate mai inapoi si vezi ca am laudat intalnirile organizate de ioon_cug (chiar daca nu am fost) mai ales cea cu gratarul tot loganist ma consider ,nu vin ca mai am si copii care vor sa fie scosi din casa mai ales cand e cald

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google