Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bre acu poate nu veniti ca va scurtam tevile de esapament :p

    vine un membru nou si vreau sa il primim ca atare .... Cred ca va fi primul Mcv Laureat+abs 1.6 mpi cu GPL de la mama lui .... Suna interesant nu ? L-am condus primii 300 de km si e fain, deci imi promit ca pana pe 1 iulie sa dotez spartanul meu cu glp sa poata sa zbura cand beau eu redbull .... Adica sa nu ma rupa la consum la drumuri lungi sau in oras cand merg bara la bara

    @petroman: abia te astept cu 30 lei in dintzi ... Sper sa pot dormi la noapte ... De 6 luni caut asa ceva

    steel nu poate veni ca e la servici in schimb si-a facut un upgrade fain pe care il vom dezvalui la intalnire

    ps: daca cineva a vazut prin trafic sau pe mess uramsii lui tutankamon ... Adica cei care au rarit-o .... Sa ii reinvie :P

    let our lights combine
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Eu stiu ce uprade are Mihai la masina dar nu spun nimic

      Comment


      • Secretosi ma sunteti:P ...

        1--IS-05-LKG Ciuciosu
        2--IS-24-CIC Ionut
        3--IS-10-LNC Ionut
        4--B -76-SBL Ionut
        5--GL-98-AGA Ciprisor
        6--IS-22-ALC Alex

        next???
        Last edited by iooon; 31 May 2008, 11:41.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • Logan 1.4 Mpi

          Imi pare rau ca nu am mai stat dar eram in timpul serviciului, dar macar am trecut sa va salut,si salutare celor noi veniti......
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Prima intalnire din seria intalnirilor de Sambata seara s-a incheiat......
            Parerea mea: E mult mai bine asa...E si ceva mai racoare ,lumea nu are alte programe cu familia sau amicii( gen gratare iesiri la terase....Etc) drept dovada numarul participantilor la intalnire a crescut comparativ cu ultimele 2 intalniri !

            avem si membrii noi... ... Am vazut si un pui de bufnita sau Uliu( oricum pasare rapitoare) , L-am ajutat pe ionut-SBL sa isi lipeasca autocolantul de usi "prestige" .....Samd

            ps: sorry ca am intarziat...Dar am avut o aniversare in familie
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • La multi ani mamei tale pt ieri

              Si ... LA MULTI ANI NOUA, care avem ca prima jucarie masina care o indragim atat de mult :P
              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

              Comment


              • Sa nu credeti ca daca am avut nunta nus bun de paparazi (scuzati calitatea dar eram la intrarea pe esplanada)
                -------------------------------------------------------------------
                si noua achizitie a lui gabitzu adusa de mine.cine urmeaza? - martea trecuta(filmuletul)
                Attached Files
                Last edited by DRIVERMAN; 1 June 2008, 12:27.

                Comment


                • Yup a fost frumos dar apropo de ora eu propun orele 20 ca vin caldurile alea toride.... Iar la 20 numai bine se sta o ora si cine are treaba pleaca la treaba lui cine nu merem la o terasa foiae verde si continuam dezbaterile

                  LA MULTI ANI copilasilor din VOI !

                  Petroman: ai fost tare rau cu paparatzi meris inca odata de cheie Cat ai dat pe rulota?
                  Last edited by euromarket; 1 June 2008, 13:01.
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • 2100 euro fara inmatriculare(este a lui gabitzu ,a mea este pe threadul carlig MCV sau in lincul de mai jos pagina 3 /54)
                    Last edited by DRIVERMAN; 1 June 2008, 15:29.

                    Comment


                    • Intradevar foarte frumos si cu adevarat si-au facut prezenta mult mai multi participanti "altii au fugit si de la servici cu goarna cu tot numai sa ajunga"(se stie cine). Super idee cu intalnirile sambata la 18.00 . Frumos frate ce-mai!!!!!!!!!!!!!!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Dar ceva mai multe poze de sambata de la intalnire? D
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • Celelalte poze palesc in fata celor surprinse de paprati nostru :p spown.... Poze pls man
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • ATENTIE: Tineti-va banutii de vacanta pentru voi nu pentru amenzi !
                            - Politia comunitara se plimba prin Iasi cu aparatul foto in mana si fotografiaza masinile parcate partial sau total pe trotuar. Am inteles ca amenda e vreo 450 ron, cea minima.
                            - Daca sunteti parcati pe spatiul verde, stimabilii de la garda de mediu va vor explica cum omorati firicelele de iarba care ar putea oxigena atmosfera, iar ca sa tineti bine minte va vor oferi o amenda ... Parca de vreo 500 ron
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Logan 1.4 Mpi

                              Au si dreptate cu spatiile verzi dar cu trotuarul eu am sa le dau ........
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Da-le Mihai ...Da-le

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google