Protest In Benzinarii Boicotarea Cresterii Preturilor In Tara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protest In Benzinarii Boicotarea Cresterii Preturilor In Tara

    salut miine ne intilnim la rond agronomie sa face un protest spontan impotriva scumpirii benzinei si a taxelor ilegale
    la ora 3 la rond agronomie

  • #2
    sper ca macar voi cei din iasi sa va strangeti mai multi
    succes

    Comment


    • #3
      Chestiile astea incep sa se prinda !

      Comment


      • #4
        nu mai comentati fratilor pe tema asta daca stati in casa !

        Comment


        • #5
          la brasov in 2 zile am reusit sa ne intalnim mai multi de pe mai multe forumuri si am impartit fluturasi pe ascuns aseara, azi la 15 ne adunam. am vorbit si cu un taximetrist sa dea prin statie. oricum daca reusim sa facem ceva, o sa apara la televizor ca s-a vorbit cu protv si antena. si vedeti ca si la voi in iasi se vorbea pe alt forum de o intalnire pentru boicotare, dar nu mai stiu daca azi! acolo e grosul, nu aici!
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            la noi la iasi nu ai cu cine
            de abia am adunat 30de oameni
            intrati pe 4 tuning si vedeti mentalitate de roman
            ori cit as fi vrut sa fac ceva mai mare comenteaza de aiurea lumea si la iasi nimeni frate
            sunt 30 de oameni care merg dar restu
            uitati-va si voi vi se pare normal ???????
            http://forum.*******.ro/36-iasi/2294...enzinarie.html
            sincer va veti cruci cum unii le place asa si un om care judeca normal nu stie de ce ???????????
            nu fac reclama si alte lucruri lasti sa vada oamenii ce se intimpla de asta
            intrati pe 4 tuning si veti vedea ce discutii aprinse sunt
            cautati boicot in benzinarii protest impotriva cresterii pretului carburantilor


            sper sa putezi vedea ceia ce se intimpla in realitate
            Last edited by criminales; 1 January 2011, 13:52.

            Comment


            • #7
              daca tu cu 30 oameni te plangi...noi care abia ne-am adunat 9 ce sa mai zicem? nu eram suficienti sa blocam o benzinarie...abia ocupam pompele. ne rugam sa apara macar 15, ca asa faceam miscarea. dar tastaturisti sunt multi pe patru tuning si s-au anuntat o gramada si ne-am strans o mana de oameni.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                Vineri 7.01.2011 ora 16:00 se aduna lumea la Stadionul Emil Alexandrescu pentru un nou boicot
                Mai ulte detalii aici
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                Comment


                • #9
                  Pentru primul protest e bine. Ar fi misto sa se alature si taximetristii la protestul din IASI ca ar iesi beton

                  Comment


                  • #10
                    vad ca cei cu loganurile din iasi nimeni nu e interesat
                    de acest protest
                    mai bine scriam haideti sa facem panarama,face spartanu eveniment si atunci veneati toti
                    nu intrati sa vedeti ce se intimpla intra cei din bucuresti si brasov sa va fie rusine sincer

                    muntumesc din partea tuturor romanilor pentru sprijinul acordat

                    Comment


                    • #11
                      la bucuresti nu stiu, dar la brasov eu am deschis topicul... o sa cer stergerea lui. doar vreo 3 (fara mine) s-au anuntat, in rest offtopic la greu. mentalitate de roman, tara de kkt... noroc ca am reusit sa ne adunam mai multi de pe alte forumuri auto. acolo e baza, nu aici... o-m vedea vineri ce-o iesi...
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #12
                        Stock

                        Join Date: Jan 2011
                        Oras: Bucuresti
                        Age: 18
                        Posts: 4

                        Default Re: Boicot Benzinărie
                        Chestia cu televiziunea e mai grea,daca apare la televizor obligat iti trebuie autorizatie !!
                        Poti sa faci niste fluturase,sa le pui la stergatori oamenilor ! Pune 3 fluturase pe o foaie,300 foi = 30 lei,din 900 de fluturase puse eu zic ca 200 de oameni tot se prezinta pentru ca lumea nu mai suporta si nu prea mai tace ! Totul e sa ia cineva initiativa ! Sau pur si simplu,du-te cu 2-3 prieteni pe strada,prin parcari si anunta lumea IN ZIUA CUTARE ORA CUTARE VA ASTEPTAM LA PROTEST !
                        Am vazut mai sus ca un club si-a anuntat prezenta si tu le-ai multumit.Nu le multumi,nu o fac pentru tine,o fac pentru toti,inclusiv pentru ei si pentru toti care nu vin la protest ! Tu esti mai presus decat ei prin simplu fapt ca esti un baiat cu initiativa care se zbate sa faca ceva, mai ia doi trei oameni in care ai incredere sa te ajute !
                        Luati o goarna si tipati in centru,orice !
                        Nu renuntati,benzina si motorina depasesc pretul benzinei din Austria si Belgia !

                        Comment


                        • #13
                          autorizatie iti trebuie ca sa pui fluturasi, nu ca sa apari la tv. daca nu ai autorizatie si te prinde militia ca pui fluturasi la masini intri la belele pentru instigare.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            in constanta nu facem si noi ceva ?

                            Comment


                            • #15
                              pai hai sa facem si noi ceva...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google