Covorase Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covorase Logan

    doresc sa-mi cumpar covorase pentru logan din acelea care au marginea ridicata si cu prelungire pe partea stanga pentru piciorul stang. am auzit ca sunt unele care incomodeaza la pedale.

    daca ati cumparat sa-mi spuneti de unde si daca sunteti multumiti de ele.

  • #2
    65 ron in targul vitan bucuresti

    Comment


    • #3
      Originally posted by matrix View Post
      65 ron in targul vitan bucuresti
      multumesc de raspuns dar e cam departe, ma intereseaza sa le iau din Iasi. si sa-mi spuneti daca sunteti multumiti sau nu ...

      Comment


      • #4
        eu iti recomand din cauciuc si cele originale de la Dacia, pretul e cam mare dar sunt rezistente si nu sunt incomode!
        daca targul nostru e departe pentru tine, fa o comanda pe net.
        lipsa text

        Comment


        • #5
          am eu din vitan speciale pentru logan... vin ca turnate si in fata si in spate. Merita banii din plin. Se potrivesc la fix si sunt un fel de tavite inalte de 3-4 cm. Sunt atat de bine facut ca nici nu ti-ai da seama ca sunt covorase in masina daca nu ai vedea cauciucul. Am dat pe ele 100 de lei acum 2 ani... banuiesc ca se pot comanda si online...


          Scrie pe ele LOGAN cu alb pe fond albastru parca... asta ca sa le recunosti.
          sigpic

          Comment


          • #6
            ... am avut un set din vitan! s-au deformat, numai statea la locul lor si cel din stanga fata s-a spart !
            am luat unele anu trecut din cora si sunt ok, am dat 85 lei ! dar nu se compara cu alea din vitan
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • #7
              erau de sticla vopsita de sau spart ?
              si eu tot de targ am , pentru iarna , cele tavita , si nu am probleme de peste 1 an.

              Comment


              • #8
                nea danik, mergi la bazar la noi si gasesti. de acolo am luat si eu de astea de care zici, cu 60 de lei si sunt multumit de ele. Alea care le-am luat erau de conex iasi
                sigpic42.453.149

                Comment


                • #9
                  Originally posted by CataFOF View Post
                  erau de sticla vopsita de sau spart ?
                  s-au rupt, taiat etc !
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • #10
                    salutare

                    Originally posted by danik View Post
                    multumesc de raspuns dar e cam departe, ma intereseaza sa le iau din Iasi. si sa-mi spuneti daca sunteti multumiti sau nu ...
                    mergi in bazar sunt bune numai sa iei de care trebuie
                    ym! dorinu2005@yahoo.com
                    BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                    Comment


                    • #11
                      ti-am trimis pm
                      http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                      Comment


                      • #12
                        eu am de origine de la mama dacia si sunt din cauciuc natural 100% si nu intra sub pedalier. Alea de bazar sunt din plastic dar sunt si la jumate de pret. Bafta la cumparaturi

                        Comment


                        • #13
                          va multumesc pentru sfaturi. am luat din bazar la pretul de 65 de lei gen tavita, are 5 piese si la covorasul de la sofer are prelungirea aia pentru piciorul stang + 2 butonasi ca sa se fixeze in mocheta.

                          azi mi-am ridicat masina.

                          Comment


                          • #14
                            covorasele le-am luat de la toneta numarul 1 conform hartii bazar.
                            atasez si o fotografie cu ... sa zic asa eticheta produsului.
                            deocamdata sunt multumit de ele.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              eu le am din bazar de aprox. 4 ani si in continuare se comporta f. bine

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google