Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca incep sa vorbesc singur....am spus si o mai spun odata ca nu eu am fost si am zis "hai baieti veniti la Vaslui" .... Asa ca poti sa lauzi pe cine vrei.....eu sunt priten cu majoritatea loganistilor din iasi....asa ca poti sa-ti spui parerea ca oricum nu o sa bage nimeni in seama ceea ce spunem noi acuma.
    Si faza cu bag piciorul e un fel salut aici la vaslui
    Gata ca suntem cam off topic si nu am chef acuma de cearta de copii.
    Eu oricum imi astept prietenii adevatati la Vaslui daca pot sa ajunga ...daca nu am sa vin eu la ei si tot bine o sa fie

    Comment


    • Haideti...baieti...gata v-ati racorit...daca nu ,mai dati ceva din voi...e de la vremea de primavara...?

      stati mai calmi...
      deci cazul e rezolvat....duminica care poate e asteptat la ora 12 la palatul culturi....cei care pleaca spre vaslui....treaba lor....sunt majori...
      aaa...si, nimeni nu fura membrii nimanui....
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • Logan 1.4 Mpi

        Faza este ca , unii , au intotdeauna comentarii si asta nu este bine .......si anume ....PETROMAN.....sa nu-mi fie cu suparare dar si eu am copii si altii au copii si venim la intalniri fregvent,asa ca nu stiu de ce tot sfatuiesti si indrumi .......eu cel mai bine as zice sa mai vii si tu pe la intalniri si sa-ti exprimi parerile pro si contra "Life"nu pe forum........,iar cu Ionut sa-i fie un pic rusinica si sa nu mai faca promisiuni desarte,cum face el de obicei,si se cuvenea sa-si respecte cuvantul dar si sa mearga si la VS.Motivul invocat nu este plauzibil.Iar referitor la intalnirile in alte orase , incercati sa mai cititi pe forum sa vedeti cum procedeaza cei din Timisoara , Arad ,............ .,si dupa aceea comentati .
        Si inca o parere pur personala......m-am cam saturat sa ma indrume cineva care nu se tine de cuvant , si care totdeauna are ceva contra.Pacat.
        Eu zic care vor sa mearga la Vaslui , sa posteze idei , ora de plecare si locatia de incolonare.
        Este pur parea mea si ami asum responsabilitatea ptr. cele scrise.
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • Hopa!!! Ca au aparut bisericute!!

          era la inceput o propunere sa se mearga la VS, care defapt se stia demult!

          din aceastza "incaierare" cu locatiile diverse denota un singur lucru..nu suntem uniti!

          is curios atunci cand se va pune in discutie plecarea la LEPSA, la ce sa ma astept ??..ca nu mai mere nimeni ..poate unul- doi max.

          deci revin si spun
          VASLUI:

          intalnire Vaslui

          1. IS-05-WPM MIHAI
          2. IS-05-KPD ADRIAN
          3. IS-05-LKG CIUCIOSU
          4. IS-58-DAB Steel
          5. B -68-PXJ Spown
          next?

          Comment


          • Parere personala:

            sa ne intalnim la palat pe la 9-9:30 sa plecam(9:30) ajungem undeva la 10:30-11 sa stam vreo 3-4ore ca sa mai ajungem si inapoi la un 4 la iasi ca sa putem bea un pahar de vin cu "Floriile"

            voi ce spuneti??

            mai Lyn nu cred ca ora 14 e cea mai buna, pt ca eu, cel putin, vreau sa ajung la un 16 la iasi ca mai am si eu alte trebi(florin, florentina..etc) intelegi ce vreau sa spun!


            alte pareri sunt bine venite!

            Comment


            • """iar cu Ionut sa-i fie un pic rusinica si sa nu mai faca promisiuni desarte,cum face el de obicei,si se cuvenea sa-si respecte cuvantul dar si sa mearga si la VS."""

              ce promisiuni am facut eu si nu m-am tinut de cuvant...???????Vezi ca te iei aiurea si nu imi place....am zis o singura data ca merg la vaslui si nu am putut.....in rest cand am mai promis si nu am facut...???Cand s-a stabilit ca se merge la VASLUI...atunci la gratar... eu nu cred ca eram de fata...sau oricum...nu imi aduc aminte sa fi promis ca merg la vaslui....
              Acum hai sa ma iau si eu....
              ATI VRUT iesire la munte... am venit cu ideea ,propunere , invitatia....si ce mai trebuia ...din cate vad eu pe lista pt LEPSA...din IASI sunt doar eu.....SI din lipsa de interes a majoritatii.... IASUL din "organizator" PT iesirea la munte a devenit simplu participant....adica eu...
              De ce???Pt ca nu pot sa ma bag peste galateni si sa le zic "bai facem asa" cand din iasi merg doar eu(sau cel putin mergeam, ca dupa asta, ma mai gandesc daca merg),,, daca eram macar 5 ieseni ,da....spuneam...conduceam noi treaba...


