Reducere Preturi Service Auto Pentru LCIasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reducere Preturi Service Auto Pentru LCIasi

    Nu stiu daca stiti dar am negociat cu un service auto din IASI, o reducere la manopera pina la pretul final pe ora de 40 ron inclusiv tva. Detaliile pe PM la subsemnatul sau la vali007. Pentru asta ar trebui sa facem o lista pe care daca o sa fiti de acord, o sa o lasam la service.
    Eu incep lista daca sunteti de acord:
    1. IS27DAN
    2.

    My Car

  • #2
    2.is 58 dab
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • #3
      Pana la sfarsitul saptamanii trebuie sa completam aceasta lista.
      Pe langa colaborarea cu acest service ramane valabila si colaborarea cu Service Dacia BRAS, din Podul de Piatra.

      Comment


      • #4
        3. is-62.BCV
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • #5
          4. Is 10 dci
          ym! dorinu2005@yahoo.com
          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

          Comment


          • #6
            Referitor lista service

            Ok, va multumesc de participare pe lista. Unii din voi ati beneficiat de unul din mecanici, e vb de Petrica Maxim. Service-ul e de clasa, am selectat pe barba mea 2 mecanici care se vor ocupa mereu de noi.Vom avea prioritate, la 40 de ron, inclusiv TVA.Fiecare daca vrea , ia factura si are garantie la montajul piesei.

            My Car

            Comment


            • #7
              SB 88 JOC momentan apoi voi da si nr nou pana una alta vreau si eu nr service-ului sa vad cat imi ia sa imi schimbe distributie te rog frumos ....am luat deja piesele si vreau sa o fac zilele astea

              merci anticipat

              Comment


              • #8
                6 is-06-bfl-dan pmi

                Comment


                • #9
                  Micro Top Piese Auto & Service Auto

                  Micro Top Service Dacia Sos. Bucium nr.3 executam reparatii la autoturisme autohtone si import la cele mai scazute preturi. Schimb ulei+filtru 25 de lei, Reglaj Directie 55 de lei, Verificare sistem franare+ schimb placute frana 30 de lei, Schimb distributie Lg 1,4MPI 150 de lei, 1.5DCI 200 de lei, diverse operatii de tinichigerie/vopsitorie,cosmetica auto, service roti, Diagnoza computerizata.
                  Asiguram piese si accesorii din stoc de peste 2000 de repere.
                  Pentru programari va rog sunati la tel 0745922155!

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Micro Top View Post
                    Micro Top Service Dacia Sos. Bucium nr.3 executam reparatii la autoturisme autohtone si import la cele mai scazute preturi. Schimb ulei+filtru 25 de lei, Reglaj Directie 55 de lei, Verificare sistem franare+ schimb placute frana 30 de lei, Schimb distributie Lg 1,4MPI 150 de lei, 1.5DCI 200 de lei, diverse operatii de tinichigerie/vopsitorie,cosmetica auto, service roti, Diagnoza computerizata.
                    Asiguram piese si accesorii din stoc de peste 2000 de repere.
                    Pentru programari va rog sunati la tel 0745922155!
                    Voi verifica calitatea prestatiei, cateva preturi la service, apoi voi recomanda sau nu!

                    My Car

                    Comment


                    • #11
                      Eu ii recomand. Am fost la ei de trei ori si se misca bine, la preturi absolut decente, pentru un service!

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google