Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand aveti de cand o intalnire mai generala..?? mia bine zis sa am de ce sa vin in iasi ca totusi stau la 45km...

    Comment


    • Si eu vreau sa participa la o intanire generala, pentru schimb de parerei, sfaturi, etc... dar sa fie intr-o Dumineca daca se poate ca tre sa vin de la Pascani si in cursul sptamanii inclusiv Sambata nu prea se poate, bine acum nu tre sa tineti cont de mine, intrunirea poate avea loc oricand.............

      Comment


      • o intalnire foarte frumoasa in aceasta seara..plina de discutii spumoase, si un spoiler vopsit

        Cei prezenti :

        1. IS-xx- PIF
        2. IS-xx-CST ( sa fim egali cu totii )
        3. IS-xx- RRN
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • Sunt deacord cu promovarea clubului...dar sa stabilim o intalnire in carrefour/metro undeva sa ne vada lumea..nustiu ce sa zic

          Comment


          • Spy mai in centru decât Moldova mall eu nu știu si la câț si câte bucatele trec pe aici de unde i- ți scriu ........ De la intalnire
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Salut baieti!
              Inca va urmaresc discutiile desi nu am cum sa vin la intalniri

              Ciuci lasa cratima ca niciodata nu o pui bine ))) mai bine scrie legat ca e mai ok
              Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

              Comment


              • Azi tot la chimie e intalnirea?

                Comment


                • da, la 8 pm......

                  Comment


                  • vine cineva la intalnire?
                    andrEyCST--- ---andrEyCST

                    Comment


                    • vine cineva la intalnire in seara asta?

                      Comment


                      • in week-end unde are loc intalnirea si la ce ora...vreau sa vin si eu.. promit ca vin de la 50 km distanta dar sa vina mai multi ...dau o bere "fara alcool" !!

                        Comment


                        • duminica la ora 20 in parcarea de la master club din tudor are loc intalnirea

                          Comment


                          • eu am ajuns acum in iasi, ma anunt si eu prezent maine seara la intalnire. Te asteptam cu drag spyder. Weekend placut colegi !!
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • imi lasa cineva un numar de telefon...in momentul cand il sun sa vad exact ca nustiu 100% orashul..

                              Comment


                              • 0740062021 poti sa ma suni pe mine. Sper ca nu e prea târziu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google