Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lista e pt duminica..pt iesirile de seara pe faleza nu facem lista...sunt pt cei care vor si neanutati...seara in copou la plimbare

    Deci ,,, cine vine duminica???

    1--IS-24-CIC Ionut
    2--IS-10-LNC Ionut
    3--IS-69-SNT Dan/dakota
    4 next???
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Da inseara asta mai vine cineva? 07.05.2008
      Aseara(06.05.2008) VFY & ZRZ in fuga un salut, iar eu am stat cam 1h cu LNC.
      deci slab aseara!
      Last edited by Spown; 7 May 2008, 21:55.

      Comment


      • Originally posted by Spown View Post

        cea mai tare treaba e ca la sectiunea Vaslui tot noi suntem
        Si la sectiune Iasi sunt si eu prin cateva poze

        Comment


        • Originally posted by RADU_LYN View Post
          Si la sectiune Iasi sunt si eu prin cateva poze
          Adevarat!..nu stiu cum ...

          Comment


          • Pentru duminica nici nu ar trebui sa mai anunt ca eu vin!!!!!
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • Salutare domnilor din Iasi. Duminica 4 mai, la ora 12, am fost in Iasi la Palatul Culturii sperand sa va intalnesc. Din pacate nu era nimeni si atunci cu amaraciune mi-am dat seama ca v-ati intalnit in alt loc. Dar sper ca in curand voi veni din nou si poate va voi cunoaste.Vreau sa va mai spun ca Palatul este splendid. Numai bine!
              Attached Files
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Originally posted by valeriu61 View Post
                Salutare domnilor din Iasi. Duminica 4 mai, la ora 12, am fost in Iasi la Palatul Culturii sperand sa va intalnesc. Din pacate nu era nimeni si atunci cu amaraciune mi-am dat seama ca v-ati intalnit in alt loc. Dar sper ca in curand voi veni din nou si poate va voi cunoaste.Vreau sa va mai spun ca Palatul este splendid. Numai bine!
                Iti recomand ca data viitoare sa ne anunti sa iti lasam si un numar de telelon in caz de ceva...
                numai bine!

                Comment


                • Valeriu61 asa e,ne-am adunat in parcare la Hotel Moldova,ptr ca nu am fost lasati sa intram in zona ...era ceva organizat politic.Sincer ne pare rau,poate mai treceti prin IASI si ne vom vedea
                  Ambition 1,5 DCI Sedan

                  Comment


                  • Nu pot sa cred...si ti-am vazut masina...ati stat putin acolo in fata palatului dupaca re ati lecat...eu eram in intersectie unde erau politistii si ii trimeteam pe colegi in alta parcare ca nu ne-au dat voie la palat ......imi pare sincer rau VALERIU_61
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Originally posted by valeriu61 View Post
                      Salutare domnilor din Iasi. Duminica 4 mai, la ora 12, am fost in Iasi la Palatul Culturii sperand sa va intalnesc. Din pacate nu era nimeni si atunci cu amaraciune mi-am dat seama ca v-ati intalnit in alt loc. Dar sper ca in curand voi veni din nou si poate va voi cunoaste.Vreau sa va mai spun ca Palatul este splendid. Numai bine!
                      sigur era ora 12 ? Ca esplanada palatului era inchisa pentru un miting electoral -

                      Comment


                      • M-am gandit eu ca nu ati putut intra, pentru ca dupa ce am parcat, au oprit circulatia in zona din cauza unui miting se pare...Data viitoare. Sotia mea este moldoveanca, asa ca o sa mai revin. Toate cele bune!
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • Era acolo petroman...am vazut masina dar nu am stiut ce e cu ea...mi-au atras atentia triplele... daca nu ma insel era parcata cu spatele la santier si erau cateva persoane pe langa masina....
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Oricum deja l-am +at pentru vizita la intalnirea noastra(pacat ca nu ne-a gasit)

                            Comment


                            • Ei na... nu am avut eu dreptate cand m-am pus in gura cu domnii de la comunitara..... sa mai zica ei ceva acum

                              valeriu imi pare rau ca s-a intamplat asa, sper data viitoare sa ne si intalnim.

                              baieti vedeti avantajele unei zile, ore si locatii prestabilite.... noi membri/vizitatori.

                              am fost oprit in trafic de un domn sa imi ceara detalii despre oglinzi, vine si el duminca si vom discuta atunci mai multe.

                              Propunere haideti sa deschidem o lista cu imbunatatiri ce pot fi aduse la loganasele stock pentru a creste gradul de confort si functionalitate si alta listuta cu aftermarket-uri unde sa includem radio-cduri, alarme, boxe, woofere, etc
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Logan 1.4 Mpi

                                Iaka avem inca un membru in LoganClub Iasi, are inca numere rosii ca a fost incredintata abia pe 08.04.2008, si inca proprietarul nu are permis dar o sa-l ia............si inca doi membri mai mici Stefan si Mihaela
                                Attached Files
                                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google