              PS....chiar m-a deranjat ceea ce ai spus STEEL....
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Logan 1.4 Mpi

                uitati care e ideea mea...
                ne intalnim toti la palat duminica putin mai devreme....stam putin ca sa "sarbatorim" a 20-a intalnire..dupa care plecam spre vaslui....stam si acolo 2-3 ore si inapoi spre casa...ca pana la ora 16 sa fim in iasi...
                ce spuneti???
                Last edited by iooon; 18 April 2008, 12:02.
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • Renoirea listei pt Duminica:
                  1--IS-24-CIC Ionut
                  2--IS-12-ZLD Luigi
                  3--IS-87-ZUG Luigi
                  4--IS-10-LNC Ionut
                  5--B -74-ZRZ Dan
                  6--IS-05-WXB Dan
                  7--IS-28-BCM Cristi
                  8--IS-69-SNT Dakota
                  9--IS-63-HER Gabi

                  next????
                  Last edited by iooon; 18 April 2008, 11:01.
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • sa plecam pe la 10-30...
                    Last edited by iooon; 18 April 2008, 12:03.
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Bonjourica la toata lumea si lasati cearta ca incepe sa semene forumul a dacliaclub


                      Am inteles ca sambata la vaslui unde ar terbui sa ne intalnim se joaca poli iasi cu vaslui cu balonul alb, deci meci, deci posibil box si parbrize sparte deci logic ca pica

                      duminica s-a batut in cuie ca la 12 in fiecare duminica la 12 la palat in iasi se intalneste logan club, deci asa ramane, cine e din logan club iasi acolo si atunci e prezent.

                      acum am zis ca merem la vaslui, cum rezolvam problema fara sa ne stuchim sa ne certam sau altele..... simplu duminica dupa intalnirea de la 12 de la palat, mai exact la orele 13.00 se pleaca spre Vasui

                      Mentionez faptul ca am vb si cu raducu de la vaslui si cu steel pompierul si ion cel mai organizator de logan club din iasi

                      sper ca postul meu sa va gaseasca in pace in postul pastelui (ce rimeaza) si sa fie o solutie amiabila pentru toate partile astfel incat sa pastram linistea si intelegerea si aceeasi atmosfera familiala in Logan Club care este.

                      asadar listele cu cei care vin la lasi sa curga.... ca cine vine la iasi speram sa mearga si la vaslui..... eu unu merg si ion si steel si zarzarica, mai vedem poate vine si vfy si jxw si mcvurile si restul baietilor buni ca suntem vreo 30-40.

                      PS nu va lasati prietenele/sotiile acasa de florii ca nu e frumos :-)

                      ne vedem la palat.... incercati sa fim punctuali sa avem timp sa ne intoarcem la sarba(u)torit floriile
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Alooooooooooooo vreau si eu la Vaslui, dar nu pot iesi mai devreme de 13:00. Sa nu am uitati ca va ia mama " lu' ala negru cu coarne" - i miss u guys
                        Last edited by iooon; 18 April 2008, 23:58. Reason: suntem in post...nu pomenii numele :)
                        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                        Comment


                        • Nu mai inteleg nimic...

                          se decide pana la urma cand ne intalnim la PALAT???
                          ora 9-10 sau 12-13?

                          Comment


                          • Din cate vad eu majoritatea vor sa plece din Iasi pe la ora 13:00 ( imi pare rau Spown,stiu ca tu ai fi vrut sa vii mai devreme) Dar din cate am inteles eu si din cate am mai vorbit....va intalniti la palat la ora 12 ca deobicei si de acolo pe la ora 13:00 e plecarea la Vaslui in functie de cui ii este dor de mine . Cei care nu pot sa vine or sa mai ramana la palat daca vor.Sper ca am fost destul de explicit ca sa nu fie nici o problema.

                            Comment


                            • Ok atunci vorbim duminica la palat care si cum facem?
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Logan 1.4 Mpi

                                LOganisti din Iasi sa va fie bine inteles .............la ora 12 la Palat vb si sarbatorim a 20 intalnire si dupe aia ne incolonam ca niste copii cuminti , cu viteza legala de deplasare , pana la preiubitul nostru coleg si argat RADU_LYN si mirificul sat.........pardon Oras Vaslui.S-a Inteles osteni...............)
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google