Iasi-constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iasi-constanta

    Stie cineva daca sa reparat drumul pe la Viziru Tandarei? Daca nu ce traseu imi recomandati?

  • #2
    De la Viziru poti merge pe traseul Cuza Voda, Spiru, Bertesti, si mai departe, pana la popasul Chirana, unde faci la stanga pe drumul spre mare. Drumul figureaza ca inchis, dar se circula pe el, si este foarte bun, proaspat refacut, sunt vreo doua portiuni de cateva zeci de metri (la poduri) unde este piatra, in rest dunga. Il recomand.

    Comment


    • #3
      mergi pe viziru ca sa reparat

      Comment


      • #4
        Posibil sa se fi reparat dar semnele tot au ramas...semnele de interzis...deci se merge pe riscul vostru de a ramane fara permis.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Mergi pe E85 pana la Urziceni, apoi Slobozia si pe A2 pana la CT.
          Asta daca tii la masinuta.
          ECUFix
          Please don't visit my homepage!

          Comment


          • #6
            pe Viziru-Chirana daca nu gasesti pe nimeni sa te opreasca la intrare, poti sa intri, drumul in proportie de 3/4 este coala de hartie. (daca mergi noaptea atentie la curbe, nu prea le-au semnalizat)



            daca mergi pe:Baraganu-Tandarei, grija mare drumul e f. rau. sunt zone in care poti sa dai cu burta masinii de asfalt..........sper ca sfatul nu e prea tarziu

            Comment


            • #7
              Merci mult baieti

              Comment


              • #8
                merge nene pe acolo
                NO LIMIT asta vara nici la dus nici la intors
                drum foarte bun mers la finete (indiferent de locatie) problema a fost ca era mult pe ceas de mers daca mergi asa
                in rest ce pot zice la intoarcere am mers in spatele radarului si tot pe la viziru m-am intors

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google