Stergatoare Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stergatoare Logan

    salut...va intreb poate stiti mai bine...vreau sa mi iau niste stergatoare bune aero pt golanu meu...si la ce dimensiune ca sa nu mai ramana triunghi de pe centru ...unde gasesc si la ce pret ? ms fain ...

  • #2
    24 INCH stinga si 22 inch dreapta. Poate sa fie si normale ca nu e o dif notabila intre alea aero

    Comment


    • #3
      Originally posted by usr1 View Post
      24 INCH stinga si 22 inch dreapta. Poate sa fie si normale ca nu e o dif notabila intre alea aero
      as vrea de alea aerotwin .. alea de la bosh is prea scumpe...ceva asemanator...oricum ms mult pt informatie...

      Comment


      • #4
        alea asemanator is chinezarii ... aerotwin wannabe pe care le iei ca arata ca boshcurile . Mai bine iei din real cu 30 lei si gata.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          mie imi convine sa dau 25 lei ( asa am dat pe ele ) pentru 1-1,5 ani am de alea ieftine, nu valeo bosh sau mai stiu eu ce, de un an si inca tin
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #6
            eu pe logan am 26 si 23, dreapta atinge usor fiind 23, putin in coltul drept de jos dar nu sunt probleme
            lipsa text

            Comment


            • #7
              merg de 53 cm cu 48? nu stiu cat e in inch-i...
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • #8
                cum sunt alea de la megadrive?
                Răbdarea te vesteşte şi prudenţa te păzeşte.

                Comment


                • #9
                  eu am de 51 cm stanga si dreapta si sterge foarte bine mega drive le am din vara si is multumit de ele
                  sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                  Comment


                  • #10
                    eu am 55(22 inch) cu 50(20 inch)luate din hipermarket la 9 lei si le schimb la an.@lucialina-merg, dar acopera mai putina suprafata
                    ubi concordia ibi victoria

                    Comment


                    • #11
                      cineva mi-a zis ca cele de la champion is cele mai bune si ca nu a avut probleme dar cand m-am uitat la pret era 65 de lei una...asa ca am zis ca mai bune is alea de la megadrive mai ales daca sunteti multumiti de ele.
                      Răbdarea te vesteşte şi prudenţa te păzeşte.

                      Comment


                      • #12
                        cu cit sunt mai scumpe cu atit sunt o prada mai usoara pt.hoti...am un coleg care a luat aero,,,etc,,,,si cind s a trezit dimineata intr o zi ,avea 2 jafuri normale si uzate la maxim...hotul a avut si rabdare si bun sint,,,,macar s a chinuit sa puna altele in lok,,,,sa vezi ce fata avea colegul cind a dat sa stearga parbrizul,,,,scirtz,,,,si urme,era sa lesine...eu cumpar normale,,,de la reprezentanta...nu sunt asa scumpe....maxim 40 lei,,,si ma tin un an cel putin,,,tu faci cum vrei

                        Comment


                        • #13
                          cum sa cumperi stergatoarea de la reprezentanta ?

                          Cea mai buna idee este data ce Cristi xp ... du-te in carefour / real / metro si gasesti acolo dupa placu inimii

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by saturnia2001 View Post
                            cu cit sunt mai scumpe cu atit sunt o prada mai usoara pt.hoti...am un coleg care a luat aero,,,etc,,,,si cind s a trezit dimineata intr o zi ,avea 2 jafuri normale si uzate la maxim...hotul a avut si rabdare si bun sint,,,,macar s a chinuit sa puna altele in lok,,,,sa vezi ce fata avea colegul cind a dat sa stearga parbrizul,,,,scirtz,,,,si urme,era sa lesine...eu cumpar normale,,,de la reprezentanta...nu sunt asa scumpe....maxim 40 lei,,,si ma tin un an cel putin,,,tu faci cum vrei
                            ai dreptate...te astepti in ziua de azi la chestii de genu asta...cred ca m am lamurit...o sa iau normale..aero deja is figuri..si nu dau bine pe logan ) glumesc...

                            Comment


                            • #15
                              Se continua aici.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google