Iesire la gratar a Logan Club Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iesire la gratar a Logan Club Iasi

    haideti sa ne mobilizam, ca duminica sa iesim la o iarba verde!!!
    nu uitati... si de banutii de care a spus ciprian cmc aseara
    propun ca pt gratar sa se stranga undeva la 10 ron de persoana pt mancare si bautura(suc) ; mai mult de 10 ron nu cred ca e nevoie!
    sa vina toata lumea cu propuneri : pt locatie, ora , si suma care o strangem de persoana!!!
    loc de adunare generala va fi la palat....de acolo un grup mic va pleca repede la cumparaturi, asta dupa ce strangem banii....si apoi la gratar , sa nu va uitati mingiile
    0.9 tce SL plus

  • #2
    Gratare, bere ( cu / fara alcool ),suc, vin, muzica si popcoarne ... esteee :-) ... abia astept !
    P.S. : Ar trebui ceva mai devreme iesit la gratar, pe la ora 14:00 ?!
    Last edited by cat_alex52; 22 April 2010, 12:22. Reason: asta este tara noastra :-)
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

    Comment


    • #3
      cum zice cmc la c.a. rosseti ca e frumos
      cate 10 lei e bine dar cu ora de plecare ar fi bine sa fim acolo pana la 11-12 ca dupa aia nu mai gasim loc de gratar
      sa vedem cu vremea
      ar trebui facuta o lista incep eu

      1. B-92-PXV - Stefan - 2 persoane
      Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

      Comment


      • #4
        ca ora eu propun ora 10 adunarea la palat...ca sa avem timp si de cumparaturi...si etc...
        gratar cine aduce??? carbuni v-om cumpara...mancare si bautura de asemenea...ne mai trebuie gratarul propriuzis....

        1. B-92-PXV - Stefan - 2 persoane
        2.IS-24-CIC - Iooon - 1 pers.
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #5
          Pe C.A. Roseti tre sa veniti pe la 8 dimineata ca sa prindeti locuri ca sunteti multi.Din pacate as fi venit si eu dar sunt de serviciu tot pe C.A. Roseti in poligonul de tragere deci o sa miros gratarele voastre si atat.Succes si distractie placuta loganisti.

          Comment


          • #6
            Lista pentru gratarul de Duminica, 25.04.2010:
            01. B -92-PXV Stefan 2 persoane
            02. IS-24-CIC Iooon 1 pers.
            03. IS-69-SNT Dakota 2 pers.
            04.

            Comment


            • #7
              pacat ca nu pot veni week asta plec acasa la bt!!!asa ca distractie placuta ;)
              God is my copilot

              Comment


              • #8
                Lista pentru gratarul de Duminica, 25.04.2010:
                01. B -92-PXV Stefan 2 persoane
                02. IS-24-CIC Iooon 1 pers.
                03. IS-69-SNT Dakota 2 pers.
                04. B-76-GCX - Tudor(cat_alex52) - 1 persoana ( a 2-a sa vad sambata daca vrea sa mearga ... )
                P.S. : gratar ?! eu am unul dar e cam mare si greu : cam 70 - 80 cm lungime si vreo 40 cm latime ... atasez si foto
                Attached Files
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                Comment


                • #9
                  gratare sunt acolo trebuie doar o perie sa le curatam
                  Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                  Comment


                  • #10
                    01. B -92-PXV Stefan 2 persoane
                    02. IS-24-CIC Iooon 1 pers.
                    03. IS-69-SNT Dakota 2 pers.
                    04. B-76-GCX - Tudor(cat_alex52) - 1 persoana ( a 2-a sa vad sambata daca vrea sa mearga ... )
                    05. IS-09-AMI - 2 persoane
                    ...

                    Mai intai aruncati un ochi si la prognoza meteo.
                    sigpic
                    Play ManagerLeague

                    Comment


                    • #11
                      Deocamdata prognoza spune "AM Light Rain", dar mai este timp sa se modifice.

                      Comment


                      • #12
                        01. B -92-PXV Stefan 2 persoane
                        02. IS-24-CIC Iooon 1 pers.
                        03. IS-69-SNT Dakota 2 pers.
                        04. B-76-GCX - Tudor(cat_alex52) - 1 persoana ( a 2-a sa vad sambata daca vrea sa mearga ... )
                        05. IS-09-AMI - 2 persoane
                        06.IS-84-ZUZ - 1 persoana

                        M-am uitat azi dim in drum spre servici si pe CA Rosetti este un locusor unde ar incapea mai multe masini..pe undeva vis-a-vis de partie...gratare sunt vreo 3 acolo...
                        Cumparaturile, dupa pererea mea, ar trebui facute cu o zi inainte..de cu seara, avand in vedere ca e week-end, duminica dim rafturile vor fi goale
                        Daca nu este vreme frumoasa, pe Bucium la camping se poate merge..este terasa acoperita..sunt 2 gratare mari etc....
                        V-am pupat..parinteste

                        Comment


                        • #13
                          la cum se prezinta vremea ..sansele de a merge la gratar sunt foarte mici...sa speram totusi ca va iesii soarele...si va fi vreme frumoasa
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • #14
                            pana la urma cum facem mergem sau nu?
                            eu unu as merge numai sa nu mai vine o ploaie
                            Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

                            Comment


                            • #15
                              daca maine dimineata nu ploua...ne vedem la ora 10 la palat.... de acolo ne mobilizam si mergem la gratar... sa aveti 10 ron la voi ...pt cumparaturi...
                              0.9 tce SL plus

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google