Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ontopic : spuneti care si cum vine duminica ca sa stim pe cine asteptam.....lasati aici pe forum raspunsul (DA/fara nu)si numarul de la masina... de data asta trebuie sa fim mai multi...



    1--is-24-CIC eu(Ionut)
    2--vs-49-LYN Radu

    3--gl-98-AGA Ciprian
    4--is-98-BOA Andi(incearca sa apara))
    5--Morariu Alex KISS fm dcI
    6--is-69-SNT Dan(incearca)
    7--b-63-HER Gabi Petcu (incearca)
    8--o cunustinta a lui Radu(LYN) (incearca)
    9--is-06-MAK Maky(si-a dat cuvantul....;) )
    .......NEXT?
    Last edited by iooon; 3 October 2008, 23:51.
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • #77
      1--IS-24-CIC(Ionut)
      2--VS-49-LYN Radu
      3--gl-98-AGA Ciprian
      4--is-98-BOA Andi(incearca sa apara))
      5--Morariu Alex KISS fm dcI
      6--is-69-SNT Dan(incearca)
      7--b-63-HER Gabi Petcu (incearca)
      8--un prieten de al meu din iasi care a zis ca e posibil sa vina si el
      9--NEXT

      Comment


      • #78
        Ar fi o idee sa agatam logane cu ceva schimbat la ele care le vedem pe strada si sa ii chemam. Ce spuneti? sa vedem si noi ce am mai putea face. Vazusem ieri, in timp ce va cautam unul alb, cu spoiler si cu alte chestiute pe el, facut cu bun gust, o luase spre dedeman, de pe poitiers, si pana la urma, dupa plimbarile de pe langa fortus am luat-o si intr-acolo, ca am zis ca vine la intalnire )
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • #79
          Originally posted by morariu_alex
          Ar fi o idee sa agatam logane cu ceva schimbat la ele care le vedem pe strada si sa ii chemam. Ce spuneti? sa vedem si noi ce am mai putea face. Vazusem ieri, in timp ce va cautam unul alb, cu spoiler si cu alte chestiute pe el, facut cu bun gust, o luase spre dedeman, de pe poitiers, si pana la urma, dupa plimbarile de pe langa fortus am luat-o si intr-acolo, ca am zis ca vine la intalnire )

          sigur ca da....trebuie sa iesim la vanatoare de loganuri tunate;)....o sa impartim si fluturase de astea.....ca sa fie treaba supper;)
          Attached Files
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #80
            Originally posted by iooon_cug
            sigur ca da....trebuie sa iesim la vanatoare de loganuri tunate;)....o sa impartim si fluturase de astea.....ca sa fie treaba supper;)
            Fainutz flyer-ul ar trebui poza cu stopul de logan sa fie la o rezolutie ceva mai mare. Cat despre tuning, daca pacaliti vreun angajat de la Siemens VDO poate ne dau sursele de softul de pe comupterele de la logan sa facem tuning
            Logan ABS plus 1.4

            Comment


            • #81
              Aici la noi la Iasi nu s-a facut softul pt UCE. La Timisoara poate gasiti vre-un amic ;).
              http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

              Comment


              • #82
                Vad ca aveti si un galatean printre voi...e galatean get beget sau are doar masina de Galati?
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Originally posted by valeriuciprian
                  Vad ca aveti si un galatean printre voi...e galatean get beget sau are doar masina de Galati?

                  salutare...din cate stiu are ceva legaturi cu galatiul..dar nu stiu exact ce.....poate iti spune el ;)
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • #84
                    Sunt galatean get beget , dar soarta m-a adus la Iasi pe termen nedefinit .
                    http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                    Comment


                    • #85
                      Haide-ti fratilor...nu se mai anunta nimeni cu prezenta duminica?

                      Comment


                      • #86
                        Is - 58 - Dab

                        Problema este ca trebuie sa ne adunam mai multi si sa creasca interesul ptr.aceste intalniri dar faza ca trebuie sa gasim si ceva atractiv de facut .........
                        (liber celor care au idei....)trebuie incercat si cerut sprijinul si celor care reprezinta Logan in oras si poate asi vor da aportul prin as face si ei,si noi un pic de reclama.
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • #87
                          Ne bazam pe tine Steel sa aduci la intalnire ceva mai multe masini

                          Comment


                          • #88
                            Lumeee!!!!
                            Samabata si duminica pana la urma sunt liber, asa ca .... ;) Ne putem vedea la ce ora vreti voi
                            Si daca tot sunt ganduri la ce am putea face...ce spuneti de o sedinta foto? As putea vb cu niste persoane care se ocupa cu asa ceva, si din hobby ar veni si ei. Sunt de pe un forum de fotografie pe unde mai umblam si eu candva. Si cred ca ar fi interesati
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by morariu_alex
                              Lumeee!!!!
                              Samabata si duminica pana la urma sunt liber, asa ca .... ;) Ne putem vedea la ce ora vreti voi
                              Si daca tot sunt ganduri la ce am putea face...ce spuneti de o sedinta foto? As putea vb cu niste persoane care se ocupa cu asa ceva, si din hobby ar veni si ei. Sunt de pe un forum de fotografie pe unde mai umblam si eu candva. Si cred ca ar fi interesati

                              alex...intalnirea e duminica la ora 14....in fata la PALATUL CULTURII....
                              despre sedinta foto...."si din hobby ar veni si ei. Sunt de pe un forum de fotografie pe unde mai umblam si eu "...adica vin si ne fac poze gratis..din hobby...nu cred ca e cineva care nu e de acord cu asta..deci...pe duminica...
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • #90
                                Spune la persoanele alea sa vina sa facem poze...Eu unul deabea astept...mai ales ca o sa fim in fata palatului...Superrrrr

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